BOTOX

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 24.10.08 20:09
BOTOX

máte s ním někdo jakékoli zkušenosti?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 24.10.08 21:13

můžu se přidat? - máte někdo zkušenost s chemickým peelingem?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 24.10.08 21:17

to to prý hodně drsná metoda.Člověk pak vypadá jako opařený čuník.Do toho bych asi nešla.

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 24.10.08 21:20

Zkušenosti nemám a doufám, že nikdy mít ani nebudu :shock:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 24.10.08 21:22

Botox je pěkné svinstvo.To bych do sebe píchat nenechala :cry: Je to náročné na peněženku a výsledek vydrží 3 - 6 měsíců, u každého jinak.A chemický peeling jak psala chavah to je fakt člověk jak spařené prasátko neli hůř :cry: Jedna známá na tom byla a měla spálenou kůži, vypadala jako když ji někdo polil vařící vodou.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.10.08 21:27

Taky bych do toho nešla - to už radši na kompletní face lift…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 24.10.08 21:29
popelka píše:
Botox je pěkné svinstvo.To bych do sebe píchat nenechala :cry: Je to náročné na peněženku a výsledek vydrží 3 - 6 měsíců, u každého jinak.A chemický peeling jak psala chavah to je fakt člověk jak spařené prasátko neli hůř :cry: Jedna známá na tom byla a měla spálenou kůži, vypadala jako když ji někdo polil vařící vodou.

Po 40cítce nikdy neříkej nikdy.Finančně dost náročné, ale to je také relativní, vzhledem k tomu, kolik peněz máme ve vůních.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.10.08 21:38
Kerze píše:

jenže kompletní facelift je vhodný až na zcela povolenou kůži, na pleť po 40 je botox ideální tam kde se dělají vrásky - vějířky kolem očí a na čele, tam zabírá, na vrásky kolem úst jsou výplňové materiály - z těmi zkušenost nemám

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 24.10.08 21:40

já ten chemický peeling řeším kvůli barevnému sjednocení a drobným vráskám. Ale spíš kvůli tomu prvnímu.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.10.08 21:42

Já vím, i chápu lidi, kteří na botox chodí - holt obličej ukazujem každému, že jo ?! Ale podle toho, co jsem zachytila v éteru, to může mít hodně nepříjemných následků…Skoro si myslím, že lepší než botox proti vráskám je nechat si udělat prsa - to se ženské pak do očí nikdo nedívá… 8) Blbý vtip, já vím, ale bohužel pravdivý… :?

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 24.10.08 21:43
Sára píše:
Kerze píše:
jenže kompletní facelift je vhodný až na zcela povolenou kůži, na pleť po 40 je botox ideální tam kde se dělají vrásky - vějířky kolem očí a na čele, tam zabírá, na vrásky kolem úst jsou výplňové materiály - z těmi zkušenost nemám

výplně jsou úžasné, mají okamžitý efekt skutečného omlazení.

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 24.10.08 21:44

dobrá rada :-), ale já bych zas nešla do těch prsou…malé ale naše a aspoň nevisí :-)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 24.10.08 21:48
berush píše:
já ten chemický peeling řeším kvůli barevnému sjednocení a drobným vráskám. Ale spíš kvůli tomu prvnímu.

Já to jednou viděla na satelitu v nějaké soutěži nebo co to bylo. Vybrali pár ženských, nechali prohlídnout bandou doktorů a pak je nechali hubnout, zlepšovali pleť, vlasy, operovali krátkozrakost atd.. No, as byla tam jedna notorická „opalovačka“, které zjistili šílené poškození kůže - že jí hrozí rakovina a byla navíc samá pigmentová skvrna - tak to vyřešili tím chemickým peelingem na obličeji, výstřihu a pažích. No byla po tom celá červená aa oteklá a skučela jak meluzína, jak prý to bolí - to věřím…No, a pak sejí to zahojilo ( ale trvalo to snad měsíc ) a vytvořila se nová zdravější kůže a fakt to vypadalo o hodně líp, ale asi to opravdu dost bolí a dlouho nemůžeš mezi lidi - si myslím…

Jo, a mám doma chemický peeling Idealist Micro D od Estée Lauder. Jednou jsem ho nanesla na celý obličej a myslela jsem, že vyskočím z okna - týden jsem nemohla mezi lidi - ti hňupi to v Sephoře prodávali jako „termální peeling“ a já kráva si nepřečetla příbalový leták…No, teď to používám lokálně, když se mně nebo manželovi náhodou vyhodí nějaký drobný beďar - totálně ho to vypálí až do krve…

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.10.08 22:12

:D Že ty máš Kerze manžela jako testovacího králíka? :lol:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.10.08 22:14
Kerze píše:
Já vím, i chápu lidi, kteří na botox chodí - holt obličej ukazujem každému, že jo ?! Ale podle toho, co jsem zachytila v éteru, to může mít hodně nepříjemných následků…Skoro si myslím, že lepší než botox proti vráskám je nechat si udělat prsa - to se ženské pak do očí nikdo nedívá… 8) Blbý vtip, já vím, ale bohužel pravdivý… :?

Tak to je naprostá pravda! Jednou jsem vzala na jednání naši rozpočtářku s prsama tak DD a většina chlapů si ani nevšimla, že já jsem tam taky.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist