*BIJAN

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 19.06.10 12:35
*BIJAN

Máte někdo prosím zkušenosti s vůněmi Bijan ? Vypadají docela lákavě, přitom za dobré ceny. Mám o nich určitou představu, ale jen intuitivní, na základě barvy, roku vzniku… a nerada bych se spálila při nákupu naslepo :wink:

V databázi o nich moc informací není, a zdá se, že ani na poličkách se moc nevyskytuje.

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Ukázat značku Bijan

Reakce:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 19.06.10 12:48

Já jsem si kupovala naslepo Bijan Nude for Women a mám ji v žebříčku nejhorších vůní :vomit:

složení:bílá růže, šeřík, ylang-ylang, kosatec, bílá čokoláda, mošus, káva, cedr
Je na mně dost divná,cítíla jsem stopu umělého sladidla.To byl opravdu nehezký zážitek :oops:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 19.06.10 15:21

Bijan Nude for Women mi připadá jako vůně pro prababičky :mrgreen: .

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 19.06.10 15:29

…no, tu Nude okukuju už asi přes rok - že bych ji koupila naslepo!.
Ale když o ní tak nehezky píšete.?.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 19.06.10 15:51

Miru nenech se našimi nosy zvyklat :D

Prý se podobá této vůni: :conf: http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 19.06.10 17:40

ty parfémové shopy ví,proč nabízí Bijan za hubičku,mě se nelíbí ani jedna z vůní co od Bijanu znám. :cry:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 19.06.10 18:18
Myskamauska píše:
ty parfémové shopy ví,proč nabízí Bijan za hubičku,mě se nelíbí ani jedna z vůní co od Bijanu znám. :cry:

Zkus se prosím trochu víc rozepsat :)

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10502 příspěvků 19.06.10 18:50

Není ani co rozepisovat,zkou­šela jsem klasický Bijan,pak Bijan Nude a Bijan Style a nelíbila se mě ani jedna.
a kamarádka má taky nějaký Bijan,bohužel nevím který a taky to páchne neskutečně,takže o další Bijany už se nezajímám.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 19.06.10 19:39

Maty , ten Tvůj odkaz je pěkný = to složení vůně je fakt hezký!(narciska, pelargonie, kosatec)
Ale naslepo nemohu - potřebuju teď kč na vůně, o kterých vím, že je chci určo a je jich víc… :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

albeni1  08.04.12 18:02

Nude - povedená vůně, měkké mýdlo a bílá čokoláda, která je tam opravdu cítit /čili žádný reklamní žvást/ - prostě slušná vůně, unosila bych. Na rozdíl od ostatních Bijanů, které jsou oproti Nude většinou hrozné.

VIP- alkoholová švestka a prachová vanilka, navíc je celkem zvláštně pižmová

Black- úvod a la Lolita Lempicka edp. Myslela jsem, že se ta podoba udrží, ale po chvíli se Black rozplizla do lacině čpící, velesladké drogerijní břečky. Škoda toho závěru, protože úvod ušel - opravdu to byla třešeň, která jako by z oka vypadla Lolitě nebo Delices od Cartieru. Bohužel se udržela příliš krátce, pak následoval zmíněný mišmaš.
Zajímavé je, že ve složení třešeň vůbec není, jak se teď dívám. Asi tak působí to granátové jablko, ale je tedy hodně kyselé. I když kdo ví, zda je to složení úplné, opravdu to voní hodně třešňově.

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 23.04.12 22:21

Mne dnes prisla B Exquisite, ktoru som kupila docista naslepo na el nino, len vdaka slubnym recenziam na fragrantica (co samozrejme nikdy nie je zaruka nicoho :D ). Po prvom streku som sa trochu prelakla, cakala som nieco malinko jemnejsie…ale B Exquisite ma grady :D Hlavne v uvode mi pripomina nieco od L.Lempickej, teraz si presne neviem spomenut, ktoru… korenie, vanilka a dreva… ked zjemnie, pre zmenu mi zas pripomina Caline od Gres. Moja prva reakcia na nu bola „toto pojde z domu“, ale nechala som ju trochu prejavit sa a hoci som este na vazkach, asi jej dam par sanci…ale urcite v zime. Docasne ju odkladam na letny spanok.

No vydrz ma naozaj excelentnu a za cenu, za aku je momentalne dostupna, sa urcite oplati - ak inklinujete k tomuto typu voni.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 01.05.12 17:49

Taky mě parfémy Bijan nedávno docela zaujaly, podle složení se mi některé dost zamlouvají, ale bojím se, aby nevoněly synteticky…tak honem honem, kdo o nich něco víte? :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1090 příspěvků 16.07.12 14:38

Nevíte náhodou některá, jaký je rozdíl mezi Bijan For Woman EDP a EDT-zda jen v intenzitě či i složení?

Příspěvek upraven 01.09.13 v 12:49

Na poličce 19 parfémů 80 miniatur 35 odstřiků 1172 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Sendy
sv. Parfema z Kecálburgu 2218 příspěvků 17.07.12 12:40

Flakony „dudlíkovského“ typu se mi neskutečně nelíbí. Ale i tak jsem se nakonec odhodlala k řádnějšímu vyzkoušení této značky, ne vždy je to, co není drahé, také špatné a předsudky nemám ráda.

Bijan Bijan - navazuje na tradice dražších a kvalitnějších Arpege či Chanelu No.5. Výrazné aldehydy, které ale do čisté mýdlovosti nesklouznou. Karafiát a jasmín zvyšují tep a i když místy Bijan působí trošku přeplácaně, syté květiny vcelku dobře namíchané s lehce medovým tónem mne i oslovily, dokonce dřevitý základ je nakombinován tak, že nevyznívá vůbec dezinfekčně, což na mé pokožce cedr ve složení dělá často.

Bijan Style - lehká vodička, sladká, ovocná, neurazí, neprovokuje, nedráždí, prostě je. Zaujme snad jen okamžik, kdy, při velké dávce fantazie, nudu prorazí bílý brambořík s fréziemi, ty vystopovat lze.

Bijan Nude - zcela lineární, žádný děj, příběh. Růže v úvodu jsou syntetické, jemné, kávové aroma připomíná tyčinku Kofilu. Dojmu aseptické čistoty jsem se nemohla zbavit. Přesto jí nelze upřít originalitu a příjemnou, neulepenou, přitom celkem vyváženou, sladkost.

Bijan Wicked - universálně líbivá, rozpoznatelně umělá citrusovo květinová nasládlá ovocenka. Citrusy, ostré jako břitva, snad mají osvěžit, ale spíše přidusí. Později se usadí a jakýmsi ne zcela nepříjemným způsobem začně vůně sladce hřát. Tato fáze se mi docela i líbila, ale trvala příliš krátce.

Bijan VIP - ta už je trošku lepší. Předesílám, že mám raději květinové než ovocné vůně a asi proto mne tato toaletní voda oslovila nejvíce. Má i celkem říz, ale v tom lepším slova smyslu. Drží si po celou dobu květinový charakter, mírně pepře osvěží a vše zapudrováno na prach usušenou a rozemletou vanilkou moje čichové buňky docela potěšilo. Navíc působí uhlazeně, uklidňujícím dojmem a ani s výdrží to není úplně nejhorší.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mari28
Nováček 11 příspěvků 31.08.13 20:47

Koupila jsem si naslepo Bijan Nude a musim rict, ze tak po dvou trech hodinach zacinam citit vi a vic kadidlo, az nakonec citim jenom kadidlo. To kadidlo neni nepekne, ale porad je to jak v kostele na msi. Ta kadidlova faze vydrzela 14 hodin, az do osprchovani (uprimne receno, citila jsem to nejakou dobu i po sprse a to jsem to drhla). Cili shrnuto a podtrzeno - vydrz to ma az strasidelne velkou :D .

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist