Burberry Summer 2008?

Ada 06.05.08 19:54

Burberry Summer 2008?

Byla jsem dnes v Marionnaudu a měli tam vystavenou Burberry Summer s cedulkou „novinka“. Na netu jsem ale žádnou zmínku o nové letní limitce nenašla. Netušíte, co to má bejt? Prostě to popletli, nebo mi něco uniklo?
Flakonek je každopádně stejný, vůně nevím - tak dobře si ji nepamatuju.

Reklama

Svatka 06.05.08 19:58

Asi ji potřebujou prodat, zvýšit zájem. O novější Summer nevím, a taky jsem ji viděla, ale nějak jsem to upozornění neviděla.

Evax 09.05.08 09:13

Mám v těchto „dvou“ vůních zmatek: tomu napomohly i prodavačky: v jedné prodejně mi řekli, že Burberry Summer 2008 je naprosto NOVÁ letní limitka, která voní úplně jinak než ta, co měli loni, jen prý mají stejné flakony :shock: V další parfumerii mi oznámili, že je naprosto stejná jako loňská Burberry Summer, že se obnovila výroba kvůli vynikajícím odbytu. Samozřejmě zatím vůni v okolí nikde nemají, ale údajně mají objednanou, prodavačky prý posuzovaly podle vzorečků, které dostaly parfumerie v předstihu. Tak jakmile „ne-novinku“ očichám, budu hned vědět, ale do té doby… Je v tom opravdu hokej :evil:

Katka 09.05.08 12:28

Podle mých info je to stále stejná Summer jako loni (rozhodně voní stejně), je to zkrátka univerzální letní varianta klasické Burberry.

MichaelaTam 02.01.14 22:19

Kamarádka mi posílala odkaz na parfém, který používá. Pripada mi nějaký moc fialový, když srovnam fotku na aroma. Schválně si zajdu zítra do parfumerie :)

http://www.europarfemy.cz/…acem-100-ml/

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist