bílá vůně + Silan Winter fresh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 17.05.09 12:12
bílá vůně + Silan Winter fresh

miluji vůně čistoty, svěžesti a bílých květin, typu Pure Poison, teď mám Elixír - nádhera. Jenže mám pocit že prostě nedrží. Po přestříkání nádhera, po půl hodině vůně pryč, aspoň mi to přijde. Potřebovala bych, aby tak voní prvních 15 minut prostě vydržela déle. Mám pocit, že všechny bílé vůně mají společné to, že zkrátka nedrží. Nemyslím, že to je mým nosem, protože u jiných vůni to tak nemám a hlavně to vím, protože nikdo nechválí :cry: jen bezprostředně po nastříkání.
Moc bych chtěla najít nějakou, která zanechává onen závan, může být i lehce omamný. (zkoušela jsem O. Crystalline - nic moc, Eau Blanc, DG Feminine, Rumeur - byl takový moc škrobený, štiplavý ale zase mi přišlo, že měl jako jediný aspoň výdrž, Cheap and Chic - to už se mi nelíbí, je krémová)
Tak pokud máte nějaký nápad, sem s ním. Také by mě zajímalo, jestli se dělají vůně typu aviváže. vím, že už to je asi ulítlé, ale představa mít parfém, co voní třeba jako Silan ten zelený winter fresh - to je nááádhera.
Existuje něco takového?

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.05.09 12:29

The Body Shop White Musk by se ti mohl líbit, svěží avivážová vůně čistoty.
Mizerná výdrž je častou bolestí těchhle jemných vůní, bohužel :(

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.05.09 15:14

…bílá „pecka“ = FRAGILE EdP …avivážová nevím, ale krémová bíle květinová The ONE Dolce Gabana

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kleaa
Znalkyně 266 příspěvků 18.05.09 21:22

holky, díky za tipy, jste zlaté :!: :!: :!:

jdu shánět vzorečky :lol:

pokud někoho ještě něco napadne budu ráda :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 202 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 18.05.09 21:23

Jovan White Musk , a je dost levný.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 20.05.09 18:28

Co třeba CABOTINE de Grés?
Nebo Jesus Del Pozo IN WHITE?

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23751 příspěvků 05.06.09 21:19

Myslíte, že Diesel plus plus Feminine patří také do kategorie „bílých vůní čistoty“? Je jeho vůně krémová, nebo pudrová? :?:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist