Burberry Sport

Sára 08.02.10 10:12

Burberry Sport

Je ve verzi jak dámské tak pánské, má být citrusově-dřevitá, není tedy vůbec sladká ale citrusy tam já osobně skoro vůbec nevnímám, přijde mi taková neutrální - ve složení je i sůl, tak tu bych tam zase cítila, na můj vkus je mdlá ačkoliv jinak mám vůně od Burberry ráda, protože jsou většinou něčím zvláštní. Flakón vypadá jakože zase vyrobili několik flakónů hromadně pro více parfémových domů (tentýž případ co Ch od C. Herrery a Scarlett od Cacharelu), tady ovšem zbyly flakóny po Lacoste Chalenge - tentýž flakón, stejné otvírání, pro mne tedy brrrr. 

Reklama

pichjit 08.02.10 12:11

Chodila jsem okolo ní v sobotu a říkala si, co to je zase za divnou novinku v divné lahvičce, až v několikátém obchodě jsem zjistila, že to je Burberry, tak to někdy zkusím i když mě to nelákalo ani trochu, Sport a ještě takový flakon, ale v rámci vzdělání 8) (tuším ale předem, že budu zaujatá :oops: )

evixx 08.02.10 12:53

… neláká mě futrál, složení,i značka … :| … ale zkusím, ano ! kdepak se to mačká ? ................... (snad to není velká sračka ) :oops:

pichjit 08.02.10 14:02

Pro Tebe to bude hračka!!!!!

evixx 08.02.10 19:31

… snad tam bude ňáká páčka :conf:

pichjit 08.02.10 19:39

To se mi nepovedlo, to už tu je…co jsem smazala

Kamikaii 09.02.10 19:58

Na mně nic moc :roll:

Sára 12.02.10 09:55

tak už vím jestě, že mě se nelíbí

plevanka 27.03.10 14:27

Tak jsem ji dnes testla. Začátek je tak nějak nepříjemně citrusový, ale pokračování se mi líbí. Dovedu si ji představit na nějaký akční den v přírodě, nebo i na ten samotný sport. V posilovně by mi taky nevadila. Je taková jemně sladká, pikantní. :)

Incognita 28.03.10 13:08

Příjemná univerzální sladkosvěženka (typu Moschino I love love), není originální, ale je kvalitní co do síly a výdrže (na svěženku).
Složení: mandarinka, mořská sůl; magnólie, zimolez, petitgrain; cedr, pižmo.

Evax 29.03.10 11:34

Cítím prakticky jen a čistě vanilku, možná nástup působí slibně, ale vůně se okamžitě zvrhne do slaďounké vanilky. Na mne Burberry Sport působí absolutně nesportovně, nesvěže. Za sebe ji s ničím „sportovním“ nemohu spojovat. Průměrná vanilková vůně :?

jerry 30.04.10 20:50

Na mě jsou to od samého začátku bílé kytky - ostrý jasmín a magnólie. Později ještě zimolez. Ale použití na sport? No nevím, ledaže by šlo o zvedání…žaludku :mrgreen:

Maty 30.04.10 23:47

Taky se mi nelíbí,předsta­vovala jsem si možná něco jako Jil Sander Sport Water,ta mi co do flakonu i vůně pasuje víc. Burberry je takový mix kytek a vanilky, nevím jestli to bylo od Burberry nutné :|

viky 09.05.10 17:39

Uff.. Úvod si sice nepamatuju, ale to co mi zůstalo na papírku je medově sladké a pižmové. Typově podobné na Code :shock: . Na sport bych se tím nenavoněla (leda ve stopovém množství a raději jen do vlasů).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist