Bill Blass, někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 18.09.09 17:06
Bill Blass, někdo?

Zaprvé neznám.
Zadruhé jsem v internetu četla, že končí s voňavkama.
Zatřetí ho v místní drogerii mají slevněného o 50-80%. (vše vychází okolo 20 eur).
Mám si něco koupit - nemaj testery - nebo se mi to nebude líbit a nikdy se toho nezbavím, protože to nikdo nezná?

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Reakce:

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 18.09.09 17:25

Amazing - dobrá vůně; spíše unisex, hodně osvěžující, nesladká; velmi dobře poslouží hlavně v horku - má i v něm velmi dobrou výdrž a podstatné je především to, že se z ní po chvilce nestane neurčitá slabá směska, ale to pěkné zelené osvěžující je rovněž velmi vytrvalé - do horka paráda :wink:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 18.09.09 17:38

Nude - aldehydická klasika jak hrom, pro úzký okruh vyznavačů těchto vůní. Začátek ne nepodobný tuhému WC bloku, přecházející do jádrového mýdla. Tělo vydrhnuté rejžákem a mýdlem u babičky v lavóru, čisté jak slovo boží. :wink:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 18.09.09 18:50

Na Amazing jsem si vůbec nemohla zvyknout, pronikavá otravná vůně, kterou jsem vždy dříve či později musela smýt :(

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.09.09 20:31

…Nude,pro mě nůďo,nic specifického,fakt nic moc :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 18.09.09 21:02
Christabella píše:
Amazing - dobrá vůně; spíše unisex, hodně osvěžující, nesladká; velmi dobře poslouží hlavně v horku - má i v něm velmi dobrou výdrž a podstatné je především to, že se z ní po chvilce nestane neurčitá slabá směska, ale to pěkné zelené osvěžující je rovněž velmi vytrvalé - do horka paráda :wink:

Podpisujem Christabellin popis. Páčila sa mi.
Pamätám, že to bola Samanthina favoritka na leto.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist