Boty a problémy s nimi

Fleur 12.05.09 13:06

Mám č. 41 a poměrně úzkou nohu, které chybí nárt, takže i ten pásek by mi vyhovoval (jinak boty zůstávají na místě a bosá noha smutně kráčí sama). To jenom tak na okraj, kdybys je nechtěla mordovat na kopýtkách! :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

evixx 12.05.09 13:08

… dřív byly takové služby běžné … dnes nevím, teď jsem to řešila, ale obětovala jsem tomu svá „kopýtka“ a vzpomněla si na babičku „trp parádo !“

shanin 12.05.09 13:09

Fleur, budu si to pamatovat. :-) Ale dám jim ještě šanci.

Arome Šárka02 12.05.09 13:46
Fleur píše:
Mám č. 41 a poměrně úzkou nohu, které chybí nárt, takže i ten pásek by mi vyhovoval (jinak boty zůstávají na místě a bosá noha smutně kráčí sama). To jenom tak na okraj, kdybys je nechtěla mordovat na kopýtkách! :lol:

A já mám zase malou s vysokým nártem ! Člověk si nevybere, všude je něco … :cry: .

Slimek 12.05.09 13:58

shanin - http://cache.wists.com/…bnails/5/5c/ … 2cddd-orig

• dobré šlapetky :lol: :wink:

Já si právě pořídila klasické loďičáky v krvavé barvě od těchto www.corso11.cz. Docela mile mě překvapila cena, tak doufám, že to nebude aušus. U lodiček je obzvlášť důležitá kvalita, jinak si člověk totálně zrasuje nohy.

shanin 12.05.09 14:06
Slimek píše:
shanin - http://cache.wists.com/…bnails/5/5c/ … 2cddd-orig
  • dobré šlapetky :lol: :wink:

Říkejte mi Petr Pan. :-)

Jil 12.05.09 15:14
shanin píše:
Nemáte zkušenost s roztahováním bot? Jsou samozřejmě kožené). Jak moc se dá taková bota roztáhnout? Tady ty mi jsou tak úzké, že mám strach, že kdybych se rozhodla ignorovat bolest a nějak je rozchodit, tak že by se mohly natrhnout. Ta kůžička je taková dost fajnová, tenká…

Ptala jsem se minulý týden u Bati, jestli existuje nějaký přípravek na roztažení bot a prý se dělá nějaká speciální pěna, která se namaže na botu, v té se projdeš a bota se prý roztáhne přesně podle tvojí nohy a je to. Sama jsem to nezkoušela, ale zkus se u Bati zeptat, třeba ti to pomůže :wink:.

Salinas 12.05.09 15:30

Kdysi jsem dostala podobné od manželova strýce. Byly růžovofialové. Myslím, že půjdu prohledat sklep. Určitě tam někde jsou. Hezké, kožené, měkoučké…

klubko 12.05.09 15:39

Salinas, tak přesně TAKOVÉ by se mi hodily, jsou bomba!

Lela 12.05.09 16:50
Ronna píše:
domenica píše: … chtěla bych se v lodičkách od M. Blahnika a projít po Manhattanu :D
Já radši v lodičkách od Louboutina. :wink:

Aaaaaach, Louboutin. Tyto budou jednou moje :twisted: :

Popelka 12.05.09 18:26

krásné lodičky, ale na těch podpadcích bych si vylámala nohy :cry:

domenica 12.05.09 18:29
Lela píše:
Aaaaaach, Louboutin. Tyto budou jednou moje :twisted: :

Tak ty jsou překrásný!!! … těm bych ráda provětrala pérka :wink:

barbucha 12.05.09 18:35

No, já se dokážu přerazit i v balerínách…ale řekla bych, že Louboutin nebo Blahnik se přece jen nosí jinak, než vysoký podpatek odněkud z Deichmana :wink: Pánové to jistě mají líp anatomicky zvládnuté…

evixx 12.05.09 21:20

… zeptám se jak debil :oops: :D … Louboutin - původ názvu botiček „labutěnek“ ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist