BIODERMA

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.12.09 17:44
BIODERMA

Jaké výrobky používáte a jak jste s nimi spokojené? :wink:

Já používám micerální vodu H2O http://www.docsimon.cz/…i/bioderma-s … voda-250ml a pár dní oční hydratační gel http://www.docsimon.cz/…i/bioderma-s … i-gel-15ml a zatím jsem moc spokojená :wink: nedráždí a jsou příjemné… :D

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 19.12.09 19:31

Mám roll-on deodorant, má příjemnou parfemaci. O víkendu splní účel, ale až budu zase chodit do práce /jsem na rodič. dovol./, tak by tam příliš neobstál. Kvůli stresu budu potřebovat něco účinnějšího. :) Na tu odličovaci vodu už se těším, budu objednávat příští měsíc, teď mám vodu od LRP Effaclar. Oční krém jsem taky chtěla, ale nevím složení. Tak jsem vzala od Avene, kde jsem měla jistotu, že nemá parabeny, protože ho používá kamarádka. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 19.12.09 19:32

micelární vodu na citlivou plet
tonovací krém-výborný!
hydratační krém na obličej
neparf.emulzi na mytí

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.12.09 19:43
Dita píše:
Mám roll-on deodorant, má příjemnou parfemaci. O víkendu splní účel, ale až budu zase chodit do práce /jsem na rodič. dovol./, tak by tam příliš neobstál. Kvůli stresu budu potřebovat něco účinnějšího. :) Na tu odličovaci vodu už se těším, budu objednávat příští měsíc, teď mám vodu od LRP Effaclar. Oční krém jsem taky chtěla, ale nevím složení. Tak jsem vzala od Avene, kde jsem měla jistotu, že nemá parabeny, protože ho používá kamarádka. :D

Koukla jsem na složení očního gelu od Biodermy a má tam těch parabenů nějak moc :shock: Vypsala bych ti to složení celé, ale je to tak prťavě napsané, že mi to tahá oči :roll: a lupu nemám…

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.12.09 19:44
Maty píše:
micelární vodu na citlivou plet
tonovací krém-výborný!
hydratační krém na obličej
neparf.emulzi na mytí

Maty, mohla bys prosím hodit který ten tonovací a hydratační krém a neparf. emulzi používáš? :wink: Ten tonovací krém se nanáší na hydratační? Nebo se dá používat samostatně? :D

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 19.12.09 19:53

tonovací krém se používá samostatně,je to vlastně lehoulinký make-up,používám třeba v létě,hezky sjednotí,na pleti se nepozná :wink: http://www.docsimon.cz/…i/bioderma-s … -krem-40ml

tenhle používám ted,když jsou mrazy,je hutnější.Dělá si i „odlehčená“ verze http://www.lekarnaparizska.cz/bioderma- … 70_105_368

používám běžně klasické sprcháče,ale jeden čas jsem měla přecitlivělou pokožku na těle a tenhle mi vyhovoval a stačí ho málo http://www.lekarnaparizska.cz/bioderma- … 70_105_107

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.12.09 20:21

Ten tónovací krém vypadá hodně dobře :wink: Nevíš, jestli jej mají v lékarně i ve vzorečkách? A má nějakou barvu?

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.12.09 20:22

Diti, a jaký ten krém je prosímtě od Avene? Taky mi nějaký v lékarně ukazovala, ale nakonec jsem si vzala od Biodermy, protože mi říkala, že prý se bere víc… :roll:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 19.12.09 20:42

jestli mají testříky nevím :conf: ale odstín vypadá naprosto přirozeně,spíše na světlou či střední odstín pleti.Dělá se totiž jen jeden odstín.

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 19.12.09 20:44

Používam micleárnu vodu Sensibio H2O a očný krém. Mám citlivú pleť a mávam občas zapálenú pokožku okolo očí, ale tento krémik mi napriek tomu vyhovuje. V lete používam OF 50 tónovaný pleťový krém.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 19.12.09 21:02
kosmetika0 píše:
Diti, a jaký ten krém je prosímtě od Avene? Taky mi nějaký v lékarně ukazovala, ale nakonec jsem si vzala od Biodermy, protože mi říkala, že prý se bere víc… :roll:

Dívala jsem se teď na docsimon, ale tam ho teď nemají. Kupovala jsem ho v Loyds lékárně. Jmenuje se to Soin apaisant contour des yeux / yeux sensibles/ . Česky popis: Zklidňující emulze pro citlivou pleť očních partií.
Charakteristika: Zklidňující a lehká emulze pro náročnou a citlivou pleť v okolí očí. Odstraňuje pocit napětí, podráždění a všechny nepříjemné pocity v těchto křehkých partiích. Díky vysokému obsahu termální vody Avene hydratuje, zjemňuje a působí protizánětlivě. Sultát dextranu působí blahodárně na neteklá víčka. :)

Obsah 10 ml. /305,– Kč./

Mě stačí, že jsi mi napsala, že to ty parabeny obsahuje. Myslím u té Biodermy. Takže zase nic pro mě. :cry:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.12.09 21:14
Dita píše:
kosmetika0 píše:

Dívala jsem se teď na docsimon, ale tam ho teď nemají. Kupovala jsem ho v Loyds lékárně. Jmenuje se to Soin apaisant contour des yeux / yeux sensibles/ . Česky popis: Zklidňující emulze pro citlivou pleť očních partií.
Charakteristika: Zklidňující a lehká emulze pro náročnou a citlivou pleť v okolí očí. Odstraňuje pocit napětí, podráždění a všechny nepříjemné pocity v těchto křehkých partiích. Díky vysokému obsahu termální vody Avene hydratuje, zjemňuje a působí protizánětlivě. Sultát dextranu působí blahodárně na neteklá víčka. :)

Obsah 10 ml. /305,– Kč./

Mě stačí, že jsi mi napsala, že to ty parabeny obsahuje. Myslím u té Biodermy. Takže zase nic pro mě. :cry:

Ta emulze vypadá taky hodně zajímavě :conf: hlavně mě teda zaujalo, že to je i na nateklá víčka :shock: A je příjemný, jako myslím, jestli se rychle vsákne a nelepí???

S těmi parabeny mě to mrzí :cry: Ale ta technika jde tak rychle dopředu, že kdoví, jestli něco časem nevymyslí a ty parabeny něčím jiným nenahradí :conf:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 19.12.09 21:29

Vsakuje se hodně rychle a připadá mi, že ani nelepí. Ale musím přiznat, že o něco příjemnější pocit jsem měla z očního krému od Ryoru Q 10. Chtěla jsem vyzkoušet něco jiného, kvalitnějšího, ale vždycky to dražší nemusí být lepší. Ještě jsem taky přemýšlela nad Hydraphase oční, tam jsem zjistila, že je jen jeden paraben - methylparaben a to ještě na konci složení.
Je to dost pravděpodobné, že parabeny začnou nahrazovat něčím jiným, protože dost lidí má alergie. Na novinkách krémů je dost často napsáno sans paraben, tak už snad zareagovali na potřeby lidí a bude takových výrobků přibývat. Např. je to na effaclaru duo, tom Avene hydreane legere, pak myslím nějaký hydratační matující od Vichy. :)

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 19.12.09 22:18

Hydraphase oční jsem zkoušela vzoreček a hrozně lepil :? lepilo se mi horní víčko k podobočí :roll: Tak vím, že tento bych si nekoupila :D Ale zkoušela jsem vzoreček Redermic oční, a ten byl výborný, lehký a vůbec se nelepil, dokonce se mi zdálo, že i opuchliny (z chronic. zánětu dutin) nebyly tak výrazné. Ale když jsem se ptala v lékarně, tak lékarnice říkala, že je to pro ženy nad 40let, takže na něj mám ještě čas :D Ten od Biodermy je taky lehoučký a nemastí, akorád škoda, že jej nemůžeš, že má ty parabeny… :roll:

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 19.12.09 22:29

Teď jsem našla na www.krasa.cz ten od Biodermy oční, mají tam i složení a parabeny tam nepíšou, ale Ty je na krabičce máš. Samozřejmě věřím Tobě, ale proč to tam nenapsali? Nebo začali vyrábět gel s novým složením? :roll:

Se zánětem dutin mám bohaté zkušenosti, je to teda „radost“, rádo se to vrací. :?

Tak doufám, že ten gel třeba taky upraví a budou ho dělat bez parabenů, když je dobrý. :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist