Bonprix - skusenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bounty
Učednice 77 příspěvků 08.06.14 14:08
Bonprix - skusenosti?

Objednavate si? Mnohe kusky, najma saty sa mi pacia, len nie som si ista kvalitou. Skusenosti?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 08.06.14 16:18

Příšerné, nekvalitní materiál, křivé střihy. I za ty ceny je to drahé.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 08.06.14 20:58

veľmi striedavé, niekedy super, niekedy des…podľa obrázkov sa to ťažko odhaduje…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5862 příspěvků 08.06.14 21:29
@evik77
@evik77 píše:
Příšerné, nekvalitní materiál, křivé střihy. I za ty ceny je to drahé.

Pod to se podepisuji, zadarmo drahé. Hnus :poblion: .

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 08.06.14 21:53

Totalne negativni zkusenost, dvakrat. Krivy strihy, velikost odlisna od tabulky, nestala barva (po trech pranich fleky). Nevermore.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

bounty
Učednice 77 příspěvků 08.06.14 22:57

moja skusenost je totiz taka, ze iba zo 4 siat jedny neboli pekne, ostatne sa mi pacili (nastastie)..

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  09.06.14 06:19

hadry, raději zvolím vietnamskou tržnici, jsou levnější

otakara
sv. Parfema z Kecálburgu 4161 příspěvků 09.06.14 23:53

Ja hovorím za podobnú skúsenosť ako @slniecko . Stalo sa mi, že objednaná bunda vyzerala, akoby sa na nej učili šiť, dokonca vzadu na golieri bol náznak krytého zipsu /ale len náznak/, malo to pokračovať kapucňou, ktorá sa mala zasúvať dovnútra. Nič také tam nebolo, ani kapucňa, ani zips, vyzeralo to ako nedorobené. Nehovorím o tom, že golier bol veľmi zle ušitý. Napriek tomu som na bonprix nezanevrela, hoci mám ešte nejakú tú negatívnu skúsenosť a objednávam odtiaľ, aj teraz tričká a šaty na leto. Šaty som očakávala s napätím, oboje sú zo zmesi viskóza-elastan, teda žiadna bavlnka, ale sú to tie, čo hodíš do práčky, vysušíš, oblečieš a ideš. Oboje si nechávam. Páči sa mi jednotná cena pri všetkých veľkostiach i časté akcie bez poštovného. Je mi jasné, že vždy je to lotéria, risk, musíš počítať s tým, že veci nebudú sedieť a tovar musíš vrátiť. Za mňa - kupujem tam aj tak.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 36 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Darina Valehrachová
Znalkyně 388 příspěvků 10.06.14 15:44

V katalogu to vypadá vše velice dobře a slušivě, ovšem dorazí vždy jakýsi patvar v otřesné kvalitě. Kdysi dávno jsem si pár věcí objednala, ale už nikdy více. Za tu cenu půjdu raději do SC, kde prodávají sice použité věci, ovšem vybrat si můžu i v nejvyšší kvalitě a navíc originální kousky, které nenosí každý druhý. A přinesu si velké množství moc pěkného oblečení za nízkou cenu. Přeperu, a každý může na těch pěkných kouscích oči nechat :kytka:
Bonprix opravdu ne!

Na poličce 61 parfémů 46 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

drobececek  10.06.14 22:25

Je to levná hadrárna, kde se dá občas najít slušný kousek. Jenže je to tak trochu loterie. Koupila jsem si před pár měsíci tyhle a jsou super. A hodně chválené.

Jinak mám spíš negativní zkušenost. Velikosti nesedí, je to pytloidní, hadroidní nebo to vypadá úplně jinak než na katalogové fotce. Spousta triček je na modelce viditelně sešpendlená vzadu, aby to vypadalo líp, zatímco v reálu je to jak vytahaný vršek od pyžama.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist