Bvlgari Blv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 25.04.08 16:27
Bvlgari Blv

Podělte se prosím se svými dojmy ze všech variant BLV - dámských, pánských, Notte, Absolute. A hlavně prosím srovnávejte. Já mám BLV Notte a ráda bych si udělala představu o ostatních variacích, především je-li mezi nimi nějaká verze vhodná do vyšších teplot.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 25.04.08 16:41

Mám pořádně vyzkoušenou jen Notte a ve vyšších teplotách, pokud to neznamená 35 ve stínu, kdy se snažím jen přežít, bych ji snesla. Otázkou je, co by na to řekla narvaná tramvaj. V práci by to šlo, u nás se všude buď větrá nebo je tam klimatizace (zzzima).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.04.08 16:54

Nemyslím, že BLV je vhodná do vyšších teplot. Přestože mám ráda gurmánské a těžké vůně, veškeré varianty BLV nesnesu…v teple už vůbec… :cry:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7252 příspěvků 25.04.08 19:16

Nosím moc ráda BLV, ale taky do chladnějšího počasí. Notte jsem zkoušela a něco u toho pila, takže mi trochu houpal žaludkem, musela bych ho zkusit na tělo. Absolute se mi líbila méně, než BLV, přišla mi sladší, chyběl v ní ten „kontrast tepla a chladu“. Jinak BLV je na mě po rozvonění jako luxusní mýdlo, možná spíš pánské. A hodně mi ho přpomíná Budoir Sin Garden.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 25.04.08 20:10

Notte se mi zdá taková jednostranná,je moc zajímavá,to se nedá popřít,ale mně by rychle zprotivila,s gur­mánskými vůněmi musím opatrně :( BVL-tak souhlasím s tím,že připomíná nějaké mýdlo,ale ne takové jako v Glow nebo krásně teplé ,které je v Sicily…cítím z ní nějaký ostrý podton,který mi není příjemný a do horka bych byla hodně opatrná.Celkově mám problém s tím,že si na vůně Bvlgari musím zvykat a to mě moc mrzí,protože jinak je mi ta značka moc sympatická,protože jejich vůně jsou opravdu originální a nejsou, až snad na Omnii Crystalline
masové ,ale jediná,kterou jsem si na určitou dobu zamilovala byla Pour Femme, i tu jsem kvůli sladkosti nakonec vzdala :cry:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 26.04.08 12:00

Irenko, myslim, ze varianty Blv a Notte su do pocasia - od chladnejsieho do mierne teplejsieho. Mne k tomu vyhovuje slnecne a veterne pocasie, ale niekedy si nenavyberáš :) Do horuceho pocasia urcite nie je žiadna z nich. Su to užasne denné vône, Blv ked mám chut na svieži drink a tak trochu sa stratiť v dave a Notte ked mám chuť na kávu a „niečo“ do nej :) a trošku vyniknúť…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 26.04.08 12:11

Klasicka BLV je podla mna najpodarenejsi­a,krasne mydlovo pudrová, ale nedusi, neobtazuje, obcas kombinujem BLV s Notte, priatel mi kombinaciu chvali, samotnu Notte na sebe neznesiem asi kvoli cokolade. Vodku v nej necitim. Notte sa mi zda taka temnejsia, dlhsie vydrzi a mne sa Notte zda horka, gurmanska vona. Klasika je jemnejsia,hladsia a je viac chladna. Co sa tyka vydrze, Notte citim ovela dlhsie ako BLV, hlavne tu horku cokoladu :) BLV na leto odporucam, nie je dusiva a krasne sa rozvinie, ja BLV nosim celorocne, co sa neda povedat o Notte, tu iba v zime. Mam aj pansku BLV a ta tiez nie je vobec zla,je lahsia ako damska, mozno do tepla najidealnejsia. Absolut som mala, rozdiel medzi klasickou a Absolut je mozno trochu intenzite, ale inak rozdiel nevidim. Absolut bola limitka a je problem ju kupit, takze oci si kvoli nej nevyplacem.

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 26.04.08 14:50

Mám ráda BLV i BLV Notte, obě jsem vlastnila a nosila. BLV mi připomíná spíš krém než mýdlo, pro mě je dost nekonfliktní a čistou vůní, kterou jsem nosila hlavně do práce. BLV Notte je podle mého úplně jiná, neoznačila bych ji jako gurmánskou, spíš trochu zvláštní. Hořká čokoláda v základu je mi sympatická, ta vodka už trochu méně, ale kdyby nebyla v popisu složení, netipla bych si přímo vodku, ale nějaký alkohol asi ano. Působí trochu dezinfekčně. Nedávno jsem ji cítila na jedné známé, poznala jsem ji okamžitě, ale byla to trošku slabota. Ani na mně moc nevydržela.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 26.04.08 15:05

Moc vám všem děkuji za názory :).

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 29.04.08 18:44

V Praze ve Fannu na Flóře jsem je našla všechny hezky pohromadě, takže už v tom mám jasno:

• BLV Femme: mýdlová, ale pro mě ne moc hezky, tak jaksi lacině - jednotlivé složky nepůsobí propojeně: cítím zvlášť zázvor a zvlášť vanilkově pižmové srdce
  • BLV Homme: ze začátku voní jako zajímavý kříženec dámských BLV a BLV Notte, ale pak se vyplaví pánské tóny, a to už není nic pro mě
  • BLV Notte Homme: cítím tabák a pánskou svěžest, jako čerstvě oholený kuřák - tak to by asi nešlo :wink:
  • a konečně BLV Notte Femme, tu mám doma: voní mi nejzajímavěji, harmonicky, bez přechodů mezi zázvorovou svěžestí a sametovostí černočerné čokolády - ale na mně drží MÁLO MÁLO MÁLO..........škoda :cry:. Ještě jednou díky vám všem za názory :wink: .

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 29.04.08 19:35

Irenka gratulujem ku kupe, to si ma prekvapila , ze na tebe Notte nedrzi, na mne je ako prisrubovane… :D

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 29.04.08 21:07
Kriss píše:
Irenka gratulujem ku kupe, to si ma prekvapila , ze na tebe Notte nedrzi, na mne je ako prisrubovane… :D
:cry: :cry: :cry:

ginny
Nováček 18 příspěvků 06.05.08 10:17

tiez si myslim ze BVL sa moc do horuceho pocasia nehodi. ja mam BVL the blanc a pre mna je ta vona vyslovene sucha a hodi sa bud do sychraveho pocasia, alebo na vecer do baru alebo kaviarne. vynikne i pri cigaretovom dyme :wink:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 06.05.08 10:34

Je zvláštní, jak každá vnímáme vůně jinak. Je to logické, ale stejně se nad tím vždycky pozastavím :) Mně klasická BLV (modrá) připadá opravdu nekonfliktní, takový „krémíček“ :) V létě jsem ji nosila úplně bez problémů. Asi na základě tohoto tématu jsem ji včera v parfumerce po dlouhé době očichala a znovu se utvrdila v tom, že je báječná. Ani nevím, proč jsem ji opustila, asi mi připadala moc obyčejná a neutrální, ale v tom je právě její kouzlo. Asi si ji zas pořídím :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7252 příspěvků 06.05.08 20:04

Klubko - ano, jednoduše geniální. To mám právě na Bvlgarkách ráda. Ale tak úplně nekonfliktní bych tedy BLV neviděla… navíc si myslím, že Bvlgari jsou vůně, které se rozvoní na každém trochu jinak - viz i tahle diskuse.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist