Blbé dotazy kosmetické

Fotoalbum tématu (31) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.04.11 10:13
Blbé dotazy kosmetické

Sestra dostala z jahody jako dárek lesk na rty Stila a vůbec jsme nepochopily, jak to z toho dostat. Někdy trocha lesku vyteče a někdy nic, točíme s tím, třepeme…
Nemáte ho některá taky?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 103 Další »
Reakce:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 07.04.11 10:17

Tenhle konkrétně neznám, ale bývá to buď tak, že něčím točíš, a nebo to mívá takové mačkátko jako na propisce - tím se náplň lahvičky dostává do toho aplikačního udělátka (buď je tam štěteček nebo nástavec s dirkami, z kterých ten lesk vylézá).

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.04.11 10:59

Točily jsme a jednou něco vyšlo a pak jsme zase točily a nevyšlo nic, pak zas po čase jo. :D

Asi na to inteligenčně nemám. :P

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 07.04.11 11:05

Měla jsem něco podobného od jiné značky. S prominutím jsem vždycky točila jak blbá. Buď z toho vylezlo moc najednou a nebo skoro nic. :roll:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 07.04.11 15:34

Ronno, dej si video na 2:9, slečna to tam předvádí. http://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.04.11 17:29
Ronna píše:
Sestra dostala z jahody jako dárek lesk na rty Stila a vůbec jsme nepochopily, jak to z toho dostat. Někdy trocha lesku vyteče a někdy nic, točíme s tím, třepeme…
Nemáte ho některá taky?

Já ho mám. Ono moc nejde poznat, ikdyž točíš jak o život, že lesk vytekl na štěteček - to poznáš až při nanášení na rty.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.04.11 17:51

Co to je podkladový pudr? Dává se pod co?

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 20.04.11 22:19

Používáte některá laky na nehty značky Essie. Můžete mi poradit, kde si je kupujete. Děkuji.

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 20.04.11 22:21
Jitka píše:
Používáte některá laky na nehty značky Essie. Můžete mi poradit, kde si je kupujete. Děkuji.

Viděla jsem je v Sephoře

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 20.04.11 22:34

Děkuji, a nepamatuješ si ceny, jestli je mají předražené jako všechno u nás ? Já chci odstín - mademoiselle, ale nikde jsem na něho zatím nenarazila. http://www.essie.com/nail-colors/

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 21.04.11 09:10

http://www.essiecz.cz/…oiselle-258/

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 21.04.11 10:06

Děkuji. :)

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 21.04.11 23:25

Říkala jsem si, jaký mám po odbarvování a melírování strašně suchý vlasy á la chemlon. Konečky mi úplně vrzaly mezi prsty. Stačilo jednou nepoužít po umytí tužidlo (toho času nějaký zelený Taft na vlnité vlasy) a vlasy jsou k nepoznání - jemné, hebké …

Takže dotaz: existuje nějaké tužidlo (pěnové, tekuté … jen ne lak!) na vlasy, které je opravdu jen jemně tužící, není to lepidlo a neudělá mi z vlasů tvrdé dráty? Nepotřebuju objem, nepotřebuju žádný tvar, stejně si vlasy nefoukám, nechávám jen uschnout. Spíš jen trošku přiživit přirozené vlnění.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 22.04.11 00:25
Marianna píše: Říkala jsem si, jaký mám po odbarvování a melírování strašně suchý vlasy á la chemlon. Konečky mi úplně vrzaly mezi prsty. Stačilo jednou nepoužít po umytí tužidlo (toho času nějaký zelený Taft na vlnité vlasy) a vlasy jsou k nepoznání - jemné, hebké …Takže dotaz: existuje nějaké tužidlo (pěnové, tekuté … jen ne lak!) na vlasy, které je opravdu jen jemně tužící, není to lepidlo a neudělá mi z vlasů tvrdé dráty? Nepotřebuju objem, nepotřebuju žádný tvar, stejně si vlasy nefoukám, nechávám jen uschnout. Spíš jen trošku přiživit přirozené vlnění.

Taft je veľký dryák na vlasy asi vo všetkých verziách.
Lahšie krémy: Kevin Murphy Motion Lotion, Goldwell Stylesign Curl Love Curl Cream. Mop C Curl Defining Cream, Label M curl cream,
sprej: KMS California CurlUp Bounce Back Spray,L'Oréal Professionnel Curl Contour Nourishing & Enhancing Spray
Ak by si chcela penu, tak veľmi ľahká je Schwarzkopf Professional Silhouette Flexible Hold Mousse alebo Time Restore Volume Mousse, Loreal Texture Expert Curl Corset, Redken Fresh Curls, Wella Professionals Enrich Bouncy Foam

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 23.04.11 11:15
Jitka píše:

Jíťo, dost často se objevují na aukru a za podstatně nižší ceny. Některé prodejkyně dle mého mínění hromadně nakupují na eBayi a pak tady dál prodávají. Jestli nenajdeš svůj oblíbený odstín, mohla by ses zkusit s některou domluvit, že by jej zkusila sehnat.
No a nebo pak eBay samotný. Mám tam vytipováno několik prodejců, od kterých se chystám něco nakoupit (jdu hlavně po OPI a China Glaze, ale mají i Essie, Zoya, Orly aj.).
300Kč za lak mi přijde fakt hodně.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 103 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist