boty crocs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Péťka
Nováček 16 příspěvků 04.09.11 18:39
boty crocs

Ahoj chci si koupit tyhle červené boty crocs . Ale spousta lidí mě od toho odrazuje, že se jim nelíbí, ale funkčně jsou asi super ne? Nosíte je někdo?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 04.09.11 19:23

Já je nosím v práci. Pravé Crocs jsou neskutečně pohodlné a dobře se nosí, ale bohužel se mi taky zdají dost ošklivé, takže na běžné nošení venku bych si je nevzala. Škoda, že jsou tak pohodlné botky, zároveň tak ošklivé :(

Jsem asi moc nepomohla :conf: :mrgreen:

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 04.09.11 19:35

Jsou neskutečně ošklivé, prý ale pohodlné. Já bych si je nekoupila kvůli vzhledu. Nicméně jsem si od nich pořídila jedny balerínky, vršek byl ze lnu. A udělaly mi strašlivé puchýře, takže za mě ne (ale mě spousta bot dělá problémy, takže nejsem úplně směrodatná:-))

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1582 příspěvků 04.09.11 19:42

Já je nosím na doma,na zahradu,na terasu,klidně v nich vlítnu i do našeho vesnického obchodu,jsou pohodné,nepotí se v nich noha,venku to ošplíchnu hadicí,ve větší velikosti vypadají jako Hurvínkovy dřeváky,uznávám,ale ošklivé podle mne nejsou,jsou…ve­selé.Taky se mi stalo,že jsem měla nohy z nerozchozených lodiček tak dorasované,že jsem týden nemohla mít na noze nic,než tohle a musela jsem v tom i s klukem k lékaři a přežili jsme to všichni.Jestli se ti líbí a vyhovují ti,tak si je klidně kup a na ostatní se vybodni,na audienci k britské panovnici si je určitě nevemeš. :wink:

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

kačka
Znalkyně 451 příspěvků 04.09.11 19:46

Mám tyto balerínky a nic pohodlnějšího neznám.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.09.11 19:49

Taky jsem byla jedna z těch, co je odmítala kvůli vzhledu. A předloni, když jsem si způsobila výron v nártu, tak to byly jedny z mála bot, do kterých jsem se se škrobákem na noze vlezla.
Nosím je dál - na zahradu a speciálně na rafty (jezdíme několikrát ročně) - rychle uschnou a dobře plavou :mrgreen:

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 04.09.11 19:51

Nosím je v práci jako přezůvky, po ulici bych v nich nešla. Každopádně pohodlné jsou hrozně moc, ale vzhledově se mi líbí akorát na dětech. :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 04.09.11 20:00
kačka píše:

To jsou jaké?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

barbucha  04.09.11 20:02

O těch jsem letos uvažovala - určitě by se daly nosit i do vody, ne?

kačka
Znalkyně 451 příspěvků 04.09.11 20:22
Ronna píše:
kačka píše:
To jsou jaké?

Jsou to Crocs Malindi. Do vody nevím… aby neuplavaly :mrgreen: , přece jenom mají volnou tu patu… já je nosím normálně ke kraťasům a zatím mi je všichni chválili, podle mě je to rozumný kompromis mezi všemi výhodami crocsů a vzhledem.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 05.09.11 09:45

Musím říct, že klasické Crocsy se mi nelíbí, ale v určitých situacích je to jistě velmi funkční obuv :) Ale ty balerínky se mi líbí, a to tak že hodně… Mají i nějaké baleríny neděravé, co by se daly nosit i na podzim?

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kamila01  05.09.11 09:48

Mám, ale nosím je jen při sjíždění řeky.

Ify
Parfémová maniačka 620 příspěvků 05.09.11 10:34

Já nosím baleríny Crocs Alice, mám je v několika barvách a nemůžu si je vynachválit.

Na poličce 137 parfémů 53 miniatur 54 odstřiků 128 vzorků V tužebníku 69 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 05.09.11 10:40

Holky, a nepotí se vám v tom nohy? Dyk je to jak holina… :conf:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 05.09.11 10:46

Nevím jak v balerínách, ale v klasických nepotí.Jako holina to není, je to jiný materiál, takový příjemný :oops: :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist