Black Phoenix Alchemy Lab

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silis
Učednice 200 příspěvků 29.10.07 19:03

Black Phoenix Alchemy Lab -neznáte některá tyhlety perfume oils? Přivítám jakékoliv zkušenosti:) Webovky mají fakt zábavné:) http://www.blackphoenixalchemylab.com/

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 30.10.07 14:29

Poznam. Mam od nich nejake vzorky. Podla mna je BPAL viac o marketingu nez vonach. Ma ich doslova STOVKY, a samozrejme, ze su tam prijemne aj neprijemne vone. V mojom balicku vzoriek bolo niekolko super voni (The Raven, Marie, Old London, Rose Cross) a ako bonus pridali jednu, ktora sa radi k najstrasnejsim smradom co som v zivote zazila (Bordello). Ani tie prijemne by som neoznacila za majstrovske diela kompozicie a la Caron. Prestala som sa o BPAL zaujimat, lebo hladat medzi zaplavou voni tie kvalitne by stalo prilis vela a ta pseudo-goth-dekadentna stylizacia ma irituje.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Silis
Učednice 200 příspěvků 30.10.07 16:05

Benvenuto, díky. Mně ta pseudo-goth image přijde celkem zábavná, zajímalo mě, jestli jsou to fakt oleje, jak píšou. Nějaké holky na MUA mi to potvrdily, ovšem vzhledem k tomu, že psaly, že se drží spíš u těla, bych řekla, že to s tou koncentrací nebude tak divoké, jak BPAL prezentuje. Taky mi přijde ta značka hodně vyhypovaná. Ráda bych některé vzorky zkusila, ale platit za ty imps a poštovné se mi teď zrovna moc nehodí… Ty sis je objednala přímo u nich nebo jsi je dostala přes swap?

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 31.10.07 06:46

Oleje to su. Ale nikde nie je napisane, ze oleje musia byt koncentrovanejsie nez alkoholove vone! Vacsina parfumarov, co robi olejove vone, vonny zaklad rozpusta v jojobovom alebo inom oleji, ktory je vhodny ako nosic. On by ten olejovy koncentrat z esencialnych olejov a syntetickych parfumarskych chemikalii vobec nemusel byt jemny k pokozke.
Inak, aj alkoholove vone sa mozu drzat blizko tela. Niekedy sa koncentracia parfum viac drzi pri tele ako edt alebo edt tej istej vone - niektore Guerlainy su take. Mne to vyhovuje.
Ta vacsia tendencia k sillage u alkoholovych voni bude sposobena tym, ze alkohol sa vyparuje a teda siri vonu a pravdepodobne meni charakter vone tak, ze ma tendenciu sa viac sirit aj po viac hodinach nosenia, ked sa alkoholove molekuly uz vyparili.

Objednala som si ich vzorky priamo u nich spolu s jednou limitkou. Dost dlho mi trvalo, kym som si vybrala, ktore vzorky si objednat - vybrala som si same ruzovo-fialkove a take, co uz mali istu povest a dostupne recenzie.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist