Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise

Alex 17.02.12 01:43

Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise

Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise 50/75ml EdT

mandle, pomelo
jazmín, biely čaj
pižmo

v květnu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Alex 17.02.12 01:44

pre môj nos to zloženie vyzerá delikátne :think:

tak či tak je ale zrejmé, že to riadne riedia, niekde som dokonca čítal, že Mon Jasmin Noir je oveľa menej komerčne úspešný, než sa predpokladalo

Fanfan 17.02.12 14:13

Složení vypadá dobře, kámen úrazu je přesně v tom, že pokud toto složení uvede Guerlain, Chanel, PG a další, je nač se těšit, ale běžné mainstreamové firmy použijí deklarované složky v homeopatických koncentracích a je z toho řídká voda. :?

ledifia 17.02.12 14:47

Přesně jak píše Fanfan. Nad složením jsem zajásala, ale tuším řídkou vodičku, hezkou, ale postradatelnou. Navíc mi přijde legrační nazývat tuto odnož ještě ‚Noir‘.

Fanfan 17.02.12 14:58

No ano, Noir a L´Eau k sobě moc dohromady nejde. :mrgreen:

drobececek 17.02.12 17:05
Alex píše: …niekde som dokonca čítal, že Mon Jasmin Noir je oveľa menej komerčne úspešný, než sa predpokladalo

Dobře jim tak.

albeni1 17.02.12 17:42
Alex píše:
Mon Jasmin Noir je oveľa menej komerčne úspešný, než sa predpokladalo

Nedivím se.
Dostala jsem ho jako dárek, ale nenosím ho. Málokterá vůně je tak strašně NUDNÁ.
Sterilní, nevzbuzující vůbec žádné dojmy. Jen ten flakonek je krásný, malý oblázek, mám to menší množství ( ještě že tak).

Dagmarr 17.02.12 18:01

A to já ji mám ráda. Je univerzální, určitě nahraditelná, ale chválená. A že není komerčně úspěšná mi nevadí. Spíš naopak. Nevoní jí kdekdo na ulici :) .

verunka2201 17.02.12 19:23

Ono už bylo blbost vydat Mon Jasmin Noir a dát ho do bílého flakonku. :?
Mám podobný dojem jako albeni, i když jsem k ní čichla jen jednou, ale víc mě to ani neláká. Úlitba.
Tahle novinka - složení zaujímavé a slibné, ale tipuju to na úlitba-na-entou.

Menys 19.02.12 19:17
Dagmarr píše:
A to já ji mám ráda. Je univerzální, určitě nahraditelná, ale chválená. A že není komerčně úspěšná mi nevadí. Spíš naopak. Nevoní jí kdekdo na ulici :) .

Souhlasím, taky ji mám celkem ráda a Jasmin Noir L'Eau Exquise má celkem zajímavé složení, už se těším… :dance:

blackviolet 25.04.12 19:03

No a je to vodička. Prodavačka mě přemluvila, že to musím vyzkoušet na kůži. Začátek nasládle pomelový - asi k tomu přispěly ty mandle - kytky jsem ani nestačila zaregistrovat a byl tu pižmový dry down, který se asi po hodině rozloučil.

bogota 25.04.12 20:11

Blackviolet, kde si ji zkoušela? :?:

bogota 26.04.12 08:39
@blackviolet píše:
@bogota v Marionnaud

Děkujiiii :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist