Bottega Veneta bez kyselého začátku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Markat
Nováček 1 příspěvek 17.10.13 15:41
Bottega Veneta bez kyselého začátku

Ahojky, ráda bych radu od těch nejzkušenějších- tedy vás tady :) . Hrozně moc se mi líbí parfém Bottega Veneta, ovšem až tak po půl hodině až hodině, až vymizí ten nakyslý začátek. Prosím, neznáte nějakou podobnou, takovou hladkou semišovou vůni jako je tahle akorát bez toho kyselého začátku, ráda bych byla unesená vůni už od začátku..(Citrusy, ovoce a vanilku nemusím :? )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

opoponax
sv. Parfema z Kecálburgu 2626 příspěvků 19.10.13 19:18

Kyslý začiatok by nemal byť (to by mohlo znamenať, že sa s vôňou niečo deje, ak je tam cítiť až octovú kyslosť, alebo alkoholový odér, dúfam, že to ale tento prípad nie je) ale samozrejme každý nos je iný, takže možno že pre Teba hlava vyznie kyslo.

Bottega Veneta eau legere si skúšala? Je ovela hladšia, taká učesanejšia a áno, dokonale semišová. (a nejde do sladka, ako jej staršia sestra). Ak sa Ti ale páči ten sladký základ, skús ešte Kelly Caléche (edt aj edp sú dosť odlišné, takže obe koncentrácie- nájdeš v Douglase).

Odporúčam ešte k preštudovaniu vlákno: KŮŽE
:kytka:

(Chcela som poradiť, aby sa takéto otázky zadávali do blbých dotazov, ale mne samotnej to vlákno nešlo vyhladať :nevim: )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 19.10.13 22:27

Bottega a kyslý začiatok? :-o Kde? Ja ho tam nemám :nevim:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Liba1953
Učednice 54 příspěvků 20.10.13 08:43

Taky jsem ji měla, ale kyselý začátek tam, ale vůbec nebyl! :mrgreen: Koupila jsem si ji přes marionaud (tak nějak), jen 30 ml (je dražší). Nejprve jsem si ji v jejich kameném obchodě zkusila a vzhledem k tomu, že mám ráda i tyto vůně :srdce: , tak jsem si ji objednala přes internet :pocitac: a manžel mi pro ni (měl služebku) jel do BRNA. Byla levnější asi o 150 Kč. Koupila jsem parfémovou vodu. Sice mi na těle dlouho nevydržela :evil: , pořád jsem se s ní stříkala, takže byla rychle pryč, ale kyselost tam v žádném případě nebyla. Markat, kde jsi ji zkoušela? Nebo ji máš už doma? :-O

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist