Bvlgari Goldea

Alex 15.07.15 16:43

Bvlgari Goldea

Bvlgari Goldea 25/50/90ml EdP

crystal musk, orange blossom, raspberry, bergamot
golden musk, ylang-ylang, jasmine
velvety musk, amber, patchouli, Egyptian papyrus

Alberto Morillas
10/2015

po 10 rokoch od uvedenia kolekcie Omnia inšpirovanou drahokamami prichádza Bvlgari s kolekciou Goldea inšpirovanou drahými kovmi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Elalice 15.07.15 22:53

Už jsem vůni zaznamenala na Fragrantice a moc se na vůni těším. Líbí se mi složení a jak jsem již napsala ve vlákně Novinky, flakon je pro mě zatím nejkrásnějším flakonem roku 2015 :potlesk: . Jedním slovem nádhera. Jsem zvědavá na dostupnost na českém trhu a na cenu :think:

Alex 16.07.15 09:44

dostupnosť na EU trhu bude úplne bežná, v US až o rok

Venea 16.07.15 12:09

Takhle flakon nevypadá špatně ale naživo bude podle mě dost laciný… Složení naštěstí nic pro mě :)

Silvuna 16.07.15 13:14

No tak na tu se tesim, z tech vsech poslednich novinek vypada, ze bude stat za to.

Foteini 19.07.15 06:30

Vypadá to krásně a podle složení by se mi mohla líbit :palec: Těším se.

Verda2 19.07.15 13:18

Vypadá lákavě, těším se :)

Admin Arome.cz 21.07.15 13:56

Dobrý den,

až se Vám podaří vůni vyzkoušet, nezapomeňte ji ohodnotit a recenzovat v našem katalogu vůní .

Těším se na recenze :),

Josefina

hafik 21.07.15 14:58

@Admin Arome.cz Také se těším na recenzi :pankac:

lulatko 21.07.15 19:56

Z boku je flakon ještě krásnější :)

pichjit 17.10.15 13:43

Zkoušela jsem jí už dvakrát, nejsem z ní unešená.
Nevím proč ale navzdory složení jí vnímám jako sušší dřevitou slunečnou vůni, s muskem.
Ten papyrus ano, pačuli také, musk, květiny jen v začátku lehce, rychle zmizely, sluníčko je upeklo.
Není to můj vkus, Bvlgari obecně, nějak se mi složky u těchto vůní vždycky spojí na jednu neidentifikova­telnou. Drží, neobtěžuje, ale nebaví. Ale komu sedí, je to myslím rozumně udělané a výdrž je solidní.

Verda2 17.10.15 14:15

Líbí se mi moc, teplá, slunečná vůně, flakonek krásný, ALE ta výdrž, na mně dost slabá, bohužel. Možná, až bude lepší cena, si ji pořídím, ale ta malá výdrž mě odrazuje…

Silvuna 21.10.15 00:07

Cekala jsem vic, vyzni jako plno jinych novejsich vuni, ale to uz je standard asi, ocekavat neco originalniho je docela nesplnitelne v rychle konzumni produkci. :roll:

Merkur_CZ 31.10.15 10:16

@Silvuna
Souhlasím. Včera jsem ji zkoušela společně s Untold Absolu od Elizabeth Arden a Elie Saab Le Parfum a přišlo mně, že žádná nijak mezi sebou nevynikala. Hlavně první dvě zmíněné jsou podobné typy, aspoň pro mě. Dokonce u Goldei jsem měla pocit podobnost s některou z vůní z drogérie, jen bez hromady chemie. Všechny bych se nebála někomu darovat naslepo.

Sicilanka 01.11.15 09:51

Jak říkával můj děda: „Navrch huj, vespod fuj!“, neubránila jsem se při testování vnitřnímu hlasu. Abych to napasovala na Goldeu - láká na svůj kabátek, ale dále nemá co nabídnout. Testovala jsem opakovaně, ale ani jednou mě nepřesvědčila, abych si z ní sedla na zadek. Spíše zklamala má očekávání o tom, že bude výjimečně jiná, ale je to opět klasický mainstream, takový spíše střed než vrchol. A souhlasím s názorem, že se dá pořídit jako dárek naslepo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist