Bond No. 9

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 04.05.07 17:27

Citala som o nich vela, jednu alebo dve vzorky som vyskusala. Neboli az take originalne, ale zas to neboli ani jedna z ich najzaujimavejsich voni, ako napr. Chinatown.
Maju reputaciu, ze su zbytocne drahe. Predaj svojich voni na Ebay zakazali uz davno (chceli mat totalnu kontrolu nad predajom), takze sa k nim bolo tazko dostat. Ja som medzitym o ne stratila zaujem. Mozno ked budem v Zurichu, tak onucham Chinatown, aby som vedela, o com je tolko reci.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ukázat značku Bond No. 9

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 18.01.08 21:57

Zaujaly mě některé z jejích parfému na Jahodě,
nejvíc bych chtěla vyzkoušet alespon tenhle : http://oth.strawberrynet.com/productDet … 3&goChar=B

asi by nevoněl růžemi :),

a také mají některé jejich vůně velmi hezké flakonky

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.01.08 16:32

Uz o nich bola tema: http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…

Zlozenie Wall Street znie zaujimavo, to je fakt.

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 19.01.08 19:13
benvenuta píše:
Uz o nich bola tema: http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…Zlozenie Wall Street znie zaujimavo, to je fakt.

jo, díky benvenuto,
už jsem to přečetla,
Wall Street mě zaujal kromě jiného, kombinaci kůže s mořským aroma, to se divím, bylo by něco drsného neboli tak neobvyklého, že mě to vrte hlavou :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.01.08 22:13

Kombinacia koze s morskymi tonmi nie je az taka neobvykla - to zalezi od toho, co parfumar s tymi tonmi urobi.
Pozri si recenzie tu: http://www.makeupalley.com/product/show … Fragrances

Inak - hladas nejaku drsnu, neobvyklu vonu? Povedz, co si predstavujes, porozmyslame a poradime :)

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 23.01.08 10:45

Mě taky láká, ale spíš uvažuji o vzorcích, je to dost drahá značka. Chtěla bych zkusit Chinatown a West side.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 24.01.08 11:55

(Přidala jsem Bonda do databáze.)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 01.03.11 19:11
Bond No. 9

Holky co vlastníte,nebo jste zkoušely.....po­dělte se prosím o názory…tuto značku moc neznám,ale moc mě zajímá tato http://www.ausliebezumduft.de/bond-no-9 … 10114.html káva,kakao…to by bylo něco pro mě…A i ostatní parfémy od této značky mě zajímají :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 01.03.11 20:54

ja mam 2 cele parfemiky od Bond 9,par odstrekov a viacero vzoriek z shopu…Tuto zrovna nepoznam,ale moze byt zaujimava.

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 01.03.11 21:22

Mohla by jsi prosím každý parfémek co máš trošku popsat?…

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 01.03.11 21:52

Teraz si mi dala… :conf: vobec neviem popisovat vone.Signature je svieza…hned po aplikacii mi pripomina Light Blue,ale len chvilkovo…cize vies si predstavit aka je typovo,svieza­.Signature je uzasna,aspon ja ju tak vnimam,je unisex..priatel je z nej uneseny a navyse je to cisty parfem,takze drzi ako pribita.do zloziek sa nerozumiem,videla si zlozenie?tonka,piz­mo,oud,ruza…a­kurat ju tam necitim,ale vsetko ostatne moze byt.
Lexington Avenue je tiez krasna vonicka,sladsi­a..v zlozeni je creme brulee..no..moze byt.
Hampton je sice unisex,ale mne skor prijde panska,ale celkom zaujimava
Ked mas rada sladke,tak ked sa nemylim tak Nuits de Noho je typovo ako Angel,ma v sebe nieco podobne.Ostatne som skusala,ale nie az tak podrobne.
tato So NY moze byt dobre…brala by som..:)ja by som najradsej vsetky,uz len kvoli tym flakonom…V ich shope ich bolo tolko,ze som nevedela kam s amam najprv divat a tie Swarowski… :shock: :shock: :shock:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 01.03.11 22:09

Kde jsi byla v jejich shopu?V USA že jo?......Dají se koupit na ALZD a i vzorečky,tak si říkám,že tuhle značku asi více prozkoumám :wink: Nuits de Noho mě taky láká,ale více ta v mém odkazu…a na slepáka je to trošku drahý slepáček…200E­ur…Abych řekla pravdu, flakonky se mě líbí jen ty klasické ,průhledné…já na ty barvičky moc nejsem…Ze Swarowski bych si asi taky nevybrala,jsem děsný minimalista,co se týče vzhledu flakonků a vlastně i oblékání-v jednoduchosti je krása…

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 01.03.11 22:14

ano,ano,v NY som bola…a keby som mohla ostanem v tom shope az dokedy nevsykusam vsetko…no na slepaka ano,200 eur nieje lacny spas..:)Signature stoji 330 $..:)))riadne pecky.A ked mozes objednat vzorecky tak nevahaj…a ake su na nich ceny?tiez by som skusila tuto co vravis…No ja som ako straka,milujem vsetko trblietave,asi preto tie Swarowski..:)

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 01.03.11 22:38

skusim dat foto

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 01.03.11 22:39

este jedna

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist