BLV vs. BLV Notte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.09.07 00:42

Ahoj, vsechny zdravim. Jsem tu nova a chtela bych se poradit. Hledam vuni, ktera je vhodna pro denni noseni do prace, ktera nebude obtezovat a pritom nebude vsedni a obycejna. Zasadne se vyhybam svezim a vodnatym vunim (napr. Davidoff Cool Water, ten bytostne nesnasim), ale nedavno me zaujal BLV Notte. Nez jsem ho vyzkousela, uvazovala jsem o koupi BLV, protoze ten mi evokuje vuni cistoty a „druhe kuze“, ale po vyzkouseni BLV Notte mi prisel fadnejsi. Libi se mi ale obe a navic myslim, ze BLV Notte je vhodny i na vecer, pripada mi luxusnejsi. Vim, ze je to jen a jen na mne, ale jsem vahavy strelec a nemohu se rozhodnout :-) Proto by mi pomohly vase nazory a zkusenosti s temito dvema parfemy. Moc dekuji.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.09.07 09:10

Mám Blv Notte i Blv a pocit mám stejný jako ty, Blv je taková příjemnější a univerzální, dá se nosit kamkoli, kde by se člověk bál, aby neotravoval ostatní - do práce, do kina… nebo i jen tak doma po sprše, aby sis připadala svěží a voňavá :) Blv Notte je výraznější. Ale taky se dá nosit ve dne. Nicméně, učinila jsem s ní jednu lehce negativní zkušenost, kamarádce nevoněla - připomínala jí smrad chlóru. Takže já bych se v parfumerii normálně nastříkala, ne jenom na ruku, a vyrazila do terénu a zkoumala, co na to můj nos řekne, případně se zeptala okolí. Tenhle způsob testování před koupí se mi osvědčil, mít vůni na sobě je něco jiného než si jen tak prsknout na zápěstí.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 02.09.07 12:41

Jeste jedna vec. Pripad mi, ze klasicka BLV ma mensi vydrz nez verze Notte. Ale to bude asi tim, BLV je prvoplanove jemnejsi a urcena pro den. Myslite, ze klasicka BLV je vhodna i na vecer?

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 02.09.07 12:57

Klubko - na chladny letny alebo jesenny vecer…myslim.:-)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.09.07 21:48

Tak po dnesku je uz vsechno jasne. Dnes jsem cely den nosila BLV Notte a musim se priznat, ze je to na me docela sila. Vune je to nepopiratelne znamenita, ale taky hodne zvlastni a na muj vkus je tam dost citit ta vodka. Ubrala bych vodku a klidne pridala cokoladu nebo jeste neco jineho. Skoro mi zatemnila mysl. Ale je to kazdopadne krasny drzak. Pro me pres den urcite ne, ale na vecer ano, ano, ano! Stale jsem premyslela, co mi ta vune evokuje a pak mi doslo, ze je to presne jmeno parfemu: Noc. A to velmi chladna a jiskriva noc s jasnou, temnou oblohou a zaricimi hvezdami. Mraziva vasen… Takze verdikt: BLV na den, BLV Notte na noc - kupuji obe! :-)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 23.10.09 21:33

Mě Blv nevoněla tak moc jako Blv Notte, ale zkoušela jsem pouze ze vzorku, takže to není to pravé ořechové. Se značkou Bvlgari nemám moc dobrou zkušenost. Většina vůní této značky se na mě „rozesmrdí“, ale Notte je myslím vyjímka. :)

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 23.10.09 21:35

Na mě hlavně bídně drží :oops:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 24.10.09 06:28

Těch ohlasů na mizernou výdrž už jsem četla víc. :? Já mohu soudit jen podle vzorku a podle toho tedy říkám - ano, výdrž je slabá. 8)

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist