Body mist

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 07.04.09 10:09
Body mist

Máte skúsenosti s nejakými body mists alebo s body sprejmi? Min. týždeň mi známa žijúca v USA hovorila, že tam sú tieto sprejíky momentálne hitom č.1 a každý sa nimi polieva od hlavy po päty. Mňa zatiaľ napadá iba The Body Shop, ale neskúšala som. Kto ich v SR/ČR ešte predáva? DM? Loccitane? Dík za tipy.

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.04.09 20:41

Luci, nějaké ty spreje má k sobě hodně parfémů. Stačí kouknou do e-shopů, často se vedle tělových mlík, pudrů a sprcháčů najde ještě něco z tohoto.
Ale s tím já nemám zkušenost. Jediný, co znám, je tělový sprej od Avonu - mám jahodový s guávou, vůně je to trochu zvláštní, na můj vkus trošku víc lihová (to poznám podle toho, zda mi „uvízne“ na jazyku, patře a v krku :P ) a hlavně vydrží asi tak pět minut. Pak už to nevoní, jen mám pocit svěžesti (jiný než po aplikaci deodorantu). :wink:

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 07.04.09 20:46

Já mám třpytivý body sprej od Gaultiera a můžu říct, že voní déle, než kdejaké edp. Voní opravdu celý den, takže naprostá spkojenost :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 08.04.09 10:02

ja mám Biotherm Eau Pure, je prefektný, veľká spokojnosť. Avon mi nevonia ani jeden, sú veľmi umelé tie vône. A mám ešte zelený čaj od Healing Garden, tie boli super, nuž ale kedže končia…

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

drisha
Učednice 78 příspěvků 19.07.15 21:12
v létě jsem jim úplně propadla :-)

momentálně si ulítávám na limitce z DM se třpytkami - voní OK na tělový sprej - svěžo/ovocně, ale třpytky jsou bezva, i do vlasů :pankac:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

drisha
Učednice 78 příspěvků 19.07.15 21:18
Japanese Cherry Blossom - The Body Shop

máte někdo jiné tipy? díky! :)

AleaC
Nováček 8 příspěvků 09.01.16 11:59

Pro někoho možná budou zajímavé tělové spreje Victoria's Secret. ;) Já tyhle věci moc neocením, naposled asi v patnácti jsem vlastnila jeden Avon. Taky něco míval Oriflame.

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 33 vzorků V tužebníku 2 parfémy

drisha
Učednice 78 příspěvků 17.01.16 09:14
Marks and Spencer

@AleaC Souhlasím, Victoria Secret spreje jsou fajn :mrgreen: ale přijde mi, že všechny voní dost podobně.

Mám doma nově od M&S s příznačným názvemISIS :think: každopádně do fitka boží a voní uplně stejně jako issey miyake l ́eau d ́issey :mrgreen:

AleaC
Nováček 8 příspěvků 17.01.16 11:25

@drisha Marks and Spencer ještě nemám vyzkoušené, asi se na ně budu muset mrknout :)
Včera jsem ještě z ElNina objednávala Benetton za velmi nízké ceny, tak pak dám vědět ;)

AleaC
Nováček 8 příspěvků 23.01.16 01:20
Benetton

Takže moje postřehy k body mistům od Benettonu jsou tu.
Doporučuji někde očichat (dá se to vůbec někde u nás?), protože ty názvy mi přijdou matoucí. Stimulating Aqua je docela sladká, čekala jsem něco svěžejšího. Magnetizing Jasmine je takový nicneříkající- tu parfemaci jsem už někde potkala, taková lehce svěží univerzálka, s jasmínem pochopitelně nemá nic společného :) Polívat se tím určitě dá, pokud máte odvahu na slepejší nákupy ;)

drisha
Učednice 78 příspěvků 30.01.16 16:37

@AleaC Díky za feedback na Benetton, jasmínová zní dobře, možná jí risknu, používám šampuk od Lush - Godiva a tam je jasmín dost výrazný, tak by se to mohlo hezky doplnit - já si k nákupům důvod vždy najdu :mrgreen:

AleaC
Nováček 8 příspěvků 30.01.16 17:56

@drisha Godivu mám taky, vůbec si nejsou podobé :/ Kdyby to bylo jako Godiva, pěla bych ódy :D Tak snad se ti bude líbit

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist