Boucheron Pour Femme vs Boucheron Boucheron?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ellou
Učednice 131 příspěvků 15.10.12 09:06
Boucheron Pour Femme vs Boucheron Boucheron?

Boucheron Pour Femme vs Boucheron Boucheron jaký je rozdíl mezi vůněmi? Na netu není jednoznačně uvedené složení a ani název. Různé eshopy složení zmíněných vůni mají uvedené taky různě :nevim: . Chtěla jsem si původně pořídit BPF ale zjistila jsem že existuje i BB :think: , a čím více jsem hledala info, tím více jsem zmatena. Jaký je tedy rozdíl mezí nima ?
Děkuji :kytka:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Reakce:

megaira
Znalkyně 466 příspěvků 15.10.12 18:07

http://www.arome.cz/…rankovani/2/

…nebo nenašla jsi něco v těch dalších tématech o Boucheronu?

Když se podíváš tady do katalogu parfémů, najdeš Boucheron s obrázkem toho novějšího podlouhlého flakonu, a níž v tom přehledu s cenami vidíš ty flakony s jednou vůní taky různé; řekla bych, že to je tak, jak mi napsala na můj dotaz Gita - stejná vůně, jen teď v jiném flakonu a někde asi zmateně pojmenovaná. Když jsem se v tom snažila vyznat já, hledala jsem fotky, kde se dal přečíst nápis z flakonu nebo z krabičky. I na krabičce od vůně pojmenované v některých e-shopech Boucheron pour Femme stojí jen BOUCHERON. :)

Na poličce 24 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ellou
Učednice 131 příspěvků 15.10.12 21:03

@megaira je dekuji :oops: :oops: :oops: , diskuze jsem cetla, ale asi jsem byla uz tolik zmatena ze jsem to prehlidla :oops: .
Dekuji moc :kytka:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 16 parfémů

megaira
Znalkyně 466 příspěvků 15.10.12 22:12

…no, vždyť nemáš zač… tak si ji užij, je to krásná vůně… :D

Na poličce 24 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 41 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 17.04.13 19:33

Tak jsem si pod stromeček objednala Boucheron Boucheron a přišel mi samozřejmě ten nový a přeformulovaný, mohla jsem oba porovnat současně, hlava i srdce jsou stejné, ale základ se rozchází, ten starý se usadí do hřejivého hedvábného základu a nový je ostřejší květinovější s ocáskem…proč ty vůně takhle mrzačí, co z toho mají :zed: hlavně, že je internet plný starých flakonů, příjde mi to, jako by se prodejci báli, že se ty nové verze budou hůř prodávat nebo je to lenost :cert:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

ijáček  17.04.13 23:44

Už jsem měla všechny - Boucheron Boucheron kulatý EdT i EdP a Boucheron Pour Femme protáhlý, obě verze. Nejvíc se mi líbí Boucheron Boucheron EdT kulatý.

ijáček  17.04.13 23:47

@Vera To je fakt k vzteku, když obrázek neodpovídá realitě. :mrgreen:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 18.04.13 00:01

@ijáček to je rub internetového nakupování, mám pocit, že na tohle hřeší hodně eshopů, už se mi to stalo víckrát, a jednou s termotrikem, majitel mi s klidem řekl, že to na obrázku už nebylo, tak poslali podobné :pocitac: byl zralej…

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1103 příspěvků 18.04.13 01:38

@Vera

Kupovala jsem před nedávnem na parfums.cz 90 ml balení edp v kulatém flakónu - na obrázku u tohoto objemu mají špatný=nový flakón. (Mám ten, který je u 50 ml a navíc byl v celofánu, i když píšou, že je již od výrobce balen bez celofánu…)

http://www.parfums.cz/…da-pro-zeny/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 18.04.13 01:54

Líbí se mi, že se ani nenamáhají přiřadit správný flakon, vždyť je možnost vrácení, tak vo co de :cert: důležitý je obrat, obrat, obrat…no naštěstí se každý nedá :mrgreen:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist