Bi.es Kiss of love

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

irell
Nováček 4 příspěvky 14.06.16 17:44
bi.es Kiss of love

Prosím všechny znalkyně vůní o radu - dnes jsem se musela zeptat jedné paní, čím to tak krásně voní, řekla mi, že obyčejnou voňavkou z drogerie Teta a její název je Kiss of love od firmy bi.es v zeleném flakonku. Protože tato firma vyrábí imitace, nevíte jaký je originál od této imitace vůně? Ráda bych spíše originální variantu. Všem moc děkuji 8) Irena

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 14.06.16 19:07

Určitě je to tahle, ale tu už zřejmě nekoupíš
http://www.arome.cz/…h-of-spring/

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

irell
Nováček 4 příspěvky 14.06.16 19:14

Moc děkuji za informaci, je fakt, že mám doma Lacoste Pour Femme a možná v tom určitá podobnost nějakého podtónu je. Proč mi vždycky voní vůně, které už se přestávají vyrábět )o: ? Zkusím popátrat na netu, ale myslím, že Vy jste opravdu hodně znalá, takže asi budete mít pravdu. Ještě jednou moc děkuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlinemmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6736 příspěvků 14.06.16 19:55

@irell takových nás tu je, co truchlíme po nevyráběných vůních :roll:
Od Bi-es jsem kdysi měla imitaci Noa a od originálu se lišila jen slabší výdrží, jinak byla povedená.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 9 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 14.06.16 20:28

@mmaat
tak tu jsem měla také „MoA“, stále se vyrábí a kdyby mi to nebylo trapný, koupila bych si jí znovu, ale zdá se mi být trochu jiná

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlinemmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 6736 příspěvků 14.06.16 20:46

@74SLena mně se tenkrát nezdála, ale už je to dávno. Dostala jsem ji, aniž bych tušila, že je to napodobenina. Pak jsem měla originál a rozdíl jsem téměř žádný nezaznamenala. A klidně přiznám, že jsem si napodobeninu zopakovala asi před třemi lety a vážně se povedla.

Na poličce 61 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 292 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist