burberry baby touch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bára1  09.07.07 11:11

Znáte tuhle vůni?Měla by být unisexová, v setu se prodává s tělovým mlíčkem,které je vhodné i pro miminka…Nikde jsem ji neviděla:(

Reakce:

eva  09.07.07 13:36

Bára: já viděla Baby touch v Douglasu, /asi před půl rokem, ale snad ji mají ve stálém sortimentu/. Zkoušela jsem toho tenkrát hodně, tak možná tato informace nebude úplně 100%ní /taky se do Douglasu bohužel moc často nedostanu, ale pokud se podaří, mám žně :))/ Unisexová snad může být, není vůbec sladká, ale zdá se mi, že strašně málo drží a moc mi tedy nevoněla, naopak byla docela divná. Přiznám se, že se mi moc nelíbila, to bych pro miminka radši vybrala něco z biokosmetiky - dělají se různé přírodní vůně pro miminka a maminky, nejsou to sice žádné světové značky, ale voní podle mne mnohem přírodněji, přirozeněji a celkově lépe -a cenově jsou také jinde /níž, i když co je bio - zase tak levné jako normální drogerie není samozřejmě/, přitom se mi zdají o dost lepší /prodávají se ve větších prodejnách se zdravou výživou/kosmetikou, alespoň tam jsem viděla/. Za Baby touch bych asi nebyla ochotná věnovat ani 250,– Kč, opravdu jako vůně nic moc. Ale určitě to bude jen můj subjektivní názor a zase se najde spousta lidí, kterým se Baby Touch líbit bude;) Určitě bez vyzkoušení bych tuto vůni neriskovala: myslím, že za ty peníze nestojí… jako kdyby to ani nebyla značka /čistě můj osobní názor/.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.07.07 13:41

Já jsem ho viděla někdy před rokem pro změnu v Marionnaudu. Dojem mám podobný, není sladká, spíš taková nějaká bylinná, a vůbec nedrží. Rozhodně nic, co by připomínalo vůni mimina, jestli ti jde o tohle.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bára1  09.07.07 13:46

Evčo díky moc,mají ji na Cosmu v setu za 1690 Kč a to by mě pak omývali!!!
A neznáte nějakou takovou miminkovskou?Vůně od Bvlgari je prý sladká!!Zaujal mě na ní ten heřmánek,ale není cítit:((

eva  09.07.07 13:50

ada: nevíš, co to bylo za bylinky? Mně připadaly docela nepříjemné /nebo podivně nakombinované/- Snad jsem v B. T. dokonce cítila i řebříček obecný /ten si ještě pamatuju, zdálo se mi ho tam dost, ale možná jen zdálo -zkrátka obdobné aroma z rozdrcených zelených lístků plus cosi divného/, každopádně to byl řebříček, který hodně pamatuje:)))

eva  09.07.07 14:05

Bára1: to asi opravdu omývali:-) Mě určitě:-)) Bvlgari Petits et Mamans je lepší, ale ani tady nejsem z těch pravých hodnotitelů - cítila jsem asi 2 minuty heřmánkový čaj a pak už nic / i když asi zážitek máme podobný/…ale zase po internetu uživatelé Petits píší, že verze bez alkoholu vydrží - jistá bych si tím nebyla a bez zkoušení bych neriskovala. Vyloženě miminkovskou vůni bohužel neznám: můžu večer mrknout ještě do zápisků, jestli nemám poznamenáno něco vhodného, ale momentálně si na další „mimi-vůni“ nevzpomínám. Určitě na něco přijde ada nebo poradí i další parfémoví koníčkáři;)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.07.07 14:56

Mám pocit, že v Petits et Mamans ani není žádný heřmánkový čaj deklarovaný. To už mi heřmánkovější přišla 1881 od Cerruti. Každopádně Petits je strašlivě sladká.
Mně přijdou miminkovské spíš takové ty vůně, které voní po dětském pudru - Paul Smith Floral, Bvlgari Thé Rouge, Jaipur a spol. V databázi ve vyhledávání podle atributů dětský pudr je, tak tam koukni :)

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 09.07.07 16:05

Jen tak trochu OT.Fakt by mě zajímalo, kdo si vymyslel, že mimina voní. Možná tak ještě miminí pudr(pokud se tomu dá říkat vůně), ale samotná mimina fakt nee. ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.07.07 16:21

Čerstvě umyté mimino, natřené dětským olejíčkem a zasypané pudrem, přece voní :) Dokud se nestihne pokakat / počůrat / poblinkat / poslintat :D

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 09.07.07 16:30
Ada píše:
Dokud se nestihne pokakat / počůrat / poblinkat / poslintat :D

No..a v tom je právě ten háček.Průměrné mimi totiž toto činí neustále ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 09.07.07 16:34

To ano, když miminko umyješ, nakrémuješ a oblečeš do čistého voňavého prádélka, ale tělíčko bez nátěru opravdu nevoní, to jen všechna ta mýdla šampony olejíčky, pudry, prášky na praní a aviváže a já nevím co ještě :P To je jako když Kenzo vymyslel vůni pro vlčí mák a nebo pro vodu :D :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

eva  09.07.07 18:35

ale mamince přeci její miminko vždycky voní /pokud nejde o nějakou krkavčí matku/, i pokakané a poslintané a já nevím co… Já mám sice zatím místo mimi kocourka a voní naprosto úžasně, líp než lidi /tedy pokud není kočičí rozmnožovací období, to pro změnu blinkám už na dálku :))/ ale jinak voní krásně…jak, to je prostě nevýslovné, a nevoní tak nikdo druhý, ani jiná z koček, co chováme…žádná jiná kočka tak nevoní, kdepak…prostě kočka/oblíbené zvířátko je v podstatě taky takové mimino…ale náš pan kocour se rád voní, rád se nechá potírat vonnými olejíčky a parfémy :o) Přišli jsme nato nechtěně náhodně díky rozbité kolínské, ale úplně se vyžívá… Možná se nakazil ode mě:)) Třeba když naliju něco parfemovaného na zem /na lino apod./, tak se v tom pan kocour vyválí a chodí pak jako vonící parfumerie:-)) Jen čekám, kdy přijde udání od sousedů, že doma chováme podezřelé čtvernožce, parfemované :-) Snažím se ale spíš míchat nějaké kočičí bylinky, parfémy nejsou zdravé pro lidi, ne pro tak malá stvoření jako jsou kočky…

Osobně bych dítěti, ani trochu odrostlejšímu, žádný parfém nedávala, maximálně něco z biokosmetiky nebo neagresivní , případně hodně kontrolované produkty z dětských řad, nic určené pro dospěláky = plné karcinogenních ftalátových látek atd.
On ten náš voňavý koníček není vůbec nic zdravého, naopak :o) Prakticky téměř všechny parfémy, o kterých tu píšeme, jsou plné jedovatých látek… Svým způsobem je i to další věc, která mě na parfémech fascinuje. Chemie bývala můj koníček, tak aspoň takto zůstává všudypřítomná :))

Ylang
Učednice 46 příspěvků 10.07.07 09:34

já jsem zase v baby touch cítila kopřivy - je to tak divně hrozná vůně až jsem se do ní úplně zbláznila. zatím ji nemám ale už je na seznamu oblíbenců a čekám a čekám až ji někde budou mít za dobrou cenu :( ale taky se přidávám - miminko bych s ní rozhodně nevoněla

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Tanulik
Nevyléčitelná závislačka 1310 příspěvků 13.08.15 21:36
Baby Touch

V úvode musím priznať , že som vobec nepochopila parfémové meno . Úvod vone má mierne pánsky akcent . Verbena s mátou a nevtieravo citrusovým nádychom, otvárajú priestor pre kvetinovú krásu , ktorá nastúpi veľmi rýchlo po úvode - táto časť je jemnulinko sladká . Intenzita vone sa zmierni a postupne prejde do poslednej fázy , príjemne mliečno-vanilkovej ,s nádychom drevnej zložky. Voňa je jemná , nijako výrazne zapamatateľná, ale lahodne ukľudňujúca , pekne letná do dohoročných horúčav . Mne neevokuje žiadny detský dotyk , ani dotyk miminka … :nevim:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist