Botox, výplně - zkušenost s aplikací, kde a za kolik.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 24.08.11 16:15
Botox, výplně - zkušenost s aplikací, kde a za kolik.

Ahoj,
prosím poraďte, kde si nechat píchnout botox? Kde jste spokojené, a naopak kam už nikdy víc?

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 25.08.11 07:32

viewtopic.php?f=36&t=­17828

pohledej tady :)

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 26.08.11 12:16

Tak jsem zjistila, že cena za celý obličej se pohybuje kolem 9 000,– na těch rozumějších pracovištích. A u kosmetičky, která má záštitu lékaře (lékař si odebírá ampule na sebe…) se dá celý obličej pořídit za 4 000,–. V tomhle případě docházela do salonu paní dokorka na aplikace a pak už nechala kšeft kosmetičce, která to dělá jen známé klientele.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Jachyma8
Nováček 17 příspěvků 16.08.15 19:38

V Praze je jedna dobra klinika kde se timto zabivaji, delani na vrasky botulotoxin, nevim zda jste tim botoxem mysleli to same, kazdopadne dela to tam pani Páralová a ja se k ni za par mesicu taky chystam, tak jse nato moc zvedava….:-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Deniiiskaaa
Nováček 13 příspěvků 17.08.15 15:45

A kde tebe trapi vrasky, me zacinaji hodne na cele se tvorit a není to pekny :( a vidim to tak ze za par let to chci taky resit

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 18.08.15 18:26

Já mám zkušenost s výplní - v oblasti nosoretních rýh a super. Můžu to doporučit, chodím jednou do roka na poloviční dávku a stačí. Poloviční dávkou myslím 0,5 ml za 4500 Kč.
Kamarádka chodí na botulotoxin a taky je spokojená, ona má ale více vrásek v oblasti čela.

Na poličce 39 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Aknel66
Nováček 3 příspěvky 17.09.15 19:30
Malá zkrášlovací kuchařka

Milé dámy, rozhodla jsem se trošičku přispět k vaší orientaci v estetice, kterou už řadu let dělám.
Omlazovací invazivní zákroky jsou seřazeny od jemných - mezoterapie -až po plastické operace -facelift. Mezitím je možné podstoupit aplikace botulotoxinu (některé z vás používají název botox - je to totéž,ale nepřesně),obli­čejové výplně různého druhu (kyselina hyaluronová, hydroxylapatit apod.),mezonitě atd.
Všeobecně-vrásky od nosu nahoru je lépe ošetřit botulotoxinem, od nosu dolů výplní.
Optimálně vám poradíme po konzultaci v ordinacích.O­pravovat se můžete od 20-ti let - záleží na genetice, typu pleti,odvaze a solventnosti. :)
Každý z nás lékařů pracuje trošku jinak, každý máme svůj rukopis - vůbec nejlepší je rada kamarádky,která je podle vás dobře „opravená“. Každá máme jiné oči - někdo touží po velké změně, jiný po decentním up-gradu.
Hledejte, pátrejte, ale rozhodně nedoporučuji podstupovat invazivní zákroky u kosmetičky- ač je to levnější. Nezvládne možné komplikace. Ostatně - se zuby taky nechodíte ke kováři, ne?
Přeji vám šťastnou ruku při výběru zákroku i toho, kdo jej provede a spokojenost!!!! :mavam:

Příspěvek upraven 18.09.15 v 22:43

Na poličce 25 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 18.09.15 08:36

Hm, to jsou fakt naprosté novinky…

Na poličce 176 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Aknel66
Nováček 3 příspěvky 18.09.15 22:50

Od kdy je „kuchařka“ o novinkách? :)

Na poličce 25 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Michele
sv. Parfema z Kecálburgu 2198 příspěvků 19.09.15 10:56

@Roza
Ja jsem si nechavala delat vypln do rtu v Yes Visage u MUDr. Urbankove a jsem velmi spokojena. Moje hlavni kriterium bylo, ze jsem spokojena s vlastnim tvarem pusy, ale chtela jsem jen trosicku doplnit objem, protoze vekem mi trosku ubyvaji kontury rtu, v zadnem pripade jsem to nechtela tak, aby to bylo na prvni pohled poznat. Dr. mi nevpichla ani celou davku, pri kazdem vpichu jsem se koukla do zrcadla, jestli to takhle muze byt a vysledek je velmi prirozeny.

Na poličce 8 parfémů 12 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist