Bourjois tvarenka - nefarbí!

lenka957 27.05.12 13:00

bourjois tvarenka- nefarbí!

ahojte, kúpila som si v parfumerii bourjois tvarenku. prvé 3-4 použitia super! ale teraz prestala akosi farbiť. ak po nej prejdem prstom tak mi ho zafarbí, ale na štetec sa vôbec nenaberá. skúšala som viacero štetcov, ale na žiaden sa nenaberie… čo s tým?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

slniecko 27.05.12 13:13

Reklamovat…pouzivam tie tvarenky roky a farbi vyborne…tato musi byt pokazena…
tieto pouzivam:

lenka957 27.05.12 16:26

ja už od nej asi nemám bloček:/ len som chcela vedieť, či nie je nejaký babský recept na znovuspojazdnenie.. no nič. dík:)

Verda2 27.05.12 16:32

Zkus žiletkou nebo nožem shrnout vrchní vrstvičku, pak už by měla barvit.

verunka2201 27.05.12 19:38

To, co doporučuje Verda, by mohlo pomoct. Když ne - když by to vypadalo na odřezání tlustších vrstviček :D - tak bych ji zkusila rozpustit lihem a nechat znovu uschnout.

pet-artep 24.03.13 17:31

Děje se mi to samé. Na vrchu tvářenky se začne tvořit taková tvrdá vrstvička. Vždy ji lehce seškrábnu a zase chvilku barví. Musím to opakovat, bohužel, jinak na štětec nic nenaberu.

Mám č. 33.

pet-artep 24.03.13 17:31
@verunka2201 píše:
To, co doporučuje Verda, by mohlo pomoct. Když ne - když by to vypadalo na odřezání tlustších vrstviček :D - tak bych ji zkusila rozpustit lihem a nechat znovu uschnout.

Rozpustit lihem? Jak přesně to provést?

verunka2201 24.03.13 21:14

@pet-artep Úplně normálně, netřeba v tom hledat vědu ;) Praktikuju to často, neb často hážu, ehm, padají mi tvářenky a stíny na zem a rozbíjí se. Pak stačí rozbitý kus polít lihem (nebo jiným alkoholem) a dokud je to mokré, tak to udusat a spojit. Když to uschne, tak to drží. Tvářenka sice možná trochu změní barvu a strukturu na povrchu, ale na funkčnosti jí to neubírá a ani nanesená barva není jiná než před nehodou.

pet-artep 25.03.13 15:55
@verunka2201 píše:
@pet-artep Úplně normálně, netřeba v tom hledat vědu ;) Praktikuju to často, neb často hážu, ehm, padají mi tvářenky a stíny na zem a rozbíjí se. Pak stačí rozbitý kus polít lihem (nebo jiným alkoholem) a dokud je to mokré, tak to udusat a spojit. Když to uschne, tak to drží. Tvářenka sice možná trochu změní barvu a strukturu na povrchu, ale na funkčnosti jí to neubírá a ani nanesená barva není jiná než před nehodou.

Díky za návod! Vyzkouším, i když obavy jsou :lol: a budou, než si to vyzkouším.

alin 25.03.13 16:38

@lenka957, to isté sa stalo aj mne! Zhodou okolností som si kúpila Bourjois v odtieni, ktorým líčila Lisa Eldridge, lebo sa mi veľmi páčil. Tvárenka bola dobrá, nostalgicky voňala a pekne farbila. Asi týždeň. Potom zrazu prestala. Tak som ju zoškrabala na povrchu a už to opäť išlo. Myslím, že to však bude pokračovať a že to bude robiť stále. Mám kopu tváreniek rôznych konzistencií a toto mi urobil ešte aj Chanel, ktorý bol ako kameň a tiež ho bolo treba zoškrabávať. S bronzerom Chanel žiadny problém nemám.

alin 25.03.13 16:42

@verunka2201, škoda, že som toto nevedela skôr :) . Minulý rok som rozbila nový púder - tvárenku od Clinique. Rozpadol sa na cimpr-campr. Keďže bol z toho len bordel v kúpeľni a nedal sa prevláčať v kozmetickej taštičke, musela som ho vyhodiť.

pet-artep 25.03.13 17:17
@alin píše:
@lenka957, to isté sa stalo aj mne! Zhodou okolností som si kúpila Bourjois v odtieni, ktorým líčila Lisa Eldridge, lebo sa mi veľmi páčil. Tvárenka bola dobrá, nostalgicky voňala a pekne farbila. Asi týždeň. Potom zrazu prestala. Tak som ju zoškrabala na povrchu a už to opäť išlo. Myslím, že to však bude pokračovať a že to bude robiť stále. Mám kopu tváreniek rôznych konzistencií a toto mi urobil ešte aj Chanel, ktorý bol ako kameň a tiež ho bolo treba zoškrabávať. S bronzerom Chanel žiadny problém nemám.

A jaký máš odstín tvářenky? Třeba mají tendence „tvrdnout“ jen některé odstíny.

alin 25.03.13 18:47

@pet-artep, 54 Rose Frisson.

Triss 26.03.13 17:12

Takže to odstínem není, taky mám Rose Frisson a nemám s ní nejmenší problémy, i když jsem ji právě z toho že bude tvořit takovou tu tuhou uhlazenou nebarvící slupku podezírala. Asi je vrtošivá co se štětce týče. Můj sto let starý štětec pochybného původu si s ní rozumí.

pet-artep 26.03.13 18:47

Já používám Hakuro štětec H21, tady je odkaz na miláčka: http://www.hakuro.cz/…uro-h21.html štětec je skvělý, ostatní tvářenky bere úplně bez problémů!

A tvářenku mám č. 33 lilas d' or - Alin a Triss, vy máte 54.

Já už vím, čím to je, je to naším stylem, jak s ní pracujeme :lol:

Ne, vážně, pořád je to pro mne strašlivá záhada, proč se tak děje. Nebo ještě fakt, že by třeba navlhla, přeci jen mám kosmetiku v koupelně, kde je pára.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist