Bižuterie - nosíte? vyrábíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 16.07.09 16:19

Dratkovani, korálky? .....uznávám, to se mi líbí, ale spis než nausnice, nahrdelniky - ty mám moc rada

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 16.07.09 16:31

Áno, mám svoj obľúbený obchodík, kde zoženiem všetky potrebné komponenty, náhrdelníky sa mi páčia tiež, obzvlášť s veľkými polodrahokammi- korál, tyrkys, achát. K tým som však zatiaľ nedospela, ale plánujem si nejaký konečne vyrobiť. Až na to, že v obchodíku majú asi dovolenku :twisted: takže ešte týždeň pôstu…

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 16.07.09 16:32
Katlynka píše:
Tak to mne pripadajú náušnice v uchu diametrálne odlišne, ako piercingy inde na tele. Uznávam, že je to vplyvom zaužívaného stereotypu :oops: ale bez náušníc sa cítim ako nahá, každý deň si dávam iné podľa oblečenia, väčšínu si sama vyrábam- je to len bižu, ale dodá oblečeniu aj výrazu úplne iný ráz. Mám rada veľké, malé, výrazné farby, aj jemné a elegantné 8)

Taky to tak mám :) Jinou bižu nenosím, ale náušnice mám ráda všech barev, tvarů i materiálů. Kamarádka mojí kolegyně je také vyrábí (plus náhrdelníky a různé sety), a jsou to fakt pěkné kousky za pár korun. Kdyžtak sem hoď fota svých výrobků, určitě to bude zajímat nejenom mě :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 16.07.09 16:43

Určite nejaké vyfotím v priebehu času a dám ich sem. Ja by som brala inšpiráciu práve pre tie náhrdelníky. Má byť nový tovar, tak sa celá trasiem, čo tam zase nájdem. :lol:

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 18:16

taky jsem zvědavá :P

Nosím hlavně náušnice, občas náramky nebo náhrdelníky, ale náušnice jasně vedou.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 18:16

Bižuterie se mi moc líbí,hlavně korále a náhrdelníky včetně obojků,ale neumím jí nosit a na to, abych si něco vyrobila jsem levá jako šavle.Naušnice z bižu nemůžu,jelikož se mi hned zanítí dírky :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 18:18

To jsi jak moje sestra, ta nesnese ani obyč stříbro, okamžitě ji začnou narůstat sloní uši

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 16.07.09 18:43
Janka píše:
To jsi jak moje sestra, ta nesnese ani obyč stříbro, okamžitě ji začnou narůstat sloní uši

po stříbře mám taky sloní uši :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Janka
Parfémová maniačka 800 příspěvků 16.07.09 18:47

Já mívám sloní uši po štípancích (mám alergii, tak občas je to fakt mazec…děcka se mi smějou a dospělí hází soucitné pohledy :lol: ) ale to je :ot:

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 16.07.09 18:50

Bižuterie se mi líbí, ale neumím ji nosit. Nějaké šperky jsem i vyrobila, ale skončily buď u dcery nebo jejích kamarádek. Jen se tím bavím :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 16.07.09 19:14

… mně se líbí nápadná originální bižu … prostě kus plechu, nebo pořádný balvan :D … musí se to umět nosit … ( do vody raději ne :D ) … nejlépe takové věci vypadají na mé 160kg přítelkyni … + nějaký tmavý hábit velikosti a tvaru menšího stanu a na hlavu barevně sladěný šátek … bomba ( nějaké pičičandy na jemném řetízku na ní fakt nevyzní )

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 16.07.09 19:59

Já nosím bižu na krku a občas na ruce, jinak do uší jí nemůžu, bolí mě dírky

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 16.07.09 20:14

Evixx - přesně takovou bižutérii miluju. Celá v černém nebo hnědém nebo v čemkoli nevýrazném a jeden NÁÁÁPADNÝ kousek - prsten anebo náramek - kov nebo kááámen :heart:

Jo, a čím užší zápěstí, tím mohutnější náramek. Ten kontrast se mi strašně líbí :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 16.07.09 21:05

jelikož v uších snesu jen zlato, jinak mám za 2 hod uši jak melouny, bižu vůbec nenosím.. hrozně se mi líbí, ale neumím jí ani nosit :cry: slintám ale vždycky u kamarádky, která má vždy barevně sladěno přes náušnice, náramek i na něco na krk! a líbí se mi spíš velké kusy než malé jemné doplnky

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 16.07.09 21:15
domenica píše:
Evixx - přesně takovou bižutérii miluju. Celá v černém nebo hnědém nebo v čemkoli nevýrazném a jeden NÁÁÁPADNÝ kousek - prsten anebo náramek - kov nebo kááámen :heart:Jo, a čím užší zápěstí, tím mohutnější náramek. Ten kontrast se mi strašně líbí :wink:

K tomu se připojuju…! Já teda jinak strašně ujíždím na náušnicích…mám jich plné krabičky a vyrábím a sbírám a recykluju…
A moje náušnice musí být pořádně výrazné a nápadné…někdy je ta náušnice tak moc veliká, že si třeba vezmu jenom jednu :wink:

A taky k tomu nosím hodně černou…a mám ráda všelijak neobvyklé střihy černých šatů, ale to už sem nepatří :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist