BOTANICUS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 05.09.08 09:52
BOTANICUS

Po delší době jsem opět navštívila jejich obchod a byla jsem překvapena množstvím vůní, které dělají. Teď tam chodím pravidelně (cca 5 minut od pracoviště :D ) a nemůžu se nabažit vůně obchodu :D Ale připadají mi dražší než dřív… něco mají v akci, to už se vyplatí, hlavně jako dárečky, mají to krásně zabalené.
Nakupujete u nich, a co?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:
 
Daniela44
Parfémová maniačka 604 příspěvků 11.06.16 22:26

Taky miluju vůni jejich obchodu.
Koupila jsem Chamomile Flower. Není to ale hořký lékařský heřmánek pravý. Je to ten krásně teple bylinně nasládle vonící heřmánek římský (Chamaemelum nobile) který s řebříčkem provoní každou letní polní cestu nebo louku s kupkami sena. Hodnotila bych jí jako aromaterapeutickou chypré, s velmi lehkým závanem tygří masti:) Zní to trochu dryjáčnicky a milovníky růžových limo ze sephory asi neuspokojí. Mě to teď ve vedrech ohromně vyhovuje a uklidňuje. Na bavlně drží tak půl dne, na kůži sotva pár hodin. 100 ml EDT asi za 350.

Vyhrála nad jejich bergamotem, pro který se tam ale snad budu muset vrátit. Taky tam mají překrásné esenciální oleje. Povedený Vetiver, nebo Cedrové dřevo, které voní jako čistá půda plná sena a pugétů slaměnek. Na brzkou shledanou, to vidím:)

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist