Blog Módní peklo prodán

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 13.04.12 15:00
Blog Módní peklo prodán

Dle zprávy „České pozice“ bloggerka Ada prodala server Módní peklo. Šťastným držitelem se stává - nikoliv překvapivě - Webdio. Bez vší ironie přeju jak blogu, tak Adě úspěch a doufám, že s technickým, profesionálním zázemím provede blog nelehkou cestou od rozcestníku nadšenců k profesionálnímu webovému portálu.
Bloggerka Ada…http://bit.ly/IQIFRE

Michal //MS61

P.S. Případným zájemcům o flame doporučuju (ve shodě se svými rázovitým dědečkem) „opásat sa rozumem“. Jak sami vidíme a bolestně cítíme na příkladu „našeho“ Arome, je lépe přechod k dospělosti se všemi jeho starostmi a závazky neodkládat. Od jisté velikosti a významu se takový projekt nedá dělat na koleně a čistě nadšenecky. Ještě tak možná fotoblog, ale i sám velký „Sartorialist“ je pod křídly blíže neurčeného produkčního domu. M.

P.S.S. Ada v jednom z nečetných článků pro chlapy prohlásila, že pokud potká na české ulici „anglického gentlemana“, bude mu líbat lem roucha. Díky Peklu mohu hrdě prohlásit, že jsem v podstatě připraven. :lol:

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2418 příspěvků 13.04.12 15:56

no ty kráááso.. tak i peklo půjde do kopru..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2418 příspěvků 13.04.12 15:59

Jde nám spíše o to, aby se Ada mohla více věnovat tomu, co jí baví, tedy psaní článků, a neměla tolik práce s technickým provozem serveru,“
Co mi to jenom připomíná? :mrgreen:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 13.04.12 16:09

no jo no, asi se to dalo čekat…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frankie  13.04.12 16:13

Doufejme, že to nepůjde taky do kytek, a bude tam vyšší frekvence nových článků než na Arome.

vesper001
Parfémová maniačka 610 příspěvků 13.04.12 16:42

Smutné. Módní peklo bylo moje oblíbené antidepresivum… :,(

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 125 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 13.04.12 16:45

Já dost dobře nechápu, proč je to negativní zpráva. Přece jsou to její projekty, tak ať je realizuje způsobem, jakým chce ona. Vím, že třeba Arome bylo o něčem jiném za časů, kdy bylo dělané „na koleně“, ale současnost je prostě jiná a kdo se s tím nesmířil, musí tam, kde mu bude líp. Já osobně děkuji těm holkám, které jsou ze „staré gardy“ a píší krásné recenze i na Arome, které je teď prý v nějakém kopru.. (Módní peklo nesleduju, tak mě bolí ještě míň.)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4618 příspěvků 13.04.12 17:22

No, jestli se bude věnovat psaní článků tak, jako na Arome, …
Z Arome už zbyla vlastně jen diskuse a inzerce a staré články ze starého Arome.
Módní peklo naštěstí nijak pravidelně nesleduji, neb nevím, jak má vlastně vypadat člověk splňující módní požadavky (a ponožky v sandálech na pánských nohou mě nijak nepohoršují :lol: ). Ale pro fanoušky to bude škoda.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 13.04.12 17:55
@tapuz píše:
No, jestli se bude věnovat psaní článků tak, jako na Arome, …
Z Arome už zbyla vlastně jen diskuse a inzerce a staré články ze starého Arome.
Módní peklo naštěstí nijak pravidelně nesleduji, neb nevím, jak má vlastně vypadat člověk splňující módní požadavky (a ponožky v sandálech na pánských nohou mě nijak nepohoršují :lol: ). Ale pro fanoušky to bude škoda.

Máš úplnou pravdu a i mně je to líto, jen prostě když vím, že to asi negativními reakcemi nespravím, tak se snažím se těšit aspoň z toho, co tu „zbylo“.. :?

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1780 příspěvků 13.04.12 18:38
@holka hnědooká píše:
no ty kráááso.. tak i peklo půjde do kopru..

od teba ako novacika to vyznie trochu vtipne 8)

k predaju/Ada ma zjavne nos na uspesne projekty, good luck 8)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2418 příspěvků 13.04.12 18:47

emily, já nevěděla, že nováčci mají držet hubu a krok..
mimochodem, jestlipak víš, že někdo může arome sledovat déle než je zaregistrovaný? uuups..

barbucha  13.04.12 19:22
@MS61 píše:P.S.S. Ada v jednom z nečetných článků pro chlapy prohlásila, že pokud potká na české ulici „anglického gentlemana“, bude mu líbat lem roucha. Díky Peklu mohu hrdě prohlásit, že jsem v podstatě připraven. :lol:

Michale, ty nikdy nezklameš :lol: :palec:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.04.12 19:28

S jednou aromačkou jsme cca před měsícem odhadovaly, že do roka a do dne bude Módní peklo prodáno…no, netrefily jsme se :mrgreen:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Frankie  13.04.12 19:52

Mě to napadlo, když bylo ohlášeno, že bude nový design.

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 13.04.12 21:45

Takže další…no asi se to dalo čekat, škoda, už to nebude ono-podruhé :?

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist