Bulgari Jasmin noir

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maddalena
Učednice 127 příspěvků 31.03.15 12:10
Bulgari Jasmin noir

Máte někdo zkušenost, jestli je risk kupovat tuto vůni z internetového obchodu?Jestli voní stejně?
Některé vůně bych asi neriskovala, tak jestli ma nekdo zkušeňost, zda je tato vůně edp koupená pres net stejna jako z kamenneho obchodu?Jestli nebylo zklamání?

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Zdenuše
Nováček 22 příspěvků 01.04.15 17:36

Tak já parfémy nakupuji jedině přes net a Jasmin Noir jsem tam kupovala také :lol: Byl to originál a vydržel vonět celý den :lol: Neboj se,kupuji hlavně na Parfums a Elninu a ještě se mi nikdy nestalo že by vůně voněla jinak než v obchodě.To spíše v obchodě narazím na nějaký zkažený tester :mavam:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Maddalena
Učednice 127 příspěvků 03.04.15 09:47

Děkuju za radu, zkoušela jsem testry jak v parfums tak v xparfemy a voněly dobře a celý den, tak tam koupím.Moc díky ješě jednou

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist