bronzová tvářenka

atyzek 31.07.09 15:01

bronzová tvářenka

Prosím o radu nějaké bronzové tvářenky, která vhodně zvýrazní opálení obličeje. Nebo s jakou máte zkušenosti vy? Mám tmavé vlasy, opálená jsem opravdu lehce, normálně jsem bledá ale letos se mi nějakou záhadou podařilo trochu opálit :D , takže co nejvíc přirozenou, barvu spíše chladnější ani ne moc hnědou nebo zlatou, klidně obsahující třpytky, tak „babo raď“ :lol: Děkuji předem. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

vixen 31.07.09 15:23

velmi mi vyhovují bronzové tónovací perly od Avonu, Avon nemusím,ale tohle jsem si velmi oblíbila. Když se to nepřežene, dodají tváři pěknou barvu a celkový dojem je nenásilný přirozený..perly mají ve dvou odstínech.

marci64 31.07.09 15:58
vixen píše:
velmi mi vyhovují bronzové tónovací perly od Avonu, Avon nemusím,ale tohle jsem si velmi oblíbila. Když se to nepřežene, dodají tváři pěknou barvu a celkový dojem je nenásilný přirozený..perly mají ve dvou odstínech.

přesně tak-jsem na tom stejně, jsem s nima spokjená už několik let :wink:

Myskamauska 31.07.09 16:04

mám perly od Oriflame,taky dobrý :wink:

jasmina 31.07.09 16:20

guerlain meteorites :)

Maty 31.07.09 21:34

Mám moc ráda bronzový pudr od Dr.Hauschka,vypadá nádherně přirozeně a nemá žádné třpytky což mi vyhovuje,protože přes léto používám lesky se třpytkama,tak těch by bylo už moc :twisted:

atyzek 03.08.09 19:45

Díky za tipy, zaujal mě guerlain meteorites a Dr. Hauschka, určitě vyzkouším :wink:

Kerze 03.08.09 20:17

Já používám bronzovací pudry celý rok, páč jsem naopak furt lehce přičmoudlá, tak to na mě vypadá furt přirozeně. Hodně mi sedí ty z www.everydayminerals.com . Ale musíš vyzkoušet, který odstín Ti sedne.
Jinak, bronzující pudr mají všechny značky - Clinique, Estée Lauder, Lancome, Clarins, Dior, výborné jsou Guerlain Terracotta. Ale výhoda těch ewerydayminerals je, že si můžeš za pár korun vyzkoušet, který odstín Ti nejlíp sedí…

atyzek 03.08.09 20:42

Jj everydayminerals znám, ale teď jsem nachystaná na rychlou koupi, přijít do obchodu, vyzkoušet a co mi bude slušet hned koupit :wink:

Kerze 03.08.09 20:56

V tom případě doporučuji tyto http://cz.strawberrynet.com/makeup/este … =6360#6360

Minimum třpytek, velmi přirozené.

atyzek 03.08.09 21:07

Super, ty vypadají fakt dobře..

atyzek 19.08.09 10:57

Tak jsem si nakonec objednala od everyday minerals (teda díky nemoci jsem se nikam nedostala :? ) ale můžu všem doporučit Summer Bronzer pudr naprosto perfektní, přirozený, dělený na tři barvy, dvě se třpytkama, přirozené světle hnědé opálení :D

Katlynka 19.08.09 12:56

Ja používam Egyptskú hlinku, je výborná :D

Myskamauska 19.08.09 13:00

…nejsi oranžová když to naneseš?
znám jednu kočku co to používá a vypadá s prominutím jako mrkev :shock:

Popelka 19.08.09 13:27

hlinku mám taky.Nesmíš to přehnat s nanášením,stačí jen jednou přejet obličej velkým štětcem a vypadá to přirozeně,navíc vydrží roky.Já jí používám i jako zdravíčko. :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist