Body mist

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 07.04.09 10:09
Body mist

Máte skúsenosti s nejakými body mists alebo s body sprejmi? Min. týždeň mi známa žijúca v USA hovorila, že tam sú tieto sprejíky momentálne hitom č.1 a každý sa nimi polieva od hlavy po päty. Mňa zatiaľ napadá iba The Body Shop, ale neskúšala som. Kto ich v SR/ČR ešte predáva? DM? Loccitane? Dík za tipy.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.04.09 20:41

Luci, nějaké ty spreje má k sobě hodně parfémů. Stačí kouknou do e-shopů, často se vedle tělových mlík, pudrů a sprcháčů najde ještě něco z tohoto.
Ale s tím já nemám zkušenost. Jediný, co znám, je tělový sprej od Avonu - mám jahodový s guávou, vůně je to trochu zvláštní, na můj vkus trošku víc lihová (to poznám podle toho, zda mi „uvízne“ na jazyku, patře a v krku :P ) a hlavně vydrží asi tak pět minut. Pak už to nevoní, jen mám pocit svěžesti (jiný než po aplikaci deodorantu). :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 07.04.09 20:46

Já mám třpytivý body sprej od Gaultiera a můžu říct, že voní déle, než kdejaké edp. Voní opravdu celý den, takže naprostá spkojenost :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 08.04.09 10:02

ja mám Biotherm Eau Pure, je prefektný, veľká spokojnosť. Avon mi nevonia ani jeden, sú veľmi umelé tie vône. A mám ešte zelený čaj od Healing Garden, tie boli super, nuž ale kedže končia…

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

drisha
Učednice 65 příspěvků 19.07.15 21:12
v létě jsem jim úplně propadla :-)

momentálně si ulítávám na limitce z DM se třpytkami - voní OK na tělový sprej - svěžo/ovocně, ale třpytky jsou bezva, i do vlasů :pankac:

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

drisha
Učednice 65 příspěvků 19.07.15 21:18
Japanese Cherry Blossom - The Body Shop

máte někdo jiné tipy? díky! :)

AleaC
Nováček 8 příspěvků 09.01.16 11:59

Pro někoho možná budou zajímavé tělové spreje Victoria's Secret. ;) Já tyhle věci moc neocením, naposled asi v patnácti jsem vlastnila jeden Avon. Taky něco míval Oriflame.

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 33 vzorků V tužebníku 2 parfémy

drisha
Učednice 65 příspěvků 17.01.16 09:14
Marks and Spencer

@AleaC Souhlasím, Victoria Secret spreje jsou fajn :mrgreen: ale přijde mi, že všechny voní dost podobně.

Mám doma nově od M&S s příznačným názvemISIS :think: každopádně do fitka boží a voní uplně stejně jako issey miyake l ́eau d ́issey :mrgreen:

AleaC
Nováček 8 příspěvků 17.01.16 11:25

@drisha Marks and Spencer ještě nemám vyzkoušené, asi se na ně budu muset mrknout :)
Včera jsem ještě z ElNina objednávala Benetton za velmi nízké ceny, tak pak dám vědět ;)

AleaC
Nováček 8 příspěvků 23.01.16 01:20
Benetton

Takže moje postřehy k body mistům od Benettonu jsou tu.
Doporučuji někde očichat (dá se to vůbec někde u nás?), protože ty názvy mi přijdou matoucí. Stimulating Aqua je docela sladká, čekala jsem něco svěžejšího. Magnetizing Jasmine je takový nicneříkající- tu parfemaci jsem už někde potkala, taková lehce svěží univerzálka, s jasmínem pochopitelně nemá nic společného :) Polívat se tím určitě dá, pokud máte odvahu na slepejší nákupy ;)

drisha
Učednice 65 příspěvků 30.01.16 16:37

@AleaC Díky za feedback na Benetton, jasmínová zní dobře, možná jí risknu, používám šampuk od Lush - Godiva a tam je jasmín dost výrazný, tak by se to mohlo hezky doplnit - já si k nákupům důvod vždy najdu :mrgreen:

AleaC
Nováček 8 příspěvků 30.01.16 17:56

@drisha Godivu mám taky, vůbec si nejsou podobé :/ Kdyby to bylo jako Godiva, pěla bych ódy :D Tak snad se ti bude líbit

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist