Brno - kam za parfémy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 22.08.12 20:40
Brno - kam za parfémy?

Zdravím všechny! Vím, že se to tu probíralo v různých jiných témátkách, nicméně jsem nenašla nic aktuálnějšího, než pár let zpět…
Tak tedy, kam v Brně na čmuchanou? Podotýkám, že mám plné zuby nákupákových megalo-parfumérek, kde (většinou) úroveň slečen a paní prodavaček nestojí za zlámanou grešli. Chci něco malého, kde se semnou budou bavit na úrovni. A pokud už nic podobného v Brně není ( 8o ), kam jezdíte do nákupáku za něčím méně obvyklým?

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 10 odstřiků 58 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nahéma
Parfémová maniačka 872 příspěvků 22.08.12 20:57

..obávám se, že něco malého, kde se s Tebou budou bavit na úrovni, najdeš nejblíž asi tak sto čtyřicet kilometrů směrem na jih… ve Vídni. V Brně je Fann, Douglas, Marionaud a Sephora(tam mě to přišlo nejlepší) a to je vše. Dokonce i Esta letos skončila.

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 9 parfémů

pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1046 příspěvků 22.08.12 21:09

Ve Vaňkovce v Profimedu mají vůně Korres. A pak je ve městě a v Olympii L'Occitane… Ale prodavačky nevím, záleží na koho narazíš :lol:.

Na poličce 176 parfémů 168 miniatur 36 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3274 příspěvků 22.08.12 21:27
@pigmyta píše:
Tak tedy, kam v Brně na čmuchanou? Chci něco malého, kde se semnou budou bavit na úrovni.

Vyfiltruj si tady brňačky a běž k nim :twisted:

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Majki07
Učednice 235 příspěvků 22.08.12 21:58

@pigmyta :P :P zitra je sraz, 23.8.2012, tam bude malá skupina.. :D

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 22.08.12 23:20

Brno je takové jaké je. Obchody s dražšími věcmi se tu neudrží.
Já chodím do Vaňkovky, kde Douglas a Marionnaud většinou nějaké novinky mají a to mi stačí, víc po nich nechci. Prodavačky jsou tam příjemné. Ale informace hledám na internetu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 23.08.12 07:34

A kruci, kdybych o tom srázku věděla dřív!!! No nic. Myslím, že s tou Vídní to neni vůbec zlý nápad… Nejspíš si po výplatě udělám výlet - stejně se potřebuju naučit německy… O Estě vím a je to strašná škoda! A ten fakt, že se v Brně nic noblesnějšího neudrží, to je svatá pravda!

Fleur  23.08.12 20:23

Esta znovu otevře 5. září na Orlí!

pigmyta
Učednice 77 příspěvků 23.08.12 21:08
@Fleur píše:
Esta znovu otevře 5. září na Orlí!

No týýýjo, tak to je, předpokládám, velice dobrá zpráva. Tam se dostanu zajisté dřív, než do Vídně :D

prudička
Nováček 9 příspěvků 24.08.12 13:31
prosba

Zdravím všechny zdejší „přispěvatele“­.Marně už nějakou dobu pátrám po brněnských parfumeriích po vůni Absolument absinthe. Ráda bych si ji „očichala“,ale prodavačky vůbec neví, co to je. Už jsem se obracela i na prodejce této vůně, kterého jsem na internetu jako jediného vypátrala, ale ten se mi vůbec neozval. Děkuji za sebemenší zprávičku, která mi pomůže a přeji všem krásné prázdninové dny. :mavam:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 24.08.12 13:35

@prudička nemyslím si, že by se dala v Brně někde vyzkoušet, zkus si spíš tady někomu napsat o vzoreček :-)

Na poličce 36 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 5 vzorků V tužebníku 17 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 24.08.12 13:35

@prudička vysvětluju si to tím, že ji v brněnských parfumeriích nepotkáš (lidi by neměli být takoví optimisti, co se týče sortimentu v místních kamenkách :mrgreen: ). zkus Vídeň. nebo si vyptej vzorek tady.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

prudička
Nováček 9 příspěvků 24.08.12 13:44

Děkuji

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  24.08.12 15:49

V Brně ji vedla jedině (dnes již neexistující) parfumerie Ruby, vozili ji od nějakého obchodníka z Vídně.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.08.12 16:40

@Fleur Tak prý na ul. Mečové.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist