Bude nová Lolita!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.03.08 20:20

Lolita Lempicka chystá dvě nové vůně. Flakonek bude „recyklovaný“ - známé jablíčko, tentokrát ale v zelené barvě, a „elko“ z matného skla v béžovo-červené krabičce. Přesto půjde o zcela nové vůně, ne o odnože.

Forbidden Flower by měla být v dubnu a bude to absintová květinová vůně s různými zelenými a kyselými tóny počínaje jahodovým listem a konče mimózovými stonky, pivoňkou, fialkou a květem anýzu, který by měl právě vyluzovat to absintové aroma. V základu by ještě měla být mandle, trpká třešeň a nějaké další bobule.

V červenci by měla následovat Coral Flower, orientální květinovka. Složení zatím nevím.

Další nové vůně by pak měly přijít v roce 2009 (dámská) a 2010 (pánská).

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 21.03.08 20:28

Mně se strašně líbí ten obrázek co k tomu mají na Now Smell This.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.03.08 20:47

Bol problem s flakonom? Po L by som cakala dalsi originalny flakon - doterajsie flakony Lempickej boli vyborne…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.03.08 22:25

Třeba se jim nechtělo vrážet prachy do nového návrhu. Mně se ty flakony líbí, takže nejsem proti… ale prosimvás tam u Lolity, vystřídat primární barvy a dost! Abychom se v tom vyznali a ne jako u Gucciho!

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 08.04.08 12:05

Už je v ČR v ponuke…
LOLITA LEMPICKA
NOVINKAForbidden Flower EDP
Detail
50 ml
1 190 Kč

30 ml
990 Kč

Tak to vám veru aj závidím.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 08.04.08 12:11

..ešte doplním ceny na predchádzajúce "novinky:

Lolita Lempicka Le Premier Parfum - Edition de Luxe cca 700 EURO za 50ml. flakonik, extrakt

Lolita Lempicka L - L'Attrape Coeur - Joyaux de cristal cena taká istá

Gep
Učednice 218 příspěvků 08.04.08 12:42

LOLITA LEMPICKA - Forbidden Flower mi dnes došla z Alita. Flakon opravdu nádherný. Průzračně zelený, evokuje cosi jemného a něžného a přeci osvěžujícího pro nadcházející období. Mno …

Vůně samotná je nádherná, přesně v intencích původní Lolity, takže je se starší sestrou hodně zaměnitelná. Není až tak temná, lékořice je sice stále velmi výrazná, spolu s vanilkou, ale dají se vystopovat i jemné kvěinové tóny. Je sladká, vcelku decentní, nerazí tolik do okolí, ale mě, jakožto milovnici původní Lolity i její Půlnoční verze, Forbidden nadchla. :D

Avšak kdo očekává osvěžující a zelenou vůni, tak to tato novinka není.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Gep
Učednice 218 příspěvků 08.04.08 13:12
benvenuta píše:
Bol problem s flakonom? Po L by som cakala dalsi originalny flakon - doterajsie flakony Lempickej boli vyborne…

S tím flakonem je to těžké. Zatímco Lolita a její Midnight i Forbidden Flower spojuje nezaměnitelný charakter, tedy lékořice a vanilka, tak tady spolu flakony korespondují docela dobře a dávají jasno najevo, že rozvíjejí do jiných tónů to, co původní Lolitou započalo. „L“ je vůně jiná, odlišná a tak i flakon je zcela jiný. :D

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.04.08 11:40
Gep píše:
LOLITA LEMPICKA - Forbidden Flower mi dnes došla z Alita.

Co je Alito?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 09.04.08 12:11

To Ronna - parfemy-alito.cz

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 10.04.08 15:15

Taktiež by som rada upozornila na túto skutočnosť: v databáze Lolity je uvedené, že ide o tri rôzne vône: Les CAPRICES. Je to však set 4 „jablčiek“ tzv. Lolita WHIMS..... Je to kazeta kde je EdP 50 ml. a 3 krát 20ml… a práve tie 3 ks sú tieto „caprices“… každý tento sprey je teda jeden z akordov Lolity… a keď ju ráno použijete k tej klasickej 50ml. vôni, tak tým zvýrazníte jednu jej zložku… Je to zberateľský kus.

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 16.04.08 21:47
Lolita Eau de Sable...zloženie:

bergamot a tamarind
frangipani, hlodaševropský, ylang, kokosový ořech
ambry, vanilky, pižma a zlatého dřeva (kašmírové dřevo)

Melissa
Učednice 166 příspěvků 16.04.08 22:06
Gep píše:
LOLITA LEMPICKA - Forbidden Flower mi dnes došla z Alita. Flakon opravdu nádherný. Průzračně zelený, evokuje cosi jemného a něžného a přeci osvěžujícího pro nadcházející období. Mno …

Vůně samotná je nádherná, přesně v intencích původní Lolity, takže je se starší sestrou hodně zaměnitelná. Není až tak temná, lékořice je sice stále velmi výrazná, spolu s vanilkou, ale dají se vystopovat i jemné kvěinové tóny. Je sladká, vcelku decentní, nerazí tolik do okolí, ale mě, jakožto milovnici původní Lolity i její Půlnoční verze, Forbidden nadchla. :D

To je zajímavé, já jsem Lolitu zkoušela minulý týden v Sephoře v Palladiu a právě mi připadala hodně svěží a zelená.. Příjemná vůně, ale moc dlouho nevydržela. Určitě ji ale zkusím ještě aspoň jednou, abych zjistila, jestli tam ucítím ten absint.

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Gep
Učednice 218 příspěvků 17.04.08 12:22
Melissa píše:
Gep píše:

To je zajímavé, já jsem Lolitu zkoušela minulý týden v Sephoře v Palladiu a právě mi připadala hodně svěží a zelená.. Příjemná vůně, ale moc dlouho nevydržela. Určitě ji ale zkusím ještě aspoň jednou, abych zjistila, jestli tam ucítím ten absint.

Je fakt že drží méně, než Midnight, ale na mě jsou výrazné právě lékořice a vanilka, zeleň vnímám jen velmi okrajově. Možná je to i proto, že přání je otcem myšlenky a tato kombinace mi krásně voní. Absint jsem necítila, ale možná nemám schopnost některé složky vnímat vůbec, například Bvlgari BLV Notte - zhola nic, to je pro mě jako voda z vodovodu.

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 18.04.08 08:01

Gep: a já, jelikož vodku nesnáším, právě nemůžu Notte vůbec. Ihned po nastříkání to tam je a dělá se mi šoufl.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist