Burberry The Beat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1615 příspěvků 24.02.08 13:37

Holky, nevíte kdy by tahle novinka měla už být u nás? Podle složení mě celkem láká, není tam nic „jedlého“, ale naopak můj oblíbený vetiver .......

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 24.02.08 14:23

Myslím, že bude brzy na internetu: tedy alespoň na parfumerka.cz mají už asi 14 dní upoutávku „připravujeme, brzy v nabídce“. Oficiálně by se měla The Beat objevit v ČR v březnu, podle informací z Fannu.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1615 příspěvků 24.02.08 14:55

Díky moc, budu si to teda hlídat…

evaxx  29.02.08 21:36
llenni píše:
Díky moc, budu si to teda hlídat…

The Beat se dnes objevil jako novinka na www.parfemy-alito.cz

Vzhledem k novince překvapivě příjemná cena, teď jen jak voní :)

Sisa  01.03.08 14:40

Dámy, BURBERRY THE BEAT již prodává SEPHORA, vůně je úžasná.

*s

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1615 příspěvků 01.03.08 15:56

Zítra jedu do Prahy, tak určitě někde očuchám… cena na těch stránkách, evaxx, tak ta je fakt dobrá. Díky za tip.

Malina
Učednice 224 příspěvků 01.03.08 17:56

Na Diamantu se objevil už také,ceny ještě lepší.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 01.03.08 19:05
Sisa píše:
Dámy, BURBERRY THE BEAT již prodává SEPHORA, vůně je úžasná.*s

Jak úžasná???? Prosím o drobný popis :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.03.08 18:41

Zkoušela jsem ji včera. Připadá mi syntetická, nasládlá, jako gumové bonbóny, žádné konkrétní složky se mi v ní nepodařilo vyčichat. Testovala jsem ji na papírku a základ mi připadá velmi podobný Omnii Crystalline a Eclat d´Arpege, jen sladší a umělejší. Jsem zklamaná. Velmi tuctové......­........

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.03.08 19:09

Taky ji určitě vyzkouším. Ale jestli je na papírku syntetická, dala bych jí šanci na ruce - pokud má totiž nějaký solidnější základ, tak ten se vůbec nemusel projevit.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Katka
Učednice 175 příspěvků 04.03.08 12:31

Beat jsem testovala v sobotu na papírku a ještě teď je krásně cítit. Voní mi od něj celá kabelka. Na netu se uvádí složení:
Základ: bergamot, kardamom, růžový pepř
Srdce: mandarinka, ceylonský čaj, kosatec
Základ: bílé pižmo, vetiver, cedr
Nejsem bohužel schopná rozpoznat detailně jednotlivé složky, já cítila v první chvíli směs svěžesti, květin a ovoce (tže: pepř,mandarinku a kosatec)a potom takovou krémovou jemnost pižma. Ostatní složky můj nos nějak minuly. Na mě působila vůně tak trochu nasládle a krémově. Přitom ale byla svěží..mně osobně by se líbila na tyhle dny, když fouká lehký vítr a vzduch je cítit jarem. Obecně mám ráda vůně Burberry, ale tahle jediná mi připadá trochu jiná, asi že postrádá „burberryovskou“ vanilku, což ale není nutně na škodu;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 719 příspěvků 07.03.08 12:16

The Beat jsem zdárně vyzkoušela a jsem víc než zklamaná /zkouška na kůži/: naprosto průměrná svěženka, dokonce mi nachvilku hlava připomněla nezdařenou imitaci Eclatu, výdrž slabá - asi půlhodinová. Pro mě jeden z nejhorších počinů od Burberry: jako by tuto vůni dělala úplně jiná značka, třeba Mexx nebo Coty :( Ani flakon se mi nelíbí :(

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist