Boucheron Boucheron edp versus edt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 07.01.09 19:22
Boucheron Boucheron edp versus edt

Holky jaký je mezi nimi rozdíl a jaká je výdrž? :conf:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.01.09 22:02

Tuhle značku bychom tu mohly rozebrat celou, ne?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 07.01.09 22:04

Ronno hrozně se mi líbí složení. Mám Trouble je krásná, přímo jí zbožňuju. Jediný problém je ten, že buďto je na můj nos slabá a nebo na mě nedrží, což mě deptá :bang:

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 07.01.09 22:05

Já jsem z ní hrozně nadšená (až na pár výjimek), ale mé příbuzenstvo a kolegyně tvrdí, že se ke mně nehodí. Prý jsou moc silné a sladké a tyky prý voní uměle.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 07.01.09 22:06

Svatko já na ní četla hodně kladných recenzí a má všechny složky, které se mi moc líbí :wink:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 07.01.09 22:21

Mám Boucheron Boucheron EdP, a ten má velkou výdrž a voní dost i na okolí, je naprosto překrásný a okouzlující, jako nějaká arabská pohadka, která vás oslní svými sladkými ovocí a přepychovými látkami. Podle mě je to jeden z těch nejlepších klasických parfémů, co kdy byly vytvořeny.

EdT jsem nezkoušela, výdrž neznám.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.01.09 22:26

Já si Boucheron chodím zatím jen šplíchat do obchodu, musím se podívat jaká verze to je. Ale už stejně plánuji koupi. Je totiž božský, nejvíc mě baví jak nakonec nastoupí ten sladce pudrový tón. Potřebovala bych znovu vyzkoušet Jaipur - už si ho nepamatuji. Ale prý pánský Jaipur je nádhera, na mua má vysoké hodnocení.
Co nemusím je Miss Boucheron.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.01.09 22:31
svatka píše:
Já jsem z ní hrozně nadšená (až na pár výjimek), ale mé příbuzenstvo a kolegyně tvrdí, že se ke mně nehodí. Prý jsou moc silné a sladké a tyky prý voní uměle.

Doufám, žes mluvila o tom Trouble. Já se nedávno navoněla s Eau Legere a celá nadšená z nového odstřiku jsem ho běžela dát očuchat kamarádce. Ouha! Zatvářila se divně a řekla, že jí to ke mně vůbec nejde, že je to spíš vůně jak pro nějakou vyžilou prostitutku. Mě sklapla čelist - neřekla jsem nic. Ale vonět se budu dál, líbí se mi taky děsně moc! (A pravda, že kamarádka je unešená ze City Jungle od Oriflamu a vrchol pro ní je Life by Esprit, takže její kritika mě vlastně až tolik nepřekvapuje.)

Boucheron ještě očichaný nemám, ale chystám se.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 07.01.09 22:50

Veru, těš se, je božský, velmi sexy a drží. Přišla jsem domů a stačilo pohnout před někým navoněnou rukou a všichni reagovali - pozitivně!

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.01.09 23:52
Ronna píše:
Veru, těš se, je božský, velmi sexy a drží. Přišla jsem domů a stačilo pohnout před někým navoněnou rukou a všichni reagovali - pozitivně!

Hmmm, tak to jdu zkoušet hned zítra! :D I podle složení by se mi mohl dost líbit, takže se zítra během pochůzek po městě stavím v Marionnaudu :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist