Burberry Body výdrž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angeline
Nováček 2 příspěvky 26.08.14 08:11
Burberry Body výdrž

Koupila jsem tuto vůni na parfums.cz a nejsem si jista ohledne pravosti.Baleni parfemku vypada original,ale prekvapila me velice kratka vydrz.Je to normalni? Mate stejnou zkusenost? Dekuji :(

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Jadorka
Učednice 115 příspěvků 26.08.14 11:13

Zkoušela jsem ve FANN,opakovaně­.Všechny verze a bohužel…vůně hezké,ale výdrží vonět na kuží i oblečení jen pár minut. :nevim:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hanulitka
Nováček 12 příspěvků 27.08.14 09:13

U mně zkušenost opačná… Já používám EDP (tester) a výdrž na mně super, používám v kombinaci s tělovým mlékem a cítím ji celý den. Přes den 1× přestříkávám, ale to dělám u všech vůní. Body mám zrovna na sobě a voní krásně :). Kupovala jsem na Elnino.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Jadorka
Učednice 115 příspěvků 27.08.14 11:12

To je dobrý nápad s tím těl. mlékem. :kytka:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist