brožura Fannu - návod,jak poznat padělky!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 28.09.08 14:08
brožura Fannu - návod,jak poznat padělky!!!!

Vzala jsem si minulý týden ve Fannu jejich brožuru, je tam na poslední dvoustraně návod, jak poznáte padělky z internetových i kamenných obchodů, takže kdo máte chuť, mrkněte na to :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 28.09.08 14:48

..tak to mám smůlu… :cry: Fann je daleko…
Nedalo by se sem něco okopírovat?.. :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 28.09.08 16:12

Mám dojem, že něco o tom píšou i na jejich blogu. http://fannparfumerie.blogspot.com/sear … zn%C3%ADka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 28.09.08 17:04

Jo tohle je v té brožuře. Díky PaTy :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8042 příspěvků 28.09.08 17:06

Není zač :D

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 28.09.08 18:37

Ty jo :evil: Ted se budu bát něco objednat za dobrou cenu :cry:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

IAMmagical
Nováček 12 příspěvků 26.04.09 21:14

Pomaly začínam mať strach aj ja :lol: Aj keď ja som len začiatočník a na ceste mám iba druhý parfém v priebehu 2týždňov. U mňa je to skoro vždy tak, že sa snažím kupovať veci od ľudí, čo majú pomaly 100% feedback od množstva ľudí (tým som prezradil zdroj mojích nákupov :) ). Tým sa spolieham, na ostatných… čo asi nie je najlepšie - ak sa oni spoliehajú podobne… Osobne by som asi veľmi kvalitné „fake“ neodhalil :roll:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Margaritta
Nováček 3 příspěvky 15.11.14 23:17
padělky

Jasně, že se stává někdy, že člověk může koupit i padělek, ale tak trochu podezírám tvůrce toho letáku s návodem na „odhalení padělků“, že jsou za tím spíše obavy z toho, že čím dál více lidí nakupuje parfémy /mimo jiné/ raději na internetu. Vzhledem k tomu, jak jsou v kamených prodejnách parfémy nechutně předraženy, tak se tomu nedivím./Výrobní hodnota jednoho parfému je prý cca 50 kč :! / Na druhé straně už jsem se setkala vícekrát s názory, kde se někdo „navoněl“ v kamence zkaženým testerem. Taky když vemete v úvahu, jak jsou tam ty parfémy permanentně nasvíceny pod těmi zářivkami, tak to jistě má svůj vliv taky na kvalitu parfémů.

imperator
Učednice 181 příspěvků 08.12.14 16:24

ta vyrobna hodnota parfemu cca 2eura mi nejak nejde do hlavy… tak za 2e vyrobia napr farenheit a predaju ho za 80-100e dajme tomu… tak preco niekto neurobi fejkovku za 10e - naklady budu rovnako 2e - zisk 8e - kedze fejker viac pytat ani nemoze kedze nema znacku a pod. lenze vacsinou fejky vonaju akokeby boli 5× slabsie napr…tak za kolko ich vyrabaju za 10 centov… nechapem no

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist