Blog Módní peklo prodán

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MS61
Nevyléčitelná závislačka 1818 příspěvků 13.04.12 15:00
Blog Módní peklo prodán

Dle zprávy „České pozice“ bloggerka Ada prodala server Módní peklo. Šťastným držitelem se stává - nikoliv překvapivě - Webdio. Bez vší ironie přeju jak blogu, tak Adě úspěch a doufám, že s technickým, profesionálním zázemím provede blog nelehkou cestou od rozcestníku nadšenců k profesionálnímu webovému portálu.
Bloggerka Ada…http://bit.ly/IQIFRE

Michal //MS61

P.S. Případným zájemcům o flame doporučuju (ve shodě se svými rázovitým dědečkem) „opásat sa rozumem“. Jak sami vidíme a bolestně cítíme na příkladu „našeho“ Arome, je lépe přechod k dospělosti se všemi jeho starostmi a závazky neodkládat. Od jisté velikosti a významu se takový projekt nedá dělat na koleně a čistě nadšenecky. Ještě tak možná fotoblog, ale i sám velký „Sartorialist“ je pod křídly blíže neurčeného produkčního domu. M.

P.S.S. Ada v jednom z nečetných článků pro chlapy prohlásila, že pokud potká na české ulici „anglického gentlemana“, bude mu líbat lem roucha. Díky Peklu mohu hrdě prohlásit, že jsem v podstatě připraven. :lol:

Na poličce 43 parfémů 5 miniatur 29 odstřiků 97 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 13.04.12 15:56

no ty kráááso.. tak i peklo půjde do kopru..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 13.04.12 15:59

Jde nám spíše o to, aby se Ada mohla více věnovat tomu, co jí baví, tedy psaní článků, a neměla tolik práce s technickým provozem serveru,“
Co mi to jenom připomíná? :mrgreen:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 13.04.12 16:09

no jo no, asi se to dalo čekat…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Frankie  13.04.12 16:13

Doufejme, že to nepůjde taky do kytek, a bude tam vyšší frekvence nových článků než na Arome.

vesper001
Znalkyně 484 příspěvků 13.04.12 16:42

Smutné. Módní peklo bylo moje oblíbené antidepresivum… :,(

Na poličce 8 parfémů 4 miniatury 9 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 13.04.12 16:45

Já dost dobře nechápu, proč je to negativní zpráva. Přece jsou to její projekty, tak ať je realizuje způsobem, jakým chce ona. Vím, že třeba Arome bylo o něčem jiném za časů, kdy bylo dělané „na koleně“, ale současnost je prostě jiná a kdo se s tím nesmířil, musí tam, kde mu bude líp. Já osobně děkuji těm holkám, které jsou ze „staré gardy“ a píší krásné recenze i na Arome, které je teď prý v nějakém kopru.. (Módní peklo nesleduju, tak mě bolí ještě míň.)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

tapuz
sv. Parfema z Kecálburgu 4616 příspěvků 13.04.12 17:22

No, jestli se bude věnovat psaní článků tak, jako na Arome, …
Z Arome už zbyla vlastně jen diskuse a inzerce a staré články ze starého Arome.
Módní peklo naštěstí nijak pravidelně nesleduji, neb nevím, jak má vlastně vypadat člověk splňující módní požadavky (a ponožky v sandálech na pánských nohou mě nijak nepohoršují :lol: ). Ale pro fanoušky to bude škoda.

Na poličce 197 parfémů 2 miniatury 38 odstřiků 149 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 13.04.12 17:55
@tapuz píše:
No, jestli se bude věnovat psaní článků tak, jako na Arome, …
Z Arome už zbyla vlastně jen diskuse a inzerce a staré články ze starého Arome.
Módní peklo naštěstí nijak pravidelně nesleduji, neb nevím, jak má vlastně vypadat člověk splňující módní požadavky (a ponožky v sandálech na pánských nohou mě nijak nepohoršují :lol: ). Ale pro fanoušky to bude škoda.

Máš úplnou pravdu a i mně je to líto, jen prostě když vím, že to asi negativními reakcemi nespravím, tak se snažím se těšit aspoň z toho, co tu „zbylo“.. :?

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 13.04.12 18:38
@holka hnědooká píše:
no ty kráááso.. tak i peklo půjde do kopru..

od teba ako novacika to vyznie trochu vtipne 8)

k predaju/Ada ma zjavne nos na uspesne projekty, good luck 8)

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

holka hnědooká
sv. Parfema z Kecálburgu 2417 příspěvků 13.04.12 18:47

emily, já nevěděla, že nováčci mají držet hubu a krok..
mimochodem, jestlipak víš, že někdo může arome sledovat déle než je zaregistrovaný? uuups..

barbucha  13.04.12 19:22
@MS61 píše:P.S.S. Ada v jednom z nečetných článků pro chlapy prohlásila, že pokud potká na české ulici „anglického gentlemana“, bude mu líbat lem roucha. Díky Peklu mohu hrdě prohlásit, že jsem v podstatě připraven. :lol:

Michale, ty nikdy nezklameš :lol: :palec:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 13.04.12 19:28

S jednou aromačkou jsme cca před měsícem odhadovaly, že do roka a do dne bude Módní peklo prodáno…no, netrefily jsme se :mrgreen:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Frankie  13.04.12 19:52

Mě to napadlo, když bylo ohlášeno, že bude nový design.

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 13.04.12 21:45

Takže další…no asi se to dalo čekat, škoda, už to nebude ono-podruhé :?

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist