Blbé (neparfémové) dotazy

Elvira 05.12.09 20:01

Blbé (neparfémové) dotazy

Holky, zakládám toto téma vzhledem ke svému dotazu: Nevíte některá, kde bych sehnala valchu? Měli ji v Mikulově ve vetešnictví a já husa jsem si ji nekoupila. Mamka mi řekla, že babička kdysi dvě vyhodila! :cry: Potřebovala bych ji jako hudební nástroj, prát na ní nehodlám! :lol:

Děkuji! Snad se toto téma bude hodit i někomu jinému. :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 460 Další »

Reklama

Elvira 05.12.09 20:30

proteo, díky, nějak mě to nenapadlo! :D

derad 06.12.09 10:28

já na ní asi rok pral; když jsme s medvědem před šestnácti lety spolu začali žít, tak jsme na tu pračku museli nejdřív našetřit.. :D

normálně dětská plastová vanička, valcha, prášek na praní a jedém…

když jsme pak koupili Naši První AUTOMATICKOU Pračku, tak úplně první praní jsem celé proseděl před pračkou a čuměl na ni jako na televizi. i kafe jsem si k tomu uvařil :lol:

to byly časy, úplně jak Zagorka zpívá v Maluj zase obrázky :)

Elvira 06.12.09 10:32

Takhle jsem prala u manželovy babičky na dvorku kdysi plíny mé nyní 15leté dceři! :lol:

Elvira 06.12.09 11:32

Další dotaz opět ode mě. :roll: Mám doma nějaké zlaté blbosti, které nechci, nenosím je. Schovávat je nehodlám. Kde byste mi doporučili je prodat (v Praze)? Není to nic extra, bude to jen na váhu. :lol:

Děkuji.

protea 06.12.09 11:43

Není zač :wink: Snad se kup vydaří a valcha bude pěkně rezonovat 8)

Elvira 06.12.09 11:54

Ještě k tomu zlatu…našla jsem už něco blízko u nás, ale dovedla mě k tomu zmínka jerry o tom, že by měl končit Hiris! Tak všechno prodám, abych na něj měla! :lol: Třeba to s tím Hirisem ještě není pravda. Doufám!

Dalia 06.12.09 13:00

Eli, hlavně, že si víš vždy rady. :wink: Já zlato nevlastním, tak nevím co bych prodala. :conf:

Elvira 06.12.09 13:05

Ale Dali, ono toho moc není. :lol: A za moc to nebude, nejsou to starožitnosti. Ty bych ani neprodala.

cinkja 06.12.09 13:36
Elvira píše:
Další dotaz opět ode mě. :roll: Mám doma nějaké zlaté blbosti, které nechci, nenosím je. Schovávat je nehodlám. Kde byste mi doporučili je prodat (v Praze)? Není to nic extra, bude to jen na váhu. :lol:Děkuji.

Když pojedeš z I. P. Pavlova jednu stanici tramvají na zastávku Štěpánská a půjdeš po směru jízdy směrem ke Karláku, jsou nad sebou dvě starožitnictví. V jednom ( spíše v tom, na které narazíš jako první) vykupují stříbrné a zlaté šperky. Pokud to nejsou úlomky zlata, ale nepoškozené šperky, tak to nevykupují jako materiál na váhu, ale jako šperk. Zkus to :wink:

Elvira 06.12.09 13:51

Děkuji! To mám kousek. Našla jsem něco na Želivského, ale zkusím tyto. Šperky jsou nepoškozené. Mně se stejně žluté zlato nelíbí a válí se mi to doma.

Marianna 06.12.09 16:02

Tak tohle téma už jsem chtěla založit tolikrát, ale lenost či skleróza vždycky zvítězily. Elviro, díky!

Dotaz blbý neparfémový: Pokud se někdo vyznáte v ekonomice - kam si myslíte, že teď v nejbližší budoucnosti zamíří kurz USD? Dolů nebo nahoru? Mají na to vánoce a nový rok nějaký vliv?

Elvira 06.12.09 16:08

Není zač! Mám totiž jenom blbé dotazy, tak jsem to musela založit! :twisted:

derad 06.12.09 17:40

před časem jsem z úplně stejného důvodu (proměna darovaných nenošených šmuků v parfém) prodával zlatý řetízek a prsten.
doporučuju nechat ocenit aspoň ve dvou třech zlatnictvích - je téměř jisté, že cena se bude lišit. řeknou ti to na počkání a zdarma.

já jsem nejlepší cenu dostal ve zlatnictví na rohu Perlovky a Národní (myslím, že je v takovém krátkém průchodu)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 460 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist