BioAroma řecká přírodní kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Melod
Nováček 1 příspěvek 29.07.14 21:52
BioAroma řecká přírodní kosmetika

Znáte, prosím, někdo tuto kosmetiku? Neobsahuje vodu, jenom čisté oleje a essence. Četla jsem na blogu samou chválu a chystám se koupit tenhle krém:
http://www.bioaromakosmetika.cz/…-plet-d2.htm
Tak se chci zeptat, jestli máte taky někdo zkušenost.
Prý skvěle funguje i tenhle olej na fleky a jizvičky po akné.
 Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 15.02.15 19:34

Já jsem před Vánoci dostala vzorek a mám novou vášeň. Koupila jsem 24hodinový krém, krém na oční vrásky a sérum na vrásky. Krémy jsou skvělé, bezvodé, a dokonce i mojí mastné pleti vyhovují. Míchám si je napůl s aloe vera gelem a oční krém si v malém množství mažu neředěný pod oči.
Snažila jsem je napodobit a uvařila několik variant. Pokusným králíčkům se taky moc líbily. Na tělo, na ruce a dokonce i na ekzémy jsou skvělé Nicméně mi nic nezabrání v tom koupit si další.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist