Bvlgari Aqua pour Homme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 20.07.11 22:01
Bvlgari Aqua pour Homme

Zkusím se zeptat ještě i tady. Viděli jste někdo takový flakón?

Prosím o radu. Přišel mi z Elnina tester pánského parfému Bvlgari Aqua. Je bez krabičky a vypadá takto: 

Vůni jsem testovala několikrát v různých parfumériích a vždy tam měli jako tester ten kulatý placatý flakón. http://www.arome.cz/…tailvune.php?… Nemyslím si, že je to padělek, to vůbec, jen mě to překvapilo. Na chvíli jsem se lekla, že mi poslali místo EdT deodorant nebo vodu po holení, ale je to skutečně podle nápisu na flašce toaletka. Ale proč to nemá ani papundelkovou testrovou krabičku? Má to být dárek a takhle je ten flakón takový „nahatý“. :conf:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 23.07.11 16:30

Já mám takové balení ve sbírce od bráchy. Je to klasická Edt, netester a má navíc jakoby kožený sundávací kabátek. Kupoval ho tehdy někde na letišti, tuším jako součást nějaké sady. Takže dost možná Ti ElNino dluží ten kožený kabátek :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 23.07.11 21:59

Já objednávala tester, takže u něj možná kabátek ani být nemá. Ale krabka by být mohla. Přišlo to jen obalené v bublinách. No nic, díky za uklidnění. :wink:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 24.07.11 14:06

Vies, krabicka sa mohla poskodit, alebo nieco take… mne sa stalo, ze mi priamo z velkoskladu poslali ako tester parfem origo, ale bez krabicky, zabaleny len tak v bublinach. Alebo sedivka…

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 29.07.11 08:41

Alebo je to zo sady… proste predali každú vec zvlášť, býva k tomu ešte tuhý deodorant, sprcháč a tak…
Ale je to fakt divné, že internetová parfuméria pošle len tak parfém bez krabičky v bublinkách,
aj tester má vždy krabičku a ak bola poškodená, mali na to upozorniť…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist