Burberry - Brit for men nebo London men? Poraďte.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2405 příspěvků 11.09.08 15:16
Burberry - Brit for men nebo London men? Poraďte.....

Znáte někdo uvedené vůně? Zaujaly mě jejich popisy a recenze, Vánoce se blíží a ráda bych jednu z nich příteli koupila. Jen pro představu, líbí se mu dřevité, mírně kořeněné vůně, miluje Opium, unisex Reglisse od Caronu a nepohrdne ani Gucci I. Případně uvítám další tipy, moc děkuju :)

Na poličce 4 parfémy 2 miniatury 8 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 11.09.08 16:54

Skúšala som Brit aj na papieriku, aj na priateľovi, jemu voňala mydlovo, mne zase prišla úžasne krémová, to spôsobili asi všelijaké tie dreviny, ale mne (po takej hodinke-dve) pripomínala silnejšiu verziu Noa. Fakt pekná :D

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

george007
Učednice 114 příspěvků 11.09.08 22:49

Rozhodně London for men! Podle mě je daleko zajímavější a unikátnější než Brit. London jsem nosil půl roku a slyšel jsem jen a jen kladné ohlasy. A navíc mně samotná vůně evokuje Vánoce, tudíž pod stromkem by to byl určitě fajn dárek. :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10310 příspěvků 12.09.08 16:49

London, je to nádherná ambra. Navíc mají ještě jakousi special edition, která je víc kořeněná (obal je kůže místo látky). Ale mě zaujala právě ta ambra.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2405 příspěvků 12.09.08 17:25

Díky zatím všem přispěvatelům :wink:

Na poličce 4 parfémy 2 miniatury 8 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Víla, nebo princezna? Svatební účesy z dlouhých vlasů

Necháváte si narůst vlasy právě kvůli svatebnímu účesu? Tak ať to stojí za to! Teď už si jen vyberte, jestli chcete být za přirozenou vílu, nebo za okázalou princeznu s komplikovaně vyčesanými vlasy.

Celý článek »
TOPlist