Bond No. 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 04.05.07 17:27

Citala som o nich vela, jednu alebo dve vzorky som vyskusala. Neboli az take originalne, ale zas to neboli ani jedna z ich najzaujimavejsich voni, ako napr. Chinatown.
Maju reputaciu, ze su zbytocne drahe. Predaj svojich voni na Ebay zakazali uz davno (chceli mat totalnu kontrolu nad predajom), takze sa k nim bolo tazko dostat. Ja som medzitym o ne stratila zaujem. Mozno ked budem v Zurichu, tak onucham Chinatown, aby som vedela, o com je tolko reci.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ukázat značku Bond No. 9

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 18.01.08 21:57

Zaujaly mě některé z jejích parfému na Jahodě,
nejvíc bych chtěla vyzkoušet alespon tenhle : http://oth.strawberrynet.com/productDet … 3&goChar=B

asi by nevoněl růžemi :),

a také mají některé jejich vůně velmi hezké flakonky

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.01.08 16:32

Uz o nich bola tema: http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…

Zlozenie Wall Street znie zaujimavo, to je fakt.

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 19.01.08 19:13
benvenuta píše:
Uz o nich bola tema: http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…Zlozenie Wall Street znie zaujimavo, to je fakt.

jo, díky benvenuto,
už jsem to přečetla,
Wall Street mě zaujal kromě jiného, kombinaci kůže s mořským aroma, to se divím, bylo by něco drsného neboli tak neobvyklého, že mě to vrte hlavou :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.01.08 22:13

Kombinacia koze s morskymi tonmi nie je az taka neobvykla - to zalezi od toho, co parfumar s tymi tonmi urobi.
Pozri si recenzie tu: http://www.makeupalley.com/product/show … Fragrances

Inak - hladas nejaku drsnu, neobvyklu vonu? Povedz, co si predstavujes, porozmyslame a poradime :)

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.01.08 10:45

Mě taky láká, ale spíš uvažuji o vzorcích, je to dost drahá značka. Chtěla bych zkusit Chinatown a West side.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.01.08 11:55

(Přidala jsem Bonda do databáze.)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 01.03.11 19:11
Bond No. 9

Holky co vlastníte,nebo jste zkoušely.....po­dělte se prosím o názory…tuto značku moc neznám,ale moc mě zajímá tato http://www.ausliebezumduft.de/bond-no-9 … 10114.html káva,kakao…to by bylo něco pro mě…A i ostatní parfémy od této značky mě zajímají :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2676 příspěvků 01.03.11 20:54

ja mam 2 cele parfemiky od Bond 9,par odstrekov a viacero vzoriek z shopu…Tuto zrovna nepoznam,ale moze byt zaujimava.

Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 01.03.11 21:22

Mohla by jsi prosím každý parfémek co máš trošku popsat?…

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2676 příspěvků 01.03.11 21:52

Teraz si mi dala… :conf: vobec neviem popisovat vone.Signature je svieza…hned po aplikacii mi pripomina Light Blue,ale len chvilkovo…cize vies si predstavit aka je typovo,svieza­.Signature je uzasna,aspon ja ju tak vnimam,je unisex..priatel je z nej uneseny a navyse je to cisty parfem,takze drzi ako pribita.do zloziek sa nerozumiem,videla si zlozenie?tonka,piz­mo,oud,ruza…a­kurat ju tam necitim,ale vsetko ostatne moze byt.
Lexington Avenue je tiez krasna vonicka,sladsi­a..v zlozeni je creme brulee..no..moze byt.
Hampton je sice unisex,ale mne skor prijde panska,ale celkom zaujimava
Ked mas rada sladke,tak ked sa nemylim tak Nuits de Noho je typovo ako Angel,ma v sebe nieco podobne.Ostatne som skusala,ale nie az tak podrobne.
tato So NY moze byt dobre…brala by som..:)ja by som najradsej vsetky,uz len kvoli tym flakonom…V ich shope ich bolo tolko,ze som nevedela kam s amam najprv divat a tie Swarowski… :shock: :shock: :shock:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 01.03.11 22:09

Kde jsi byla v jejich shopu?V USA že jo?......Dají se koupit na ALZD a i vzorečky,tak si říkám,že tuhle značku asi více prozkoumám :wink: Nuits de Noho mě taky láká,ale více ta v mém odkazu…a na slepáka je to trošku drahý slepáček…200E­ur…Abych řekla pravdu, flakonky se mě líbí jen ty klasické ,průhledné…já na ty barvičky moc nejsem…Ze Swarowski bych si asi taky nevybrala,jsem děsný minimalista,co se týče vzhledu flakonků a vlastně i oblékání-v jednoduchosti je krása…

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2676 příspěvků 01.03.11 22:14

ano,ano,v NY som bola…a keby som mohla ostanem v tom shope az dokedy nevsykusam vsetko…no na slepaka ano,200 eur nieje lacny spas..:)Signature stoji 330 $..:)))riadne pecky.A ked mozes objednat vzorecky tak nevahaj…a ake su na nich ceny?tiez by som skusila tuto co vravis…No ja som ako straka,milujem vsetko trblietave,asi preto tie Swarowski..:)

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2676 příspěvků 01.03.11 22:38

skusim dat foto

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2676 příspěvků 01.03.11 22:39

este jedna

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist