Black Phoenix Alchemy Lab

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Silis
Učednice 200 příspěvků 29.10.07 19:03

Black Phoenix Alchemy Lab -neznáte některá tyhlety perfume oils? Přivítám jakékoliv zkušenosti:) Webovky mají fakt zábavné:) http://www.blackphoenixalchemylab.com/

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 30.10.07 14:29

Poznam. Mam od nich nejake vzorky. Podla mna je BPAL viac o marketingu nez vonach. Ma ich doslova STOVKY, a samozrejme, ze su tam prijemne aj neprijemne vone. V mojom balicku vzoriek bolo niekolko super voni (The Raven, Marie, Old London, Rose Cross) a ako bonus pridali jednu, ktora sa radi k najstrasnejsim smradom co som v zivote zazila (Bordello). Ani tie prijemne by som neoznacila za majstrovske diela kompozicie a la Caron. Prestala som sa o BPAL zaujimat, lebo hladat medzi zaplavou voni tie kvalitne by stalo prilis vela a ta pseudo-goth-dekadentna stylizacia ma irituje.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Silis
Učednice 200 příspěvků 30.10.07 16:05

Benvenuto, díky. Mně ta pseudo-goth image přijde celkem zábavná, zajímalo mě, jestli jsou to fakt oleje, jak píšou. Nějaké holky na MUA mi to potvrdily, ovšem vzhledem k tomu, že psaly, že se drží spíš u těla, bych řekla, že to s tou koncentrací nebude tak divoké, jak BPAL prezentuje. Taky mi přijde ta značka hodně vyhypovaná. Ráda bych některé vzorky zkusila, ale platit za ty imps a poštovné se mi teď zrovna moc nehodí… Ty sis je objednala přímo u nich nebo jsi je dostala přes swap?

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 31.10.07 06:46

Oleje to su. Ale nikde nie je napisane, ze oleje musia byt koncentrovanejsie nez alkoholove vone! Vacsina parfumarov, co robi olejove vone, vonny zaklad rozpusta v jojobovom alebo inom oleji, ktory je vhodny ako nosic. On by ten olejovy koncentrat z esencialnych olejov a syntetickych parfumarskych chemikalii vobec nemusel byt jemny k pokozke.
Inak, aj alkoholove vone sa mozu drzat blizko tela. Niekedy sa koncentracia parfum viac drzi pri tele ako edt alebo edt tej istej vone - niektore Guerlainy su take. Mne to vyhovuje.
Ta vacsia tendencia k sillage u alkoholovych voni bude sposobena tym, ze alkohol sa vyparuje a teda siri vonu a pravdepodobne meni charakter vone tak, ze ma tendenciu sa viac sirit aj po viac hodinach nosenia, ked sa alkoholove molekuly uz vyparili.

Objednala som si ich vzorky priamo u nich spolu s jednou limitkou. Dost dlho mi trvalo, kym som si vybrala, ktore vzorky si objednat - vybrala som si same ruzovo-fialkove a take, co uz mali istu povest a dostupne recenzie.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist