Blvgari - pánské vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 16.09.08 18:04
Blvgari - pánské vůně

Byla bych moc ráda,kdybyste popsaly(i) své pocity a dojmy vy, které(ří) máte osobní zkušenosti s EDT značky Blvgari, hlavně prosím o Blvgari- Pour Homme a BLV pour homme.Kterou koupit mladému muži a proč?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:
 
Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 16.09.08 18:23

Kupovala jsem kamarádovi k narozeninám tuhle: http://www.vune24.cz/…i/pour-homme

a musím se přiznat, že jsem ji kupovala naslepo, protože stála kolem 500,–
Přečetla jsem si recenze a objednala a byla jsem mile překvapená, opravdu mi voněl po mužsku :P Trošku koření, trošku svěžesti, všeho tak akorát, teď mají na Jednorožci velkou sadu za necelých 900,–
Kamarád už má flakonek prázdný, říkal, že se mu líbí, ale pravdu ví jen on sám… :wink:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
 
Fleur  16.09.08 18:27

Já mám pánské (i dámské) vůně od Bvlgari moc ráda, takže to asi nebude nezaujatý popis. Z pánských mám nejraději:
Aqua: první dojem svěží, zpočátku jsou cítit citrusy, ale ne kyselé (mandarinka), potom se vynořuje zajímavý bylinný tón (to bude možná ta mořská tráva avizovaná ve složení) a vůně je příjemně ukotvena ambrou.
Aqua marine: ještě svěžejší s výraznějšími citrusy na začátku, líbí se i mému 17-ti letému synovi - je nevtíravě lehká, neřvou z ní žádné živočišné tóny, ale přitom je opravdu pánská, nikoli unisex.
Bvlgari Pour Homme Soir - podle mne krásná čajová vůně, činí dojem jednoduché kompozice, v níž dominuje čaj (silný, neslazený - na rozdíl od mé oblíbenkyně EdC Au thé rouge), který v základu přejde do ambry. Přiznám se, že ačkoli patří manželovi, občas se taky stříknu :oops:

 
Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 16.09.08 18:28
Fleur píše:
Bvlgari Pour Homme Soir - podle mne krásná čajová vůně, činí dojem jednoduché kompozice, v níž dominuje čaj (silný, neslazený - na rozdíl od mé oblíbenkyně EdC Au thé rouge), který v základu přejde do ambry. Přiznám se, že ačkoli patří manželovi, občas se taky stříknu :oops:

Soir je povedená!

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 
kampa
Učednice 68 příspěvků 16.09.08 21:52

Bvlgari pour Homme (cena FiFi 1997) je pro mě moc hezká svěží, dřevitokvětinová vůně s neodmyslitelným čajem (pro Bvlgari). Bohužel na mě nedrží či lépe řečeno je velmi jemná a slabá, na což poukazuje spousta lidí v diskuzích. Proto je dobré vyzkoušet variantu Extréme, která je velmi podobná, s podpořeným základem, i když trošku na úkor té svěžesti. Co se týče verze Soir, ta s původní verzí moc společného nemá. Je to silnější vůně, i se silnějším čajem :P se zajímavou notou papyrusu. Za vyzkoušení stojí i unisexová Black (FiFi 1999), zato Aqua si mě nezískala, ale mořské vůně obecně.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 51 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 
m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 21.02.09 17:28

používám Aqua Marine - zamiloval jsem si ji na první „očich“, na oblečení voní líp než na kůži (teda aspoň na té mé) - svěží vůně, spíš na jaro a léto

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 25.02.09 18:24

http://www.arome.cz/…iewtopic.php?… tady píšu o Bvlgari Pour Homme

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist