black orchid - krabice, flakony x napisy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 05.02.10 18:56
black orchid - krabice, flakony x napisy

prosim o radu nejakeho vlastnika :)

black orchid voile de fleurs - ma tento dodatek i nekde na flakonu?

nasla jsem fota flasek, co na flakonu " voile .." maji, ale napr. na fragrancex maji jako black orchid pouze jednu vuni - a tam je na fotu sice flaska bez dodatku, ale spolu s ni tam je krabice „voile ..“

tak ktera z nich to je?

ma voile tento napis jen na krabici, nebo je i na flakonu?

ODP klasiky ma zlaty stitek, pokud se nepletu, ale ODT ma jen cerny se zlatym napisem

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 05.02.10 19:48

Já tuto vůni měla a je to jen na krabičce a na flakónu ne,tam je jen Black Orchid.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 05.02.10 21:07

takze jsou dve verze asi… ?

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 05.02.10 22:30

Jo. :)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 05.02.10 22:41

to je divny, ne? :D

teda vic divny mi prijde, ze na flakonu to neni … neni ten napis ani dole na nalepce?

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 06.02.10 07:24

U toho mého nebyl ani dole,prozkoumávala jsem to pečlivě a nic jsem nenašla,takže asi budou opravdu dvě verze flakónu.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome bublinka
Učednice 179 příspěvků 06.02.10 09:29

Já jsem o dvou verzích flakonků pro Voile de fleurs také někde už četla. Měla jsem totiž spadeno na FX na Black Orchid EDT, jelikož byla za o mnoho nižší peníz než EDP. Rozmyslela jsem si to ale, poněvadž si myslím, že to byla právě Voile de fleurs (která na flakonku nemá to označení) a ta mě nenadchla. Myslím si, že pravá BO je jen v koncentraci EDP.
Stejně zmatená jsem byla u Lalique pour Homme, zda se jedná o Equus či o klasiku, protože to nebylo nikde na krabičce ani na flakonku napsáno a vyznačovalo se to pouze portrétem a reliéfem koně na krabičce a flakonku… Někdy to holt není vůbec lehké koupit tu vůni, kterou chceme…

Na poličce 48 parfémů 2 miniatury 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 08.02.10 20:43

Tak to jsem z toho jelen,já se dívala na ebay na potencionální koupi BO-ale ten klasický ne Voile de fleur a došla jsem k dojmu,že BO má takovou hnědozlatou krabičku a BO Voile de fleur bílou a na flakonu bylo uvedeno-Black orchid,nebo Black orchid a pod tím Voile de fleur …?

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist