Brrr je mi stále zimá, poraďte prosím...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 21.09.08 01:44
Brrr je mi stále zimá, poraďte prosím...

Dala som sa preliezať fóra a nič také som nenašla. Preto mi prosím poraďte nejakú vysoko zateplujúcu voňu, hlavne nech to nie je lepkavý bonbón alebo štrudľa. Móc ďakujem, ešte teraz mi zuby cvakajú, v nedeľu sto pro musím nejakú voňku odkliknúť. :conf:

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 21.09.08 07:33

Hodně často se jako hřejivá vůně opisuje Kenzo Jungle,vanilkové sice je,ale zase je tam ta lékořice,tak nevím,jestli by vyhovělo.Mně se loni do zimy jako hřejivé osvědčilo Sensi,jako měkkoučký svetřík a taky na mne hřejivě působí Amour Kenzo,tam tu vanilku přeráží kouřový tón kadidla a nebo nové 7:17am In Bali,to je podle mne vyloženě taková zahřívací chumlací vůnička a též to není vyloženě sladký štrůdlík.Prototyp teplé vůně pro mne byl ovšem už nevyráběný Versus Versace,takový ten placatý flakonek,co nešel postavit,tak ta by byla ideální,škoda,věčná škoda,že už není.Určitě někdo poradí víc a líp jak já.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.09.08 07:36

To znám…odjakživa, jakmile se ochladí, začnu automaticky sahat po vůních se skořicí a to nejen parfémech, ale i vonných svíčkách a olejích a pěnách do koupele atd.. Až mi teď kámoška řekla, že skořice prokrvuje a tím zahřívá…Mně se nejvíce osvědčil Musc Ravageur od FM nebo Organza Indecénce. Skořice je snad i v L od Lolity. Hodně zahřívací je i Addict nebo řada Chocolovers od Aquolina. :wink:

A málem bych zapomněla na HOT od RR…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 21.09.08 08:10

Pro mě hřejivá je Boucheron-Trouble,Armani-Sensi, Kenzo-7:17 am In Bali,Dior Addict,Hypnotic Poison,Kenzo-Amour,Max Mara,YSL-Cinéma,Molinard - Habanita,Bvl-Notte :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 21.09.08 08:21

Taky se přikláním k Organza indecence, ale ta mi hodně evokuje ten zmiňovaný štrůdlík, což asi nechceš. Pak v třeskuté zimě nosím L nebo Tocade, Bois Farine, výborně zahřeje i klasická Theorema, Cashmere Mist nebo Instant Magic :)

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 21.09.08 08:23

Právě,že Pegas nechce nic štrůdlovatého :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 21.09.08 08:25

Ještě mě napadl Birmane, to je taky taková sytá hřejivá vůně :wink:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 21.09.08 08:26
Mirka V. píše:
Právě,že Pegas nechce nic štrůdlovatého :wink:

Tak to jsem nějak přehlídla, i když zrovna Indecénce je zajímavá tím, že není skoro sladká - štrůdl bez cukru… :wink:

A Bois Farine i Theorema jsou dobré typy - pro mne i Songes, ale ta se každému nelíbí…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 21.09.08 08:28

Možná i Mahora nebo pánská Kenzo Jungle, ta je krásná :)

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 21.09.08 09:58

Dobré ráno všem :D :!: Ingrid, na Jednorožci Versus Versace mají, zmiňuješ se, že již není v prodeji, je to ona? Mám vzoreček a cítím krásnou růži, takovou teplou, hladkou, omamnou 8) Birmane, ta dokáže opravdu navodit příjemný hřejivý pocit :P

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 21.09.08 10:20

Versus Versace mají iv nabídce na Patro :D Už jsem tam 4 x nakupovala a vždy bylo vše OK :wink: http://www.patro.cz/…4842882.html?

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 21.09.08 10:21

Versace Versus - jsem měla, brzy mi začaly vadit ty aledehydy v ní, je jich tam docela hodně, ale za zahřívající bych ji nepovažovala.
Zahřívající mám skoro půl políčky, - Le Parfume Sonia Rykiel, Boucheron, Kenzo Jungle Slon + Tigre, Guépard, Birmane, Gucci Eau de Parfum, Habanita, Sicily apod .
Také může být Anglomania od Vivienne Westwood a Krizia (flakon s bílou lampičkou) od Krizia, Organsa Indecence - to také už tu bylo, jenom že sakra špatně se shání :( .

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 21.09.08 10:23

Pegas, vidím na tvé políčce Code a Shalimar - nezahřívá te ?

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 21.09.08 10:28
Oleka píše:
Versace Versus - jsem měla, brzy mi začaly vadit ty aledehydy v ní, je jich tam docela hodně, ale za zahřívající bych ji nepovažovala.
Zahřívající mám skoro půl políčky, - Le Parfume Sonia Rykiel, Boucheron, Kenzo Jungle Slon + Tigre, Guépard, Birmane, Gucci Eau de Parfum, Habanita, Sicily apod .
Také může být Anglomania od Vivienne Westwood a Krizia (flakon s bílou lampičkou) od Krizia, Organsa Indecence - to také už tu bylo, jenom že sakra špatně se shání :( .

Jungle Slon jsem zkoušela jen na papírku, ale zdála se mi taková moc větrová.. Je na kůži to samé?
Ještě jsem jukla na tvojí poličku, jaká je Boucheron od Boucheron? Podle složení taky moc příjemná vůně :D

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 21.09.08 10:36

Krásně zahřeje Nu EDP (EDT nedoporučuji), a stojí opravdu pakatel. Je to dřevitě kořenitá vůně s chladnou vanilkou v základu (chladnou ve smyslu nikoli ulepené - jinak zahřeje až až). Jinak souhlasím s Olekou ohledně Gucci EDP, to je nádherná teplá kosatcová vůně: pudrová, nasládlá, pižmově-vanilková, velmi neotřelá, nezaměnitelná vůně. Z novinek je krásný i Jasmin noir - dřevitá, sametová, hluboká vůně. A výše holky zmiňují Musc ravageur - ten je nádherný, skořici sice obsahuje, ale ke štrůdlu má opravdu daleko. Jen při té ceně bych do něj určitě nešla naslepo. Sama bych jej nosit nemohla, jakkoli k němu chovám nejhlubší obdiv. A ještě bych přidala z L´Artisanů Safran troublant (vanilka s šafránem - zajímavý výsledek: ani gurmánská, ani kořenitá) a Tea for Two (černý čaj s medem a voňavým kořením - úplně se z něj kouří).

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist