*BRITNEY SPEARS

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 09.04.08 20:27
*BRITNEY SPEARS

co rikate na vune od Britney? Ja jsem uz drive zkousela Curious, ale nevonela mi, ted jsem ji ale nejak prisla na chut…Fantasy jsem zkousela vcera a ta me fakt chytla za nos! Asi ji budu muset brzo poridit..:-) Hlavne na cheapsmells je maji za supr ceny…
Neznate i ostatni jeji vune? Nabizi je nektera kamenna parfumerie?

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ukázat značku Britney Spears

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 10.04.08 17:59
chaantal píše:
co rikate na vune od Britney? Ja jsem uz drive zkousela Curious, ale nevonela mi, ted jsem ji ale nejak prisla na chut…Fantasy jsem zkousela vcera a ta me fakt chytla za nos! Asi ji budu muset brzo poridit..:-) Hlavne na cheapsmells je maji za supr ceny…
Neznate i ostatni jeji vune? Nabizi je nektera kamenna parfumerie?

Fantasy je krásná vůně k sežrání :) Mám ještě In control a to je taky moc hezká vůně. Malinko jemnější, ale taková sexy.. Obě krásně slaďounké, hlaďounké :D

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 22.04.08 17:12

dnes mi prisla In Control Curious 100ml v tom flakonku s balonkovym rozprasovacem a co se nestane…zacala mi od uzaveru vytekat v kabelce! Je to mozne? Nikdy jsem nic s balonkovym rozprasovacem nemela, tak nevim jestli se ty vune jako treba nemaji prenaset ci co :( Nemate s tim nekdo zkusenost? Myslite ze mam vuni vratit?

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 18.11.10 10:29

Mám skoro všechny vůně od Britney Spears. Jedno mají společné, jsou sladké. Hodně se mi zamlouvá Circus fantasy, cítím tam hodně tu meruňku, ale není to nic těžkého, jen tak jemně, ale převládá tam. Midnight Fantasy, tak ta je hodně slaďoučká, zase tam převláda ta černá třešeň, je silnější a hodně dlouho vydrží. Hidden Fantasy, ta se hodí na podzim, zimu.Je krásně hřejivá,nejspíš to je tím pomerančem a mandarinkou. Curious je krásná, jemná a podle mě tak trošku mýdlová, ale nic nepříjemnýho.Má krásný flakonek s pumpičkou :) Believe je svěží květinová, ale jako jedniná se liší.Nepřijde mi tolik sladká. Jsem zvědavá na její novinku Radiance. Jinak hodně vůní od této zpěvačky naleznete na http://www.vune-parfemu.cz/ , objednávala jsem je tam všechny.Mají super ceny s porovnání na jiných internetových stránkách.

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 18.11.10 11:04

To jste mě holky nalákaly, mně se Curious dost líbí … vydrží, takže asi naběhnu na čuchanou.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 30.11.10 13:56

Od BS jsem měla Curious - ze začátku se mi moc líbila, ale asi po měsíci používání mě začala nudit a byla taková divně omamná.
dále jsem měla Curious in Control - ta už je lepší, silnější, ale také hodně sladká taková alkoholová :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 20.01.11 07:41

http://www.youtube.com/watch?…

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 20.01.11 09:54

Já se chystám na Fantasy …měla jsem Magnetism, který s ní má něco společného, ale chci větší pecku…takže Fantasy :P Snad mě nebude časem nudit. Jaké s ní máte zkušenosti?
Jinak jsem zkoušela jen Midnight Fantasy …a strašně mě zklamala, je to průhledná, ostrá ovocná limonáda :?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 20.01.11 12:40

Fantasy jsem si před nedávnem pořídila kvůli flakonku :oops: . Ale samotná vůně na mě byla moc sladká a vytrvalá. Byla to intenzivní čokoládová sladkost namíchaná s ovocem (kiwi a zralé švestky), která se od počátku do konce příliš neměnila. Nakonec jsem ji stejně poslala o dům dál, protože jsem až na pár výjimek zatvrzelý svěženkář a tahle slaďárna měla pro mě potenciál bolehlavu.

Midnight Fantasy - mě (stejně jako rakuli) hodně zklamala, ale asi to bylo velkým očekáváním. Moc se mi líbí flakonek i krabička, ale obsah mi připomíná levnou (chemickou) limonádu z červeného ovoce. Takový sirupek ala Escada.

Hidden Fantasy - je vůně, ve které dominují sladké (skoro až přezrálé) pomeranče. Ta mi byla ze všech fantazií nejpříjemnější, i když bych ji asi taky nenosila. Ubrala bych tak půl kila cukru :mrgreen: .

Curious - květinovka, kterou jsem si před časem objednala naslepo. Bohužel to moc nedopadlo. Hlavně ten úvod má strašně zvláštní. Vím, že jsem si tenkrát řekla, že to voní starodávně :? . Po rozležení (asi tak po 2 hodinách) už je docela OK. Kdyby tak voněla už od začátku, možná bych se jí nezbavovala.

In Control Curious - to je úplně jiné kafe. Zalíbila se mi na první přivonění.. Připomínala mi krémový zákusek s ovocem a vanilkovou zmrzlinou. Je sice sladší, ale ne přeslazená. Fantasy je proti ní kalorická bomba.

Believe - je podle mého taky povedený kousek. Voní jako sladká ovocná žvýkačka, ale netrnou z ní zuby. Je odlehčená květinami a je taková zajímavě pikantní. Nedokážu přesně popsat, co v ní cítím. Ani mě nenapadá nějaká vůně, ke které bych ji přirovnala. Ze všech Spearsek se mi zdá nejoriginálnější.

Circus Fantasy a Radiance jsem ještě nezkoušela. Doufám, že až se k nim jednou dostanu, tak budu příjemně překvapená :) .

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 20.01.11 12:54

Já mám od včera odstřik Midnight F. - je to sladké, citrusové, jásavé, ale já si u toho příjemně odpočinu od všech těch Guerlainů a Muglerů. Celý flakon mít nemusím přece jen mi to přijde jako vůně pro náctileté slečny. Nebyla jsem tak zklamaná jako Rakuli a Viki, i když máme myslím podobný parfémový vkus, dle poliček soudě.

Curious je více kytičková, méně sladká, zatím jsem se jí nepřesytila, ale mám také jen odstřik.

Believe mi leží na poště, tak pak poreferuji :D

Ostatní neznám, ale chystám se doplnit si vzdělání.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 20.01.11 13:21

Tak já mám teď nově Fantasy a abych řekla pravdu tak jsem z ní zmatená - voní moc pěkně tak ovocno-bíločokoládově, ale chvílema je až taková jakoby kyselá? :conf: No každopádně je moc krásná. Ale problém je nošení. Přijde mi hrozně moc silná až se bojím aby lidi kolem mě z ní nebolela hlava (a to jsem na tyhle slaďárny zvyklá - Amour EdP, In Black, …) Ale u téhle vůbec nevím jak s aplikací a tak trochu se ji bojím nosit :lol:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 20.01.11 19:43

Fantasy bych asi měla většinou na nošení doma a jen příležitostně mezi lidi…mohla by to být taková chumlací vůně. Při té síle by jí stačila trošička :P

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů

cherrinka
Učednice 56 příspěvků 21.01.11 14:56

Měla jsem fantasy , moc sladká - cítím tam bílou čokoládu, mě z ní bolela hlava, potom jsem měla curious in control -přitel to okomentoval ,že to voní jako lak na vlasy, pro mě byla taková zvláštní jemná, sladší, moc mě nenadchla a měla jsem ještě curious a to ne :speechless: pro mě hrozný smrad, taková starodávná vůně… omlouvám se těm, kterým voní.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 25.01.11 14:42

Fantasy je opět sladká, jako všechny vůně od Britney…Ale jako u jediné se mi ty složky smíchávají do sebe a cítím tak maximálně něco švestkovýho a ta čokoláda, tak jako ostatní… Koupila jsem si ji, ale nikdy jsem ji zatím napoužila…Spíš až bude léto :)

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 25.01.11 19:42
Lilian píše: Fantasy je opět sladká, jako všechny vůně od Britney…Ale jako u jediné se mi ty složky smíchávají do sebe a cítím tak maximálně něco švestkovýho a ta čokoláda, tak jako ostatní. V základu také cítím co si čokoládového… Koupila jsem si ji, ale nikdy jsem ji zatím napoužila…Spíš až bude léto :)

Ještě musím upřesnit, že Circus Fantasy je podle mne mnohem lepší než Fantasy… Circus je také sladší…Cítím meruňky, krásnou pivoňku a velice slušný základ :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist