Bi.es Kiss of love

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

irell
Nováček 4 příspěvky 14.06.16 17:44
bi.es Kiss of love

Prosím všechny znalkyně vůní o radu - dnes jsem se musela zeptat jedné paní, čím to tak krásně voní, řekla mi, že obyčejnou voňavkou z drogerie Teta a její název je Kiss of love od firmy bi.es v zeleném flakonku. Protože tato firma vyrábí imitace, nevíte jaký je originál od této imitace vůně? Ráda bych spíše originální variantu. Všem moc děkuji 8) Irena

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1738 příspěvků 14.06.16 19:07

Určitě je to tahle, ale tu už zřejmě nekoupíš
http://www.arome.cz/…h-of-spring/

Na poličce 86 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

irell
Nováček 4 příspěvky 14.06.16 19:14

Moc děkuji za informaci, je fakt, že mám doma Lacoste Pour Femme a možná v tom určitá podobnost nějakého podtónu je. Proč mi vždycky voní vůně, které už se přestávají vyrábět )o: ? Zkusím popátrat na netu, ale myslím, že Vy jste opravdu hodně znalá, takže asi budete mít pravdu. Ještě jednou moc děkuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7814 příspěvků 14.06.16 19:55

@irell takových nás tu je, co truchlíme po nevyráběných vůních :roll:
Od Bi-es jsem kdysi měla imitaci Noa a od originálu se lišila jen slabší výdrží, jinak byla povedená.

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 308 vzorků V tužebníku 9 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1738 příspěvků 14.06.16 20:28

@mmaat
tak tu jsem měla také „MoA“, stále se vyrábí a kdyby mi to nebylo trapný, koupila bych si jí znovu, ale zdá se mi být trochu jiná

Na poličce 86 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7814 příspěvků 14.06.16 20:46

@74SLena mně se tenkrát nezdála, ale už je to dávno. Dostala jsem ji, aniž bych tušila, že je to napodobenina. Pak jsem měla originál a rozdíl jsem téměř žádný nezaznamenala. A klidně přiznám, že jsem si napodobeninu zopakovala asi před třemi lety a vážně se povedla.

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 308 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist