Boucheron pour Femme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.06.09 12:55
Boucheron pour Femme

Nechtěla jsem zakládat nové téma, dala jsem dotaz do vlákna o pudrových vůních, ale asi by se to tam brzy ztratilo a já bych se nic nedozvěděla :wink:

Pokud tu tohle téma už je, tak se omlouvám, že neumím hledat :)

Nějakou dobu testuji Boucheron pour Femme a jak už to bývá, ze začátku mě zvlášť nenadchnul, takže logicky ho teď potřebuji :lol:
Líbí se mi na něm právě ta pudrovost, která nedusí. Vy, které Boucheron máte, poraďte, kterou verzi si pořídit? Netuším, jestli vlastním vzorek EdT nebo EdP (a už bohužel nevím, od koho ho mám), ale předpokládám, že vzhledem k dostupnosti spíš EdT. A líbí se mi moc.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 10.06.09 14:13

Klubko, poříd´ si EdP :D !

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.06.09 15:05

Oli, vydrží déle nebo je zkrátka celkově hezčí?

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.06.09 15:10

Klubko , EDP většinou jak lépe drží, tak i bývá hezčí…ale, Boucheron je jeden z nejsilnějších/nej­výraznějších parfémů vůbec - takže spíše zvaž, kam ho chceš nosit - jestli do práce, tak by Ti stačila i některá z verzé Eau Légere. Já mám EDT a tělové mléko (nemáš ten vzorek ode mne - to bys měla verzi EDT)… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 10.06.09 15:11
klubko píše:
Oli, vydrží déle nebo je zkrátka celkově hezčí?

klubko, EdT jsem ani nikdy neměla, vrhám se rovnou do těch hustších koncentraci, jestli dovoluje výrobce a peněženka 8) :lol: .
EdP mi voní dlouho, je sytá, pudrová, teplá, asi tak nějak kulatější :lol: , prostě je bomba 8) :!:

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.06.09 15:14

Já právě ani netuším, jaké koncentrace je můj vzorek, ale ta vůně je fakt krásná. Líbí se mi hned od začátku a po rozvinutí bych si snad sežrala zápěstí :) Nějak se mi začínají líbit tyhle klasičtější kompozice. Nedávno jsem koupila Joop!Femme, kterou jsem dřív zhnuseně v parfumeriích odkládala. Ten nos, ten nos… :wink:

Kerze , ten vzorek, myslím, nemám od Tebe, ale řekla bych, že to bude EdT. Neřekla bych totiž, že je to až taková pecka (i když, to ze vzorku není nikdy, když se jen tak poťupkám), takže to ta EdP asi nebude.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 10.06.09 16:57

V parfumerkách mají většinou jen tester edt, takže znám taky jen tuhle.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 10.06.09 17:21

…já asi před časem testovala EdT, protože ta mi pudrová nepřišla vůbec..?. :roll: ,
ale byla to vůně krásná, elegantní, ženská aldehydovka a držák!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 10.06.09 17:28

Tiež som skúšala iba EDT ako 1Miru a mala som z nej podobný pocit ako ona…Mne sa púdrová nezdala, ale EDP možno taká je :?: Na začiatku citrusy, potom kvetiny a zjemní a uhladí sa vďaka vanilke…krásne ženská, elegantná…

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 10.06.09 17:51

To je snad intuice, od předvčerejška na ni myslím, říkám si, že bych si ji mohla na podzim koupit, že se mi ten vzorek moc líbil a bum, Klubko zadá téma :P Také nevím, jakou jsem měla verzi vzoreček, myslím, že EDT, tuším od Lenky nebo Světlušky :?: :conf: ale každopádně mi sedla jako…
Chci jednu vůni, elegantní, takovou tu na samostatné vycházky do města, kdy jdu jen já a maximálně kamarádka, mamka (prostě ne muž a děti!), elegantní, nápaditou i nápadnou :oops: ale ne řvavou :!: , dámskou, klasickou, i do divadla.. Prostě JEDNU takovou ne k dětem… No a napadl mě Boucheron (a Poeme nebo opět Nocturnes) a už je to tu, ale nedivím se, protože ta vůně za to stojí!!! A Caron Pour Une Femme mi asi dojde z kraje podzimu a co potom :?:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.06.09 20:02

Já mám EDT a pudrová mi připadá krásně - proto jsem si ji pořídila - že je pudrová… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 10.06.09 20:27

Ano, mně přijde jasně pudrová! Aldehydová teda vůbec :conf: To už tam spíš cítím nějaké šťavnaté ovoce a lehce chypre. Ale ten pudr převládá.

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 10.06.09 21:23

A víte co cítím já?
Bílé květy, hlavně pomerančový květ na medově sladkém zlatavém základu :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 10.06.09 22:21

Klubko, ja som stastnou majitelkou EDP a deodorantu, rozdiel v parfemacii nebadam, toaletku nepoznam, ale pri deo a EDP citim rozdiel iba vo vydrzi. Ale aj deo drzi nadherne, mnohe parfemy sa mozu pred nim hanbit :wink:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 11.06.09 11:19

Tak to jsou dost rozdílné názory. Edt je pudrová, to mám vyzkoušeno.
Je pudrová i Edp?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist