BOUCHERON

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 03.05.08 22:36
*BOUCHERON

Mohla byste mi některá přiblížit vůně od Boucheron?Docela mě podle Ádiných recenzí tyhle vůně zajímají,tak moc prosím :P Zatím jsem se jim nějak v parfumerii vyhýbala,tak abych věděla, na co se tak připravit :wink:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Boucheron

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 04.05.08 11:47

Mám teda jen Trouble (líbí se mi ta kouřovost podbarvená citronem a vanilkou), ale znám i Initial („živočišná“ skořice s medem a mandlemi) a Jaipur Saphire (květinový orient s lehkým uklidňujícím začátkem), mít koruny navíc, už je mám doma. Jsou příjemné s orientálním nádechem, žádné prudké výstřelky typu Aomassai. Až na Initial (edp), která na mně drží fest a je opravdu živočiná (kámoška prohlásila: bejt chlap, tak po tobě skočím, ale ten můj se tvářil vlažně, jako ostatně na všechny vůně), mají výdrž spíš střední. Miss Boucheron jsem zkoušela jednou v kombinaci druhé ruky s Addictem, a ten se mi zdál opravdu slabý. Jinak Adiny recenze jsou přesné. Taky jsem se jim dřív vyhýbala, flakony na mě působily příliš exoticky a omamně. Jen ten pův. Jaipur musí očichnout ještě jedno, zdál se mi moc mýdlový. (Bohužel, neumím popisovat vůně)

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 04.05.08 19:04

Moc děkuji,na všechny se co nejdřív vrhnu,tak snad mi alespon jedna sedne :P

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Gazelka
Učednice 105 příspěvků 04.05.08 20:31
Boucheron

Já mám ráda od Boucheronu Initial..........je nádherně skořicový, takže je na seznamu:)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 04.05.08 22:23

Trouble mi velmi připomíní Sensation od Sander. Obě jsou podobné Addictu, ale jemnější.
Jaipur Saphir je velmi jemný orient, na mě se rozvoní do sladka, ani orientální základ v něm necítím. Po rozvonění mi připomněl Absolu od Rochas.
Ostatní si pletu:-(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 11.07.08 14:12

Mně se moc líbí Jaipur, nejvíc cítím ten pudr a je naprosto nádherný. Mám ho na ruce a myslím, že ho ještě párkrát zkusím. Líbí se mi čím dál víc.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 15.07.08 19:37

Initial, Trouble mám odzkoušené a jsou krásně, Trouble Eau Legere mám doma a taky paráda!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 15.07.08 21:04

pichjit jakou má výdrž ta Trouble? :D

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 15.07.08 21:16

Mě se líbí dvě vůně od Boucheron, a to hodně! Boucheron a Jaipur :oops:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 15.07.08 21:21

Domenico koukla jsem na tvojí poličku, je v té Samsaře hodně znatelné mýdlo? :D

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 15.07.08 21:24

Mám Boucheron z roku 1988 a moc se mi také líbí, je orientální a neřekla bych že je těžká - klidně i na denní nošení.
Trouble - vůně spíš na zimu, vůně silvestrovského smrku na mrázu a jiskřicího šampan'ského :wink: .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 15.07.08 21:28

Oleko hezky jsi to napsala :D

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 15.07.08 21:32
fiore píše:
Domenico koukla jsem na tvojí poličku, je v té Samsaře hodně znatelné mýdlo? :D

Fiore, já v Samsaře nejvíc vnímám tu zvlášntní dřevitost, jemně nasládlou a uklidňující. Mýdlově na mě nepůsobí.

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 15.07.08 21:36

Domenico díky za vysvětlení :D Začínám zjišťovat, že už takové ty lehčí vůně skoro necítím a vnímám spíše ty těžší. Samsara mě zaujala a orientálky ty já můžu :D Jaký je rozdíl mezi edp a edt, myslíš, že by se dala nosit i přes den? :wink:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 15.07.08 21:57

Fiore, já ti o většině vůní řeknu, že jsou nositelné i ve dne :) Pokud na ní máš chuť a aplikuješ jemně, tak jdi do toho!!! EdT i EdP jsou obě hezké! EdP se mi zdá být malinko méně citrusová, malinko víc dřevitá a vanilková … Já mám EdT, příště si pořídím EdP. Přenádherný je samozřejmě parfém, který jsem zkoušela zrovna nedávno v Institutu Guerlain v Praze. Hm ..... :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist