Boss No 6 - náhrada?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gore.m
Nováček 6 příspěvků 21.01.13 12:55
Boss No 6 - náhrada?

Dobrý den,

rád bych poprosil o tip, několik let používám Boss No 6 a bohužel se k němu díky prodavačkám které nabízí pouze to co „se prodává, nebo to co "je nutné prodat“ a díky tomu, že všechny parfémy mají na internetu úžasný popis, vrátím vždy k Boss No 6.
Je mi 33, nosím sportovní oblečení… miluju svěží vůně, které člověka povzbudí, vůni melounu a frézii a chtěl bych vůni, která by vydržela minimálně stejně dlouho jako Boss No 6, nejlépe ještě déle. :) Nic agresivního a „profláknutého“. :lol:
Co byste doporučili takové osobě?

Díky moc

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21280 příspěvků 21.01.13 13:09

@gore.m

Asi nejvíce podobné podle znalců je Ferrari
 Black.

Jinak na vůni HB Bottled/No.6 tady existuje jakýs názor…

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gore.m
Nováček 6 příspěvků 21.01.13 13:26

Díky za odpověd,
podobný parfém, nehledám, to bych zůstal u HB… co se mi líbí a co používám jsem psal aby se bylo čeho chytit. ;)

BobanSK
Parfémová maniačka 747 příspěvků 21.01.13 13:33

@gore.m Ja osobne by som Ti doporucil Gucci Sport mohla by vyhovovat tvojmu popisu alebo skus ked si mal HB 6 tak skus HB Sport mozno ta zaujme ale podla mna je to ta ka obycajna genericka vona nebojim sa napisat ze Adidasky su omnoho lepsie..Ale ten Gucci tak to je :palec: sam si robim na leto zalusk na nu..

Na poličce 40 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 131 vzorků V tužebníku 32 parfémů

gore.m
Nováček 6 příspěvků 21.01.13 14:17

Díky, Gucci SPORT vypadá dobře.-)) Určitě zkusím.

Nevím ale… Adidasu, Pumě a spol se vyhýbám obloukem, většinou z nich cítím alkohol či co a strašně rychle přestanou vonět.

drENT
Nováček 6 příspěvků 21.01.13 16:34

Manžel také roky používá Boss No 6 a měl velmi podobný problém jako vy. Pak zcela náhodně dostal k Vánocům Versace Man Eau Fraiche http://www.arome.cz/…eau-fraiche/ - a má nového favorita (a vlastně i já :).

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 74 parfémů

vonegut  21.01.13 18:43

Pokud hledáte v mainstreamu, zajímavá vůně s melounem je Burberry Sport for Man (po odeznění perlivého začátku se zázvorem a grepem již „není agresivní“ :) ) , popř. je tu ještě její „svěžejší“ varianta Burberry Sport Ice for Man.

Pokud hledáte mimo hlavní proud, zkuste třeba Byredo Mister Marvelous nebo některou z vůní od Creed.

@drENT Versace Man Eau Fraiche je nádherná letní vůně, žel výdrž je velmi slabá.

gore.m
Nováček 6 příspěvků 22.01.13 08:47

OK, moc díky za tipy… zítra vyrážím do parfumerie :kytka:

Jedna doplnujcí otázka, která se často řeší: Zřejmě bude lepší nechat si voňavku stříknout na zápěstí, zkusit tedy jen dvě a pak návštěvu opakovat, než užití „proužku“?

Díky

BobanSK
Parfémová maniačka 747 příspěvků 22.01.13 09:24

Urcite treba vyskusat na kozu lebo papierik vie dost skreslovat…Potom clovek nevie ako zareaguje ta vona s ph pokozky a ci proste sadne..A z mojej osobnej skusenosti viem ze sa nemusi davat len na zapestie ale kdekolvek na kozu..Cize na zapestie jednu a v dostatocnej vzdialenosti od zapestia na vrch predlaktia dalsiu a na druhej ruke tak isto cize da sa aj 4vone otestovat..Ale to je velmi individualny pristup a zalezi od cloveka kolko toho chce nacuchat..Pre mna su tie papierky len taka kvalifikacia a sito nazaklade ktoreho sa rozhodnem ci postupi vona dalej a dostane sa jej cest ze sa dostane na ruku a potom do nakupneho kosika :mrgreen: Ale ruku na srdce odkedy som na Arome tak tento postup je pekne krasne vynechavany a kupujem bezproblemov na slepo :D

Placidus
Učednice 108 příspěvků 22.01.13 13:10

Ak by som mal záľubu v HB 6, určite by som išiel aj do Chic For Men Carolina Herrera . Teplá, svieža, melónovo-skoricová. Skrátka príjemná. Ovocie s korením

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 96 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gore.m
Nováček 6 příspěvků 23.01.13 09:30

Tak děkuju všem za tipy!
Mám tu ted spoustu „papírků“. Krátce to shrnu, neodborným nosem, od těch nejslabších po ty nejlepší.

L'Eau Par Kenzo: Svěží, ale slabá, průměrná.

Narciso Rodriguez For Him: jednim slovem - hrůza! :nevim:

DaG Sport: Pěkná jen už dnes moc nevoní.

DaG the ONE: Slabá

Chanel Bleu: Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi nelíbí nebo libí.

Cartier Declaration: Pěkná výraznější vůně, jen mi přijde až skoro dámská.

Givenchy Play Sport a Gucci Sport: Pěkná. Dělal jsem si ale na lístky jen zkratky a tak nevím která je přesně která :roll: Myslím, že ale Gucci je silnější a výraznější.

Burberry Sport Man (Ice Man není k mání): Pěkná asi nejvíce „vodní“, testr dnes už moc nevoní.

Carolina Herrera 212 VIP (Chic není k mání): Něco mě na ní fascinuje, určitě jedna z těch nejlepších.

Versace Man Eau Fraîche: Moc pěkná, bohužel jsem si hned vybavil kolegu, který jí nosí, takže střet zájmů. :lol:

Ještě zkusím kouknou po CH Chic a Burberry Sport Man Ice Man.
Ještě nějaké doporučení, než vyrazím na druhé kolo? :mrgreen:

Díky

BobanSK
Parfémová maniačka 747 příspěvků 23.01.13 09:38

@gore.m Vyskusaj Xparfemy.sk a tam najdes aj vzorky voni co hladas aj vselijake ine..Ja som mal odtial aj tu CH Chic je to zaujimava vona ale podla mna nie moc sportova ale skorej tepla a na zimu..Nechcem robit reklamu Xparfemom ale urcite vyskusaj..a btw ten Chanel Bleu je pre mna Blee hrozna vona..Skusal som ju a smrdi mi ako citronovy zapalny olej co sa dava ko pochodni na zahradach..Tfuj :mrgreen:

Frantatata
sv. Parfema z Kecálburgu 21280 příspěvků 23.01.13 10:48

@BobanSK
Mne po Bleu de Chanel při neopatrné aplikaci poněkud bolí hlava a spíše jsem z ní rozpačitý. :?

Na poličce 623 parfémů 130 miniatur 658 odstřiků 990 vzorků V tužebníku 0 parfémů

BobanSK
Parfémová maniačka 747 příspěvků 23.01.13 11:06

@Frantatata Chcel som po pre mna uzasnom AHS od Chanelu nejaky iny Chanel tak som skusil na jesen vo Fann ten Bleu a bol som nemilo prekvapeny tou vonou..To som od Chanelu necakal hlavne po AHS alebo uzasnom AHE Blanche ktory sice priatelke nevonia ale mne skvelo jemno ako citronovy caj s ciernim korenim…Takze teraz obraciam svoju pozornost na starsie vone by Chanel ako egoist,Allure,e­goist platinum,monsieur :)

BobanSK
Parfémová maniačka 747 příspěvků 23.01.13 11:07

@gore.m a ked sme pri chaneloch skus Chanel Allure Homme Sport alebo Chanel Allure Edition Blanche..Drahsie ale skvele :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist