Bill Blass, někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 18.09.09 17:06
Bill Blass, někdo?

Zaprvé neznám.
Zadruhé jsem v internetu četla, že končí s voňavkama.
Zatřetí ho v místní drogerii mají slevněného o 50-80%. (vše vychází okolo 20 eur).
Mám si něco koupit - nemaj testery - nebo se mi to nebude líbit a nikdy se toho nezbavím, protože to nikdo nezná?

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů
Reakce:

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 18.09.09 17:25

Amazing - dobrá vůně; spíše unisex, hodně osvěžující, nesladká; velmi dobře poslouží hlavně v horku - má i v něm velmi dobrou výdrž a podstatné je především to, že se z ní po chvilce nestane neurčitá slabá směska, ale to pěkné zelené osvěžující je rovněž velmi vytrvalé - do horka paráda :wink:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 18.09.09 17:38

Nude - aldehydická klasika jak hrom, pro úzký okruh vyznavačů těchto vůní. Začátek ne nepodobný tuhému WC bloku, přecházející do jádrového mýdla. Tělo vydrhnuté rejžákem a mýdlem u babičky v lavóru, čisté jak slovo boží. :wink:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Pomnenka
Znalkyně 440 příspěvků 18.09.09 18:50

Na Amazing jsem si vůbec nemohla zvyknout, pronikavá otravná vůně, kterou jsem vždy dříve či později musela smýt :(

Na poličce 63 parfémů 12 miniatur 41 odstřiků 267 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 18.09.09 20:31

…Nude,pro mě nůďo,nic specifického,fakt nic moc :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 18.09.09 21:02
Christabella píše:
Amazing - dobrá vůně; spíše unisex, hodně osvěžující, nesladká; velmi dobře poslouží hlavně v horku - má i v něm velmi dobrou výdrž a podstatné je především to, že se z ní po chvilce nestane neurčitá slabá směska, ale to pěkné zelené osvěžující je rovněž velmi vytrvalé - do horka paráda :wink:

Podpisujem Christabellin popis. Páčila sa mi.
Pamätám, že to bola Samanthina favoritka na leto.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist