Burberry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blis
Učednice 137 příspěvků 22.12.08 09:48
Burberry

Holky o víkendu jsem byla v Brně a zavítala jako vždy do Marinodu. Oběhla jsem si standardní kolečko kolem oblíbených značek a už chtěla vypadnout, než mi některá ze slečen nabídne nějakou „novinku“, která je aspoň 3 roky stará :twisted:

V tom ale mou pozornost upoutala moje do té doby neoblíbená značka Burberry, kde na poličce stál typický hranatý flakon v jako by koženém hnědém obalu a já neodolala… a v zápětí zjistila, že ta vůně je úžasná. Jenže z toho obrovského nadšení jsem se napodívala na název :roll: Můžete mi prosím některá poradit? Tuhle vůni budu asi nutně potřebovat :twisted:

Ještě si uvědomuju, že tam měli cedulku novinka.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.12.08 10:01

Blis, to bude London, akorát v jiném obalu - speciální edice (nevím, jestli se i malinko neliší složení). Jinak je potažený kostkovanou látkou. Vůně je to opravdu krásná :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Blis
Učednice 137 příspěvků 22.12.08 10:05

Klubko no úplně mě dostla, jak v Burberry nemůžu to jejich vanilku, tak tady jsem ji skoro necítila, no prostě krása. Budu muset někde očichat London, jestli opravdu nepozměnili i složení… Škoda, že Ježíšek už má vůni pod stromeček koupenou, ale co v únoru mám narozky :twisted: :banana:

Blis
Učednice 137 příspěvků 22.12.08 10:09

Tak to vypadá, že složení bude odlišené: http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 85694.html

Doufám, že brzo bude k dostání na internetu, je to zimní vůně, atk abych si ji ještě letos užila:-)

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.12.08 10:19

Flakony vypadají krásně!

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 22.12.08 21:36

jojo.je úžasná, taková grepová.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.12.08 22:39

Jestli je i jiné složení, jako že zřejmě je, tak to se po ní taky budu muset číhnout :wink: Jinak klasický London mi taky moc vanilkou nevoněl, cítila jsem samé krásné květiny, hlavně jasmín, zimolez. Ale byla jsem na něj asi alergická, pořád jsem kýchala. Teď jsem si tu pro mě pěknou květinovou kombinaci vynahradila Pure Poisonem, připadá mi hrozně podobný Londonu, jen je trochu nahořklý a lepší o pomerančový květ :) Po něm díky bohu nekýchám :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 22.12.08 23:10
Barbarra píše:
Flakony vypadají krásně!

pánský je zcela ale zcela odlišný - dámský je hodně podobný - mám vzorky v nabídce

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 23.12.08 12:19
Sára píše:
Barbarra píše:
Flakony vypadají krásně!
pánský je zcela ale zcela odlišný - dámský je hodně podobný - mám vzorky v nabídce

Dámský je ten tmavě hnědý? V Marrionnaudu měli stopro mezi dámskými ten tmavě hnědý, ale u nich člověk nikdy neví :roll: a říkám si, proč by pánský měl světle zlatavé balení :conf:

svatka_nehl  28.12.08 20:09

Tak u nás v Marionnaud měli u Dámských ten světlý. A voněl mi moc hezky.

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 28.12.08 20:11

všem milovnicím této značky připomínám akci na Cheapssmels. Pozor - dnes končí.

http://www.cheapsmells.com/viewProduct. … ld&search=

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 29.12.08 17:32

Vůně je to dost jiná, protože vypustili ten jasmín. Vedle původního je tedy mnohem méně výrazný.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist