Bio řasenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 19.06.10 16:44
Bio řasenka

Chtěla bych si koupit nějakou bio řasenku. Našla jsem na netu od Lavery, ale nevím jestli zvětšuje a prodlužuje řasy.
Dříve jsem používala řasenky od Avonu, ale mám na ně alergii, tak hledám něco přírodního. Poradí mi někdo?

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 19.06.10 17:47

Jestli nejsi na něco alergická, a chceš ji jen tak,tak se vybodni na bio řasenky,měla jsem od Alverde a můžu přísahat,že horší řasenku jsem v životě neměla,absolutní hrůza.
Třeba ti vadí jen ten Avon!!!!!!

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.06.10 18:36

Súhlasim s Myskou, horšiu riasenku ako od Alverde som tiež v živote nemala. Vyhodila som ju.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 20.06.10 19:56

Já jsem s alverdí řasenkou moc spokojená (mám tu starou, ještě z doby, kdy jich neměli na výběr několik) :conf:

zato ta od Lavery mi přišla taková k ničemu, skoro jako kdybych nic nepoužila.....

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 20.06.10 22:13

Já mám taky alverde - jen tu obyčejnou v zeleném obalu, hnědou, a jsem spokojená moc… Někam, kde nechci být moc nalíčená, ale nechci jít jen tak, je ideální…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 21.06.10 08:16

Měla jsem Hauschku, ale moc nedržela.
Z ne příliš drahé dekorativky jsem vždycky nejlíp reagovala na Bourjois.
Souhlasím s předchozími výroky. Alergici - vybodněte se na jakékoliv bio, často stačí vyměnit Avony a Oriflamy za něco o malinko kvalitnějšího (často na internetu za stejně příznivou cenu, a když přepočtete cenu a množství vyjde to zajímavě) a ve většině případů to zafunguje.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

kamila252
Znalkyně 345 příspěvků 22.06.10 21:10

Po tom, co tady píšete si určitě biořasenku nekoupím, protože mám ráda pořádně nalíčené řasy, které působí až umělým dojmem. Teď používám značku Max faktor, alergie nikde! A pokukuju po Lancome Hypnose black.
Děkuji všem za názor!

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Gileis
Nevyléčitelná závislačka 1111 příspěvků 22.06.10 21:39

Kami, je vidět, že je to fakt asi hrozně individuální, avon řasenek jsem měla už několik a žádná mě neštípala, nedávno jsem měla také maxfactor a ta mě štípala fest, skončila u mamky a pořídila jsem si opět rimmelku. Jinak mám celkem citlivá očka, nosím KČ… Takže asi fakt nutno vyzkoušet.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 22.06.10 21:49

Já mám třeba hnědou dvoufázovou alverde hrozně ráda, ale když chceš oči pořádně zvýraznit, tak taky nedoporučuju (na večerní akce sama používám jinou), protože alverde ve více vrstvách slepuje. Dražší jsem nezkoušela, ale na Hauschku jsem četla už hodně chvály..

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 02.04.11 16:54

používam Alverde riasenku a mala som aj Logonu a Laveru.
Ale tieto tzv. bio riasenky používam ako podklad - prvú vrstvu. Po zaschnutí si nanesiem voduvzdornú, ono to predsa potom neopadáva a najmä v lete sa nemusím obávať nepríjemných odtlačkov pod očami.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 13.04.11 12:20
Myskamauska píše:
měla jsem od Alverde a můžu přísahat,že horší řasenku jsem v životě neměla,absolutní hrůza.

Taktéž stejná zkušenost :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist