Burberry - Brit for men nebo London men? Poraďte.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 11.09.08 15:16
Burberry - Brit for men nebo London men? Poraďte.....

Znáte někdo uvedené vůně? Zaujaly mě jejich popisy a recenze, Vánoce se blíží a ráda bych jednu z nich příteli koupila. Jen pro představu, líbí se mu dřevité, mírně kořeněné vůně, miluje Opium, unisex Reglisse od Caronu a nepohrdne ani Gucci I. Případně uvítám další tipy, moc děkuju :)

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Hraška
Nevyléčitelná závislačka 1095 příspěvků 11.09.08 16:54

Skúšala som Brit aj na papieriku, aj na priateľovi, jemu voňala mydlovo, mne zase prišla úžasne krémová, to spôsobili asi všelijaké tie dreviny, ale mne (po takej hodinke-dve) pripomínala silnejšiu verziu Noa. Fakt pekná :D

Na poličce 18 parfémů 3 miniatury 9 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 13 parfémů

george007
Učednice 114 příspěvků 11.09.08 22:49

Rozhodně London for men! Podle mě je daleko zajímavější a unikátnější než Brit. London jsem nosil půl roku a slyšel jsem jen a jen kladné ohlasy. A navíc mně samotná vůně evokuje Vánoce, tudíž pod stromkem by to byl určitě fajn dárek. :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.09.08 16:49

London, je to nádherná ambra. Navíc mají ještě jakousi special edition, která je víc kořeněná (obal je kůže místo látky). Ale mě zaujala právě ta ambra.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 12.09.08 17:25

Díky zatím všem přispěvatelům :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist