Boudoir, Safari

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aja  16.02.08 11:03

Kdysi jsem četla názor, že Safari od Ralpha Laurena a Boudoir od Viviene Westvood jsou si podobné. Nikde jsem ani jednu z nich neviděla a čtu jen samou chválu. Jaké jsou opravdu? Dají se někde v kamence očichat?Líbí se mi jen málo vůní např. Bvlgari Omnia Cristaline, Narciso Rodriquez for Her EDP,Armani-Mania Summer 2006. Prosím, rozepiště se o nich.

Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.02.08 18:23

Podobne? Ani trochu… Mne sa zdaju protikladne. Kde mam tu vzorku Safari…
Boudoir je fajn vona, len dost sladka a treba ju vediet nosit, aby cely dojem z cloveka nebol len o budoari. Kym Safari je velmi sucha.
Mimochodom, fenomen Safari na tomto fore sa mi zda ojedinely. Na inych forach som vzdy pocula len vlazne alebo negativne reakcie.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 16.02.08 18:43

Pro mě také nejsou podobné. Safari miluju a Budoir se mi vůbec nelíbí.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 16.02.08 18:50

Ani mě se nezdají podobné. Safari je pro mě nositelnější. Hořké, suché, výrazné. Budoir jsem měla jen kapičku, nelíbil se mi, ale neuvěřitelně, opravdu neuvěřitelně držel. Myslím, že na mé kůži to byl největší držák, co jsem měla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 16.02.08 21:09

Žádná podobnost v nich není,taky jsem tento názor četla,znejistěl mne,ale podle ohlasů vidím,že cítím správně.Obě jsem měla,Safari se mi líbilo a líbí,ale Budoir byl po čase nesnesitelný,velmi nehezky se na mně rozvinul a vyloženě mi vadil a kupovala jsem ho po vyzkoušení.Taky si myslím,že Safari je přijatelnější,tím myslím jaksi obecně.Ale neradím kupovat ani jednu tuto vůni bez pořádného vyzkoušení.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 17.02.08 10:56

Podle složení mne velmi zaujala vůně TORRENTE L´or , bohužel nemám možnost jí nikde ozkoušet. Mám ráda vůně např. Dolce Gabana The one, Jennifer Lopez Live, BVL Notte, MONT BLANC Femme di Mont Blanc , MONT BLANC Femme Individuelle, TRUSSARDI Inside For Woman.. Nevím, jestli jí mám zkusit koupit naslepo?? Mám ráda vůni kávy i vanilky?? Můžete mi prosím poradit??

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 17.02.08 11:17

fiore : naslepo bych ti to nedoporučovala! Sice tady na fóru se většině holek líbí, dokonce i milovnicím orientů, ale přece jen je to trochu zvláštní vůně. (A naslepo není zrovna laciná). Jestli jsi z Prahy, tak ji lze očichat v malém krámku u Prašné brány - tam ji mají. První náraz Safari je docela ostré chypré, pak po vyvanutí je velmi příjemná (aspoň mě). Najdi si tady pár stránek dolů - velmi podrobně ji tam někdo popisuje.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 17.02.08 11:45

Moc díky za radu a za tip :o) Bohužel z Prahy nejsem.. Já si téměěř všechny vůně kupuji bez zkoušní. Podle různých recenzí a složení. Zatím se mi téměř vždy podařilo koupit správně. Jen jednou jsem se sekla. Přece jenom mě zabrzdila v nákupu recenze od Ády, kde nedoporučuje kupovat naslepo. Jukla jsem i na na perfumeemporium.com a tam je většina ohlasů kladných.. Je to asi přece jen trošku zvláštní vůně, i když já velmi ráda experimentuji :o)

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 05.01.12 12:52

Tak já právě už třetí hodinu očichávám vzorek Boudoiru a Safari vlastním celou. Nikdy by mě to samotnou nenapadlo, ta podoba se Safari. Ale teď po rozvonění se mi Boudoir začal hodně líbit (první dvě hodiny tragedie - palec dolů a připomínalo mi to řvavou citrocolu). Tak jsem si ho oťukávala, kolik stojí, názory atd. a narazila jsem na tuto diskuzi - a musím konstatovat, že pro mě je po důkladném rozvonění opravdu jako Safari, kterou mám ale moc ráda! (čili obrat o stoosmdesát stupňů) Nicméně tím pádem nemusím přežívat útrpně něolikahodinové rozvonění Budoiru, protože krásu ihned mám od Safari:-) Hurá, a navíc ušetřím:-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů

bosbubalus
Učednice 51 příspěvků 15.02.12 12:50

Mám obidva parfémy, obe sú moje hviezdy.Keď som narazila na toto vlákno, tak som si uvedomila prečo sa mi práve tieto dve tak páčia :D .. totižto v oboch je po rozvoňaní rovnaká pudrová sladkosť - také čistučké voňavé ženské telo. V Boudoiri je ešte navyše aj karafiat, v safari taká pryskyricnost … ale ten pocit po nich ostane rovnaký :srdce:

Na poličce 6 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 20 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist