Burberry The Beat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 24.02.08 13:37

Holky, nevíte kdy by tahle novinka měla už být u nás? Podle složení mě celkem láká, není tam nic „jedlého“, ale naopak můj oblíbený vetiver .......

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 24.02.08 14:23

Myslím, že bude brzy na internetu: tedy alespoň na parfumerka.cz mají už asi 14 dní upoutávku „připravujeme, brzy v nabídce“. Oficiálně by se měla The Beat objevit v ČR v březnu, podle informací z Fannu.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 24.02.08 14:55

Díky moc, budu si to teda hlídat…

evaxx  29.02.08 21:36
llenni píše:
Díky moc, budu si to teda hlídat…

The Beat se dnes objevil jako novinka na www.parfemy-alito.cz

Vzhledem k novince překvapivě příjemná cena, teď jen jak voní :)

Sisa  01.03.08 14:40

Dámy, BURBERRY THE BEAT již prodává SEPHORA, vůně je úžasná.

*s

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 01.03.08 15:56

Zítra jedu do Prahy, tak určitě někde očuchám… cena na těch stránkách, evaxx, tak ta je fakt dobrá. Díky za tip.

Malina
Učednice 220 příspěvků 01.03.08 17:56

Na Diamantu se objevil už také,ceny ještě lepší.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 01.03.08 19:05
Sisa píše:
Dámy, BURBERRY THE BEAT již prodává SEPHORA, vůně je úžasná.*s

Jak úžasná???? Prosím o drobný popis :)

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 02.03.08 18:41

Zkoušela jsem ji včera. Připadá mi syntetická, nasládlá, jako gumové bonbóny, žádné konkrétní složky se mi v ní nepodařilo vyčichat. Testovala jsem ji na papírku a základ mi připadá velmi podobný Omnii Crystalline a Eclat d´Arpege, jen sladší a umělejší. Jsem zklamaná. Velmi tuctové......­........

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.03.08 19:09

Taky ji určitě vyzkouším. Ale jestli je na papírku syntetická, dala bych jí šanci na ruce - pokud má totiž nějaký solidnější základ, tak ten se vůbec nemusel projevit.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Katka
Učednice 175 příspěvků 04.03.08 12:31

Beat jsem testovala v sobotu na papírku a ještě teď je krásně cítit. Voní mi od něj celá kabelka. Na netu se uvádí složení:
Základ: bergamot, kardamom, růžový pepř
Srdce: mandarinka, ceylonský čaj, kosatec
Základ: bílé pižmo, vetiver, cedr
Nejsem bohužel schopná rozpoznat detailně jednotlivé složky, já cítila v první chvíli směs svěžesti, květin a ovoce (tže: pepř,mandarinku a kosatec)a potom takovou krémovou jemnost pižma. Ostatní složky můj nos nějak minuly. Na mě působila vůně tak trochu nasládle a krémově. Přitom ale byla svěží..mně osobně by se líbila na tyhle dny, když fouká lehký vítr a vzduch je cítit jarem. Obecně mám ráda vůně Burberry, ale tahle jediná mi připadá trochu jiná, asi že postrádá „burberryovskou“ vanilku, což ale není nutně na škodu;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 07.03.08 12:16

The Beat jsem zdárně vyzkoušela a jsem víc než zklamaná /zkouška na kůži/: naprosto průměrná svěženka, dokonce mi nachvilku hlava připomněla nezdařenou imitaci Eclatu, výdrž slabá - asi půlhodinová. Pro mě jeden z nejhorších počinů od Burberry: jako by tuto vůni dělala úplně jiná značka, třeba Mexx nebo Coty :( Ani flakon se mi nelíbí :(

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist