brožura Fannu - návod,jak poznat padělky!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 28.09.08 14:08
brožura Fannu - návod,jak poznat padělky!!!!

Vzala jsem si minulý týden ve Fannu jejich brožuru, je tam na poslední dvoustraně návod, jak poznáte padělky z internetových i kamenných obchodů, takže kdo máte chuť, mrkněte na to :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 28.09.08 14:48

..tak to mám smůlu… :cry: Fann je daleko…
Nedalo by se sem něco okopírovat?.. :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 28.09.08 16:12

Mám dojem, že něco o tom píšou i na jejich blogu. http://fannparfumerie.blogspot.com/sear … zn%C3%ADka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 28.09.08 17:04

Jo tohle je v té brožuře. Díky PaTy :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 28.09.08 17:06

Není zač :D

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 28.09.08 18:37

Ty jo :evil: Ted se budu bát něco objednat za dobrou cenu :cry:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

IAMmagical
Nováček 12 příspěvků 26.04.09 21:14

Pomaly začínam mať strach aj ja :lol: Aj keď ja som len začiatočník a na ceste mám iba druhý parfém v priebehu 2týždňov. U mňa je to skoro vždy tak, že sa snažím kupovať veci od ľudí, čo majú pomaly 100% feedback od množstva ľudí (tým som prezradil zdroj mojích nákupov :) ). Tým sa spolieham, na ostatných… čo asi nie je najlepšie - ak sa oni spoliehajú podobne… Osobne by som asi veľmi kvalitné „fake“ neodhalil :roll:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Margaritta
Nováček 3 příspěvky 15.11.14 23:17
padělky

Jasně, že se stává někdy, že člověk může koupit i padělek, ale tak trochu podezírám tvůrce toho letáku s návodem na „odhalení padělků“, že jsou za tím spíše obavy z toho, že čím dál více lidí nakupuje parfémy /mimo jiné/ raději na internetu. Vzhledem k tomu, jak jsou v kamených prodejnách parfémy nechutně předraženy, tak se tomu nedivím./Výrobní hodnota jednoho parfému je prý cca 50 kč :! / Na druhé straně už jsem se setkala vícekrát s názory, kde se někdo „navoněl“ v kamence zkaženým testerem. Taky když vemete v úvahu, jak jsou tam ty parfémy permanentně nasvíceny pod těmi zářivkami, tak to jistě má svůj vliv taky na kvalitu parfémů.

imperator
Učednice 192 příspěvků 08.12.14 16:24

ta vyrobna hodnota parfemu cca 2eura mi nejak nejde do hlavy… tak za 2e vyrobia napr farenheit a predaju ho za 80-100e dajme tomu… tak preco niekto neurobi fejkovku za 10e - naklady budu rovnako 2e - zisk 8e - kedze fejker viac pytat ani nemoze kedze nema znacku a pod. lenze vacsinou fejky vonaju akokeby boli 5× slabsie napr…tak za kolko ich vyrabaju za 10 centov… nechapem no

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist