BOURJOIS TVÁŘENKY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bubbagump
Nováček 3 příspěvky 09.10.13 21:09
BOURJOIS TVÁŘENKY

Zajímalo by mě, jestli existuje parfém s podobnou vůní, jakou mají tvářenky od Bourjois. Vítě někdo o nějakém? Díky :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 47 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 09.10.13 21:16

Cloe Love je pomerne podobné

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  16.10.13 18:29

Zrovna dnes jsem si při líčení kladla stejnou otázku. Já tam navíc ale cítím ještě nějaký slabý gurmánský tón, který je sladký.

lenka957
Nováček 13 příspěvků 26.11.13 20:33

ahojte, nenapadá vám ešte nejaká vôňa, ktorá by tak voňala?? chloe love mi to vôbec nepripomína:/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 28.11.13 23:09

V jiném vlákně mi na stejnou otázku doporučili First Love (Van Cleef & Arpels), které se velice zhruba podobá. Potíž je, že tam je hlavní ta pižmová nota, a pikantní horkosladký dech, který v tvářenkách Bourjois tak omamuje, je tam jen vzdálený. First Love je zatím asi ta nejbližší napodobenina. Bohužel podle mě není dost hezká, je to taková upocená kopie, dám přednost jiným, i když nejsou tak podobné.

Druhé doporučení bylo Lilabelle od Kate Moss. Edit.: Po vyzkoušení: Není to taky ono, je to pudrovo-květinová vůně, ale příliš mnoho bílých květů, chybí medové teplo. Nicméně voní to krásně a podobá se to dost, zejména po pár hodinách.

Příspěvek upraven 15.01.14 v 22:50

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 19.12.13 00:50

Tak jsem dnes zkoušela Love Chloé, a to není ono (ale podezřívám ten tester, že byl zkažený). Zato mi velice podobné přišlo Love Chloé Eau Florale, které bylo na stejné polici. Není to úplně ono, vůně se nerozvíjí stejně jako u té tvářenky, ale výsledný dojem je dost blízko.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist